Can Sıkıntısına İyi Gelen Filmler

Efenim can sıkıntısına iyi gelebilecek film önerisi olan var mı?
Adem'in Elmaları, Little Miss Sunshine, Everything is Illuminated, I'm A Cyborg But That's OK, The Hangover, Pineapple Express, Shall We Dansu?, My Neighbour Totoro aklıma bir anda gelen filmler.. Hangilerini izlediniz daha önce bilemiyorum tabii =)
Little Miss Sunshine dışında hiç birini izlemedim:) i am a cyborg but ...'ı seçiyorum :) teşekkürler. Bu başlık devam ederse çok güzel olabilir.
güzel seçim bestreaction.. iyi seyirler.. diğerlerini de en kısa zamanda izlemelisin bence ama =)
the breakfast club güzel gidebilir.
Hemen aklıma Woody Allen'ın herhangi bir filmini koy izle diyesim geldi ama ne kadar zevkine hitap ettiğini bilmediğimden benim sıkıntımı geçiren filmleri yazıvereyim. In July (bu filmi izleyince bütün günün güzel geçiyor :), Wristcutters: A love story, Happy-Go-Lucky, Night at the museum, The Bucket List, Keinohrhasen, Russian Dolls, As Good As It Gets , The Fisher King, K-Pax, Le Premier jour du reste de ta vie (Little miss sunshine tadında),Tropic Thunder, I love trouble, Shaun of the Dead, Sneakers
eğer izlemediysen kesinlikle big lebowski'yi öneririm. katıla katıla güleceğinin garantisini veriyorum
Big Lebowski'yi izledim. evet can sıkıntısına iyi gelen filmlerden bence de.   Çapkın Woody Allen'in filmleri de güzel ama can sıkıntısına iyi gelebilecek bir filmini rastlayamadım henüz. belki "seks hakkında bilmek istediğiniz herşey" adlı film bu kategoriye girebilir. :)
Animasyonların bi çoğu ama özellikle Wall-E ve The Incredibles, sonraaa The Hangover, Wristcutters: A Love Story, Something's gotta give, The Bucket List, 50 first kisses, The Holiday, Back to the future, eskilerden Roman Holiday ve eski klasik türk filmleri - hababam sınıfı, tosun paşa mesela (: Can sıkıntısı uzun sürer de film süresi yetmezse, How I Met Your Mother da tekrar tekrar izlenilebilir... Uzun bi liste oldu galiba :-/
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.