Evladını geride bırakan hain baba! SORU

fakkun

Konuyu Açan: fakkun

24.11.2012 20:40

Yıllar önce televizyonda türkçe dublaj izleyip aklıma her geldikçe araştırıp ismini bulamadığım bir film var. "Niye bu kadar kafaya takıyorum ki. Ahaliye sorayım onlar uğraşsın dursun" diyerekten soruyorum.

Ana karakter bey abimiz babasıyla beraber girdikleri soygun işinde paraları çuvallayıp buluşma noktasına doğru peşinde polis sürüsüyle gidiyor. Polisleri gören baba (adı batsın) kuyruğunu kıstırıp kaçaraktan oğlunu dımdızlak ortada bırakıyor. Tabi polisler bey abimizi yakalıyor, hapse tıkıyor falan. Bey abimiz hapisten çıktıktan sonra kardeşi ile beraber bir latin amerika ülkesine gidip orada bir taco (tam emin değilim) dükkanında işe giriyorlar. Tabi babaları (adı batsın) çok geçmeden piyasaya çıkıp, kahpe kaderin ağından kurtulmaya çalışan bu masum ikilinin aklını çelip başka bir soygun yapamaya ikna ediyor. Bu noktadan sonrasını pek hatırlamıyorum ama filmin sonunda baba (adıyla bereber batsın), polisler eşliğinde sırtında çuval parayla sahildeki buluşma noktasına gelen bey abimizi