Yönetmen
|
Andy Serkis
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Koordinatörü
|
David Zealey
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Christopher Mullen
|
Set Yapım Asistanı
|
Laura Moloney
, David Orpheus
|
Birim Reklamcısı
|
Stacy Mann
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Kate Fernandez
, Andrew G. Johnson
|
Stüdyo Öğretmenleri
|
Karen Ellison
|
Senaryo Süpervizörü
|
Paula Casarin
, Carmen Tabanyi
, Martina Vazzoler
, Bryan Sundstrom
|
Araştırmacı
|
Cécile Bouquet
|
Müzik Editörü
|
Lewis Morison
|
Mekan Yöneticisi
|
Morten Nielsen
|
Yardımcı Editör
|
Eileen de Klerk
, Thora Woodward
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Laura Smith
|
Kostüm Sorumlusu
|
Zureta Schulz
, Caroline Bradley
, Dan Grace
, Nicole Pitchers
, Nicholas Roche-Gordon
, Richard Sale
, Laura Smith
|
Set Kostümcüsü
|
Michele Pluck
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Nanw Rowlands
|
Baş Animatör
|
Kayn Garcia
, Hennadii Prykhodko
|
Elektrikçi
|
Brent Sauls
|
Dolly Sorumlusu
|
David Rist
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Shaun O'Dell
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Nitin Sawhney
|
Üretim Hizmetleri
|
David Barron
, Jonathan Cavendish
, Genevieve Hofmeyr
, Steve Kloves
, Nikki Penny
|
Resimli Taslak
|
John Greaves
|
Editoryal Hizmetler
|
Paula Anhesini
, Ruth Antoine
, Debajit Barman
, JC Bond
, Michael Crusz
, Eileen de Klerk
, Fiona DeSouza
, Tania Clarke
, Alastair Grimshaw
, Tom Hannibal
, Kim Honeyman
, Jenny Lindamood
, Yvan Lucas
, Steven Mates
, Priya Minhas
, Jessica Moran
, Ben Renton
, Ami Verge
, Matt Watson
, Jane Winkles
, Thora Woodward
, Sam Blakeney-Edwards
|
Dış Sesler Editörü
|
Lilly Blazewicz
|
Diyalog Editörü
|
James Wichall
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Doug Cooper
, Ian Tapp
|
Ses efektleri Editörü
|
Eilam Hoffman
, Dillon Bennett
|
Ses Tasarımcısı
|
Glenn Freemantle
, Ben Barker
, Niv Adiri
|
Teşekkürler
|
Peter Gleaves
|
Diğer
|
Nic Benns
, Samantha Black
, Charles Bodycomb
, Cécile Bouquet
, Ellie Dunbar
, Harriet Eastgate
, Karen Ellison
, Dave Evans
, Olwyn Fagan
, Kate Fernandez
, Joanne Fox
, Gavin Fulcher
, Vinay Gautam
, Lon Haber
, Sally Hill
, Lee Jackson
, Andre Jaques
, Andrew G. Johnson
, Susannah Kudrath
, Pixie Le Knot
, Jane Leaney
, Stacy Mann
, Rachel McLean
, Zoe Midgley
, Ranjana Mitra
, Juhlene Moller
, Laura Moloney
, Jessica Moran
, Christopher Mullen
, Terry Notary
, Conor O'Sullivan
, Ann Ormesher
, David Orpheus
, Valerie Rose
, Alida Rubens
, Elle Russell
, Isaac Sananes
, Tom Savage
, Joss Skottowe
, Kirsty Squibb
, Sarah Stiff
, Artur Surma
, Lance Venter
, Estelle Vockerodt
, Chloe Warren
, Carrick Welsh
, Jules Wicks
, Grant Wright
, David Zealey
, Jay Rosenwink
, Greg Silverman
, Marvin Saven
, Anna Cole
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Paul Deluce
, Warren Deluce
, David Rosenbaum Jr.
, Bradley Sweetman
|
Animasyon
|
Teju Aloysius
, Martial Andre
, Kristian Antonelli
, William Eckbo Avgerinos
, Adam Bailey
, Scott Beharrell Bono
, Krzysztof Boyoko
, Florian Brauch
, Andrea Castagnoli
, Vincent Caudeville
, Prashanth Cavale
, Alessandro Ciucci
, Cynthia Crimmins
, Rodrigo Caetano da Costa
, Kayn Garcia
, Camilo Guaman
, Laura Marion James
, Kubilay Kocaoglu
, Carlo Loffredo
, Julio Lorenzo
, Christopher Marshall
, Charly Mauri
, Juan Sebastian Niño Florez
, Jakub Pazera
, Hennadii Prykhodko
, Samer Sallman
, Edwin Schaap
, Max Solomon
, Marion Strunck
, John Sung
, Ollie Thomas
, Oskar Urretabizkaia
, Brad Willis
, Xin Zhao
, Joe Darko
, Nikki Braine
, Yuko Ikeda
, Cynthia Collins
|
Müzik
|
Nitin Sawhney
, Chris Barrett
, Becky Bentham
, Philippe Briand
, Gabriel Saban
, Harry Timson
, Nick Wollage
, Roger Argente
, Mark Berrow
, Richard Berry
, Richard Bissill
, Rachel Bolt
, Peter Clarke
, Andrew Crowley
, Caroline Dale
, Laurence Davies
, Richard Edwards
, Jonathan Evans-Jones
, Skaila Kanga
, Paul Kegg
, Patrick Kiernan
, Paul Kimber
, Peter Lale
, Roger Linley
, Martin Loveday
, Steve Mair
, Rita Manning
, Vicky Matthews
, Perry Montague Mason
, Lewis Morison
, Stuart Morton
, Kate Musker
, Everton Nelson
, Anna Noakes
, Andy Parker
, Tom Pigott Smith
, Anthony Pike
, Richard Pryce
, Enrica Sciandrone
, Owen Slade
, Richard Watkins
, Jonathan Williams
, Andrew Wood
, Chris Worsey
, Warren Zielinski
|
Kamera Teknisyeni
|
David Appleby
, Anthony Benjamin
, Ashraf Benjamin
, Jack Bentley
, Peter Bloor
, Ashley Bond
, Alexander Bridges
, Bob Bridges
, Stuart Bridges
, Guido Cavaciuti
, Teddy Cavendish
, Barney Coates
, Lars Cox
, David Cozens
, Brandon Daniels
, Samantha Davids
, Kristin Davis
, Aaron Dunning
, Phillip Eastwood
, Alex Fraser
, Frank Gardner
, Alan Grayley
, Pippa Griffith-Jones
, Charles Heales
, Garry Hedges
, Ken Hodgson
, Keith Johnston
, Mike King
, Ed Lancaster
, Brad Larner
, David Mackie
, Lesley Manuel
, Peter Marsden
, Dean Morris
, Tim Morris
, Andy Munday
, Gary Nolan
, Shaun O'Dell
, James Paul Thomas
, Jem Rayner
, J.P. Ridgway
, Dave Ridout
, David Rist
, Dale Rodkin
, Caitlin Rollino
, Brent Sauls
, Bohdi Schoeman
, Stuart Sheppard
, Joe Steel
, Tom Storey
, Peter Taylor
, Josefine Thieme
, Nigel Tompkins
, Stamos Triantafyllos
, Jacques van Tonder
, John Watters
, Peter Wignall
, Terry Williams
, George Zador
, Selemani Mahango
, Dan Sigobongo
|
Görsel Efektler
|
Owyn Abram
, Jérémie Abrial
, Lydia Aguilar
, Sylvain Allard
, Khalid Almeerani
, Laia Alomar
, Mats Andersen
, Scott R. Anderson
, Joshua Archer
, Terry Archer
, Andrea Arghinenti
, Karen Arredondo Lopez
, Félix Arsenault
, Jahan Arsi
, Stewart Ash
, Sam Ashford-Rowe
, Anelia Asparuhova
, Joyce Au
, Thomas Bacanu
, Sandeep Bachhe
, Yogesh Badhe
, Mostafa Badran
, Marta Baidek
, Harry Bardak
, Andrew Barry
, Daniel Batt
, Claire Baudean
, Lizi Bedford
, Loïc Beguel
, Christopher Bekker
, Martin Bell
, Jean Bennamias
, Chris Berry
, Philippe Bienvenue
, Alain Bignet
, Dan Blacklock
, Olivier Blanchet
, Kevin Blaney
, Marc Bloch
, Samuel Blouin
, Jamie Blyth
, Daniel Booty
, Guy Botham
, Andrée-Anne Bouffard-Verreault
, Thomas Bourdis
, Sara Bourque
, Jason Bowers
, Matt Bowler
, Sreekanth Boyapati
, Krzysztof Boyoko
, Owen Carroll
, Anton Brand
, Laura Brocato
, Kari Brown
, Kevin R. Browne
, Alexander Bucknell
, Henry Bush
, Lorie Bussières
, Nicholas Cabana
, Matt Cameron
, Luca Cantani
, Joe Carhart
, Jordan Cario
, Ferran Casas
, Maxime Cazaly
, Linda Chaabna
, Matthew Chandler
, Josee Chapdelaine
, Moïse Charest
, Julian Chong
, Gaël Chopin
, Mathieu Chouinard
, Jahanzaib Chughtai
, Edward Churchward
, Simone Ciliani
, Erik Classen
, Isabel Cody
, Adam Coglan
, Christopher Collis
, Hannah Connolly
, David Cordon
, Francois Couette
, Antonio Covelo Peleteiro
, Craig Crane
, Mathew Crisp
, Frank D'Iorio
, Heidi Dahle
, Dominic Daigle
, Mikaël Damant-Sirois
, Jose L. De Juan
, Christophe Dehaene
, Lynn Dekker
, Nigel Denton-Howes
, Rohan Desai
, Fabrice Di Cicco
, Andrew Dohan
, Francesc Donaire
, James Dong
, Thomas Dotheij
, Andrew Draper
, Joseph Dubé-Arsenault
, François Dumoulin
, Kyle Dunlevy
, Margaux Durand-Rival
, Kaley Edwards
, Richard Edwards
, Hala El Morajji
, Phil Eldridge
, Leon Anthony Enriquez
, Maxime Entringer
, Valentina Ercolani
, Lars Erik Eriksen
, Raggini Eva
, Ants Farrell
, Imke Fehrmann
, Talia Felber
, Ian Fellows
, Sébastien Fernandez
, David Jose Ferreira
, Therese Skundberg Fidje
, Dominique Fiore
, Colas Fiszman
, Samantha Fosado
, George Fronimadis
, Pawl Fulker
, Laetitia Gabrielli
, Emilie Gagnon
, Stuart Gardiner
, Manuel Gaudreau
, Julie Gauthier
, Jade Ghali-Lachapelle
, Élodie Gilbert Lachapelle
, Wouter Gilsing
, Ève Giordani
, Antoine Goethals
, Björn Gottwald
, Luke Gray
, Jean-Sebastien Guillemette
, Nicolas Guyon
, Charlie Habanananda
, Nicholas Hampshire
, Angela Han
, Widy Haral
, Ashlyn Hardie
, Emma Harding
, Yascine Harmali
, Robert Hartigan
, Bethany Harvey
, Arnaud Havart
, Jack Hawkes
, Warwick Hewett
, Erin Hill
, Leo Hills
, Claire Louise Hoey
, Darrin Hofmeyr
, Nicholas Hurst
, Owen Jackson
, Robert Jackson
, Carelize Jacobs
, Gabriel Jalbert
, Shruti Janu
, Yvon Jardel
, Marion Jardin
, Thom Jones
, Étienne Jubinville
, YoonHa Jung
, Matthew Kearney
, Lucinda Keeler
, Don Kennedy
, Suraj Kaur Khalsa
, Sith Khay
, Jiwoong Kim
, Dominik Kirouac
, Rory Knight-Jones
, Tyla Koen
, Anne Putnam Kolbe
, Matthieu Labbe
, Xavier Lafarge
, Carly Lamenta
, Samy Lamouti
, Kevin Landry
, Isabelle Langlois
, Niña Laureles
, Mélanie Le Bloa
, Aaron Lear
, Phoenix Woung-Bi Lee
, Thomas Lefebvre
, Francis Leong
, Veronique Levesque
, Lew Lewington-Pearce
, John Peter Li
, Patricia Llaguno
, Russell Lloyd II
, Nell Lloyd-Malcolm
, Wassila Lmouaci
, Jacqueline Lockley
, Valerie Loyer
, Ben Lumsden
, Daniel Lupien
, Renaud Madeline
, Jérémie Maheu
, Guillaume Mainville
, Marilyn Marcotte
, Tony Marioni
, Ricardo Marmolejo
, Olivier Martin
, Riccardo Mascia
, Manuel Mastropirro
, Amaury Matu
, Dominic Mayer
, Colin McBain
, Nathan McConnel
, Peter McDonald
, Brooke McGowan
, Declan McGuire
, Bradleigh McKay
, Hugo Melo
, Rob Menzer
, Massimo Meo
, Simon Mercier
, Christophe Metz
, Mark Millena
, Chirag Mistry
, Akmal Mlahaili
, Sara Moore
, Ivan Moran
, Sébastien Moreau
, Maxime Moreira
, Victor Morejon
, Emmanuelle Morin
, Jean-Francois Morissette
, Danielle Morley
, James Morrissey
, Álvaro Moya
, Eoin Murphy
, George Murphy
, Christian John Murray
, Neil Murray
, Alexandre Ménard
, Prajakta Nandlaskar
, Rishikesh Nandlaskar
, Nishant Narang
, Gabriel Naveau
, Avadhut Nerurkar
, James Nicholl
, Melvyn Nicholls
, Stephen Nixon
, Sylvain Nouveau
, Angelica O'Brien
, Barry O'Brien
, Adam O'Brien-Locke
, Steven O'Connor
, Denise O'Neill
, Felipe Olid Guerrero
, Sam Osborne
, Dylan Owen
, Jeremy Paillotin
, Camille Paleni
, Dylan Palmboom
, Noah Pascuzzi
, Matthew Patience
, Jennyfer Pellerin
, Robert Pellerin
, Cecile Peltier
, Gabrielle Perreault
, Laura Philippe
, Maxime Philippon
, Dominic Piché
, Andrew Pinson
, Xenia Pirojenko
, Audrey Planchard
, Britton Plewes
, François Poirier
, Tracy-Lee Portnoi
, Etienne Poulin St-Laurent
, Guillaume Poulin
, Richard Pring
, Laurence Provost
, Risto Puukko
, James Pyper
, Jason Quintana
, Marco Raposo de Barbosa
, Annel Rautenbach
, David Raymond
, Leo Recompsat
, Siân Rees
, Gustavo Henrique Ribeiro
, Mnandi Ridley
, Bjarni Robert Bragason
, Alexandra Robert
, Gary Roberts
, Darren Rodriguez
, Marc-Olivier Rouleau
, Julien Rousseau
, Samuel Rousseau
, Jean-Paul Rovela
, Rajat Roy
, Ryan Rubi
, Valter Sagrillo
, Sam Salek
, Mayur Samant
, Matteo Sanna
, Andrew Savinskiy
, Rahul Saxena
, Edwin Schaap
, Nicholas Seal
, Argha Sen
, Luca Serafini
, Vivek Sharma
, Andrew Shawley
, David Sheldon
, Gianluca Siciliano
, Luke Sikking
, David Simpson
, Tomos Sion
, Coline Six
, Craig Skerry
, Jonty Smith
, Jordan Soles
, Carl St-Pierre
, Harrison Stark
, Penn Stevens
, Ileana Stravoskiadi
, Mariangela Suma
, Ashutosh Surawshi
, Elfar Sverrisson
, Michael J. Sweetser
, Attila Szapek
, Caitlin Thomas
, Marc Tingle
, Rohan Tirkey
, Mathapo Tlou
, Byron Tofas
, Alexandra Torelli
, Saul Toresan
, Jessica Toucoula
, Stephanie Traut
, Gareth Tredrea
, Gabriel Tremblay-Beauvais
, Genevieve Trottier
, Mike Tucker
, Christopher Tuleya
, Aurore Turbé
, Alexandra Turmel
, Matthew Twyford
, Tangi Vaillant
, Tsvetomira Valcheva
, Johan van Huyssteen
, Isha Van Moort
, Douw van Niekerk
, Diana Vasquez
, Jon Veal
, Sebastien Veilleux
, Alejandro Villabon
, Eduardo Villarreal
, Lars Vinther
, Andy Walker
, David Walker
, Samuel John Joseph Walsh
, Pablo Wang
, Xiaoming Wang
, Neil Weatherley
, Raphaelle Weisz
, Rebecca West
, Catherine Westgate
, Caroline Whitehill
, Chelsea Whittet
, Luke Wilding
, Toby Winder
, Harry Wormald
, Richard Worsley
, Alexandra Wozniak
, Annette Wullems
, James Yeoman
, Richard Yeomans
, Ngnodjom Yvan
, Céline Zapater
, Dominique Zenon
, Nicholas Zissimos
, George Ferris
, Simon Harris
, Jean-Christophe Morin
, Jonathan Niquet
, Sourabh Saxena
, Naveen Shukla
, Tonya Strantzi
, Emily Deere
, Max Solomon
, Mukherjee Aniruddha
|
Özel Efektler
|
Will Bazeley
, Kevin Bitters
, Ian Corbould
, Alicia Davies
, Jake Dimmer
, Raquel Guirro
, Garth Gutteridge
, Kevin Lumley
, Doug McCarthy
, Cinzia Pegorin
, Juan Serrano
, Jody Taylor
, Loeng Wong-Savun
, Luke Marcel
|
Ses
|
Niv Adiri
, Ben Barker
, Lilly Blazewicz
, Peter Burgis
, Doug Cooper
, Mark DeSimone
, Simon Diggins
, Dickie Earll
, Gibran Farrah
, Zoe Freed
, Danny Freemantle
, Glenn Freemantle
, Nick Freemantle
, Glen Gathard
, Peter Gleaves
, Danny Hambrook
, Nina Hartstone
, Rebecca Heathcote
, Eilam Hoffman
, Luke Hollingworth
, Dayo James
, Mitch Low
, Robert Malone
, Kevin Maloney
, Sashko Potter Micevski
, Markus Moll
, Ronnie Mukwaya
, Paul Munro
, Tyler Newhouse
, Paul Paragon
, Jemma Riley-Tolch
, Robert A. Sacchetti
, Tom Sayers
, Ian Tapp
, James Wichall
, Mhairi Wyles-Lang
, Michael Griggs
, Robert Karlsson
, Patch Morrison
, Sam Walsh
, Dillon Bennett
, Jason Swanscott
, Emilie O'Connor
|
İkinci Birim
|
Wendy Alport
, Edward Brett
, Joelle Mae David
, Lee Grumett
, Christian Labarta
, Carley Lane
, Terry Notary
, Shaun O'Dell
, Tom Rye
, Abbie Sheridan
, Samuel Andrew Smith
, Jo Tew
|
Operasyon Yöneticisi
|
Siobhan Boyes
, Katie Bullock-Webster
, Sara Desmond
, Steve Harding
, Marianne Jenkins
, Donovan Roberts-Baxter
, Prashant Sharan
, Sainath Shinde
|
Makyaj Sorumlusu
|
Liz Barlow
, Nana Fischer
, Chris Fitzpatrick
, Clarice Gill
, Chris Lyons
, Conor O'Sullivan
, Francesca Van Der Feyst
, Oonagh Bagley
, Lucie Blundell Jones
, Tarryn Kohler
, Sandra O'Brien
, Sarah Pickering
, Joanne Walton
, Marika Weber
|
Yapım Sanatçısı
|
Gary Freeman
|
Sinematografi
|
Michael Seresin
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Lesley Manuel
|
Editör
|
Mark Sanger
, Jeremiah O'Driscoll
, Alex Márquez
|
Set
|
Ken Hodgson
, Ed Lancaster
, Terry Williams
|
Kostüm Tasarımı
|
Alexandra Byrne
|
Butafor
|
David Balfour
, Laurence Wells
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Samantha Atkinson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Jo Tew
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Wendy Alport
, Lee Grumett
|
Yapım Yöneticisi
|
Sara Desmond
|
Makyaj Sanatçısı
|
Clarice Gill
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Nana Fischer
|
Protez Makyaj Sanatçısı
|
Liz Barlow
|
Set Dekorasyon
|
Anneke Botha
, Raffaella Giovannetti
|
Kavramsal İllüstratör
|
Noémie Cauvin
, Kan Muftic
, Thomas Wingrove
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Jason Knox-Johnston
|
Sanat Yönetimi
|
Matthew Gray
, Steven Lawrence
, Tom Still
, Sophie Bridgman
, Jason Knox-Johnston
, Nenazoma McNamee
, Sue Whitaker
, Lili Lea Abraham
, Dino Athanassiou
, Samantha Atkinson
, Mark Auret
, David Balfour
, Kyle Beament
, Rob Bean
, Jemma Buckley
, Noémie Cauvin
, Temple Clark
, Laura Collins
, Francesco Corvino
, Callum Davison
, Adam Faux
, Irene Moreno Feliu
, Steve Furneaux
, John Greaves
, Andrew Guyett
, Angus Hale
, Eleanor Hambly
, James Hargitai
, Sara Hartinger
, Terry Heggarty
