Anime Önermece

Daha da önereyim o zaman (izledyip beğendiklerimden)

Mirai Nikki

Gossick

Zetsuen no Tempest

Giant Killing (one outs gibi spor sevenlere)

Bunu da zamanında önermişlerdi hala izleyemedim:Phi Brain: Kami no Puzzle
ben de animelere geri döndüm :D öneriler geldikçe seviniyorum ^_^
Öneriler için teşekkür ederim kaede :)

Sisifos ilgimi bayağı çekti, hemen indirmeye başlıyorum sağol :)
zeka denince one outs, kaiji, akagi
bu kriterlerine uyuyor alucard. izlemediysen izle derim.

http://www.filimadami.com/film/61309/psycho-pass/
Şu sıralar güzel bir anime arayışındayım. Benim bir huyum var 50 bölümden fazla olunca izlemiyorum genelde. Bir de yan serileri çok fazla olan animeleri pek sevmiyorum. İstediğim anime akıl oyunları içeren, code geass, death note tarzı bir tane. Sürekli sizi ters köşe yapmaya çalışan, aksiyon içeren bir anime arıyorum.

Var mıdır bu kriterlere uyan bir öneriniz :)
Gintama bir efsanedir :D
anime izlemeyi seviyorsanız ve birazcık da olsa japon kültürüne ilginiz varsa kesinlikle gintama'ya bir şans vermelisiniz. başlarda biraz sıkıcı gelebilir ama ilerledikçe öyle bir içine alıyor ki hiç bitmesin istiyorsunuz. şu ana kadar izlediğim en eğlenceli şeylerdendi(sadece animeler değil dizi ve filmler de dahil olmak üzere). diğer animelere ve japon kültürüne aşırı göndermeler var dolayısıyla bütün göndermeleri anlamak için japon olmak lazım ama göndermeleri anlamasanız da gerek karakterleriyle gerek kısa kısa arc'larıyla kendisine bağlıyor bir şekilde. şiddetle tavsiye ederim.

müzikleri de şahane bu arada;

http://www.youtube.com/watch?v=FE_o0a2IqsM
tabi ki death note diyorum anime sevip izlememiş olan varsa hala kesnlikle önerdiğim bir anime. biraz klasik ve herkes tarafından biliniyo olsa da shonen jumptaki 3 büyük animeyi(naruto, bleach ve one piece) de hakkını veren animeler olduğu belirtmek isterim :)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL