cbi82 filmleri..

cbi82, filimadami.com'u neredeyse ilk günlerinden beri takip eden sevdiğimiz bir filimadami. o yüzden bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim. bu koruma iç güdüsüyle yazılmış bir mesaj da değildir yanlış anlaşılmasın sakın. çünkü kimsenin savunulmaya ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum filimadami'nda. cbi82'nin eklediği filmlerle filimadami.com'un geniş çaplı bir sinema sitesi olabileceğini düşünmeye başladığımızı belirtmek istiyorum. her ne kadar kişisel kanaatim bu tür filmlerin olmaması yönünde de olsa bir sinema sitesinde erotik ya da porno filmlerin bilgilerinin bulunması gayet normaldir. ve açık yüreklilikle kuruluşumuzun ilk günlerinden bu yana tepkilere rağmen bu konuda cesur davranışından dolayı cbi82'yi kutluyorum. bizi sadece belirli bir çerçevede kalmaktan uzaklaştırmıştır kendileri. bu konuda da iyi etmiştir.

Teşekür ederim

Aynen katılıyorum, şaka yollu yazılara da aldırış etmesin ;)

Çeşitlilik iyidir, hoştur :)

yelpaze dediğin geniş olur, öylesi makbule geçer ;)

Emrah ve Ceylan filmlerini eklemek istiyorum. Bunu yaparsam "ruh dikizi filmleri" başlığı açılmak zorunda kalır diye düşüncelere dalıp gidiyorum sonra :) Boş günümde ekliciim ama. 

cbi82'nin ironik bi başarısıdır bence bu bölüm. adam nick'i üzerinden kişiye özel bölüm açtırmayı başardı bi şekilde :) bence de sinema sitesi nihayetinde, olması normal geliyor bana d. ayrıca ben de küçük emrah filmlerini eklemek için uğraşmıştım bi ara; ama nedense becerememiştim o dönem. bu konuda sana rakip olabilirim ruh dikizi :) ne de olsa o dönemin çocuğuyuz :(

Sen Emrah'ı al, ben Ceylan'ı alayım, sorun çıkmasın :)

başlığınızı açarız tabii ki, eğer sizin de üzerinizde ironik bir şekilde baskı oluşturulursa.

ee benim haklarımı kim savunacak? =) ciddi rahatsızım çünkü afişlerden.. hala filtre bekliyorum..

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.