, Annika Hellgren
, Fern Hodgson
, Axel Hoebel
, Peter Cooper
, Tara Ilsley
, Mike Jones
, Andries Joubert
, Martin Kane
, Jody King
, Gary Lambert
, Sophie Le Lievre
, Marcus Lester-George
, Adam Maher
, John Maher
, Meike Maher
, Dean Marsh
, Daniel May
, Sebastian Meyer
, Graham Mitchell
, Kan Muftic
, Steven Murphy
, Frank Musitelle
, Laurens Nockels
, Roberto Oliveri
, Wolfgang Osterholzer
, Isona Rigau
, Boris Rivett-Carnac
, Sam Rowan
, Aisha Saeed
, Josh Sales
, Colin Shulver
, Ryan Sinnott
, Nick Slater
, Sharon Smith
, Bethany Spence
, Shannon Stride
, Bradley Torbett
, Anthony Michael Viviers
, Laurence Wells
, Tracey Wilson
, Thomas Wingrove
, Jeff Woodbridge
, Charis Theobald
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Gary Freeman
|
Oyuncu Seçimi
|
Lucy Bevan
, Vanessa Baker
, Nanw Rowlands
|
Görüntü Yönetmeni
|
Michael Seresin
|
Yönetici yapımcı
|
Nikki Penny
|
Yapımcı
|
Jonathan Cavendish
, Steve Kloves
, Andy Serkis
|
Senaryo
|
Callie Kloves
|
Roman
|
Rudyard Kipling
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Sophie Bridgman
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Callum Davison
, Axel Hoebel
, Roberto Oliveri
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Kevin Fraser
|
Besteciler
|
Andrew Barry
, Johan van Huyssteen
|
Işık Teknisyeni
|
Ashraf Benjamin
, Michael-Daniel-King
|
Set Fotoğrafçısı
|
David Appleby
|
Dublörler Koordinatörü
|
Mark Mottram
, Grant Hulley
|
Dublörler
|
Andy Wareham
, Adam Basil
, Dermot Brogan
, Tony Christian
, Laura Davison
, Levan Doran
, Daniel Dow
, Warren Germishuys
, Grant Hulley
, Dave Judge
, Alwyn Marx
, Ginger McCarthy
, Casey Michaels
, Mark Mottram
, Sam Parham
, Justin Pearson
, Tiger Rudge
, Mark Southworth
, Edward Upcott
, Leo Woodruff
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Annette Wullems
|
Heykeltıraş
|
Rob Menzer
, Gavin Fulcher
|
Hareket Yakalama Sanatçısı
|
Josh Jefferies
, Pixie Le Knot
, Zoe Midgley
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Nigel Denton-Howes
, George Murphy
|
Dijital Besteciler
|
Christophe Dehaene
, Nicholas Hurst
, Alejandro Villabon
|
Bilgisayar Grafik Sorumlusu
|
Harry Bardak
, Andy Walker
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Sam Ashford-Rowe
, Rory Jones
, Massimo Meo
, Raphaelle Weisz
, Caroline Whitehill
|
Modelleme
|
Jérémie Abrial
, Jon Veal
, Luke Wilding
|
Boom Operatörü
|
Kevin Maloney
|
Görsel Taslak Tasarımcısı
|
Tracy Wilson
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Aisha Saeed
|
Yaratık Tasarımı
|
Sebastian Meyer
|
İnşaat Koordinatörü
|
Meike Maher
|
Sahne Sanatçısı
|
Andrew Guyett
, Adam Maher
|
Marangoz
|
Steve Furneaux
, Andries Joubert
, Graham Mitchell
, Wolfgang Osterholzer
, Nick Slater
, Anthony Michael Viviers
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Ken Hodgson
|
Genel
|
Byron Tofas
, Alex Márquez
, Jeremiah O'Driscoll
, Mark Sanger
, Viktor Petrov
, Tom Hannibal
, Peter Burgis
, Peter Gleaves
, Mark DeSimone
, Glen Gathard
, Chris Lyons
, Zoe Freed
, Sam Walsh
, Suzi Battersby
|