Eskilerden bi korku filmi SORU

galadriel

Konuyu Açan: galadriel

22.06.2013 17:45

Bu filmden bahsetmiştim korku filmleriyle ilgili başka bi başlıkta ama bide burdan sorayım belki bi bilen çıkar.Çok küçükken trt de izlemiştim annemle.zaten o zamanlar başka kanal yoktu.çok da hatırlamıyorum bazı sahneler var aklımda sadece onları yazayım: kadınları öldüren bi seri katil vardı.sanıyorum apartman ya da otel görevlisi olabilir emin değilim.kadınların dairelerine saklanıp onları öldürüyodu.bi tanesinin elbise dolabından çıkmıştı yanlış hatırlamıyosam.bi kadınıda,kadın tam yatağa oturduğunda yatağın altından uzanıp kadının ayağını tutup kesiyodu falan.ancak bu kadarını hatırlıyorum.bilen,izleyen vardır belki?
terror train'e de bir bakın.
Belki the boston strangler olabilir.indirip bi göz atıyım ona.diğerlerine tek tek baktım ama konularına bakınca çoğu alakasız benim bahsettiğim filmle.çok saolun arkadaşlar kaç gündür bulmaya çalışıyosunuz.uğraştınız baya.teşekkür ederim.
psycho'nun devam filmlerini izlememiştim açıkcası bi göz atıyım uygun bi zamanda.onlardan biri olduğunu zannetmiyorum ama nolur nolmaz.
teşekkürler alican verdiğin linkleri inceliyorum ama bunların içinden bulmak çok zor.bulabilir miyim bilmiyorum.aklımda kalan en net sahne yatmak için hazırlanıp yatağına oturan bi kadın vardı.katil yatağın altından uzanıp kadının ayağını tutuyodu ve ayağını kesiyodu.eğer filmi izlemiş olan varsa bu sahneyi eminim hatırlar.

Bende annem izlerken onla izlemişim işte kuzu.annem benim psikopat olarak yetişmemi istemiş belliki :D
CSI Film adamı :D

Kuzu da seksen üçlü ama kuzu,kadın öldürmeli filmleri izlememesi için o yaşlarda annesi tarafından sürekli uyarılırdı.Tabi bunun bunlan ilgisi yok.

Yazık kuzuya :(

Neyse,kuzu parazit yapmıycak daha fazla.

Parazit kuzu :(
ben 3-4 yaşlarındaydım muhtemelen ve film aklımda bu kadar kalabildi o yüzden.etkilendiğim için aklımda kaldı zannediyorum.84 doğumluyum.filmide 87-88 yıllarında izlemiş olmalıyım o zaman.başka ayrıntılar bulursam buraya yazarım.
evet alican75, soru sor kısmındaki uyarı bölümüne öyle bir örnek koyulması iyi fikir bence de..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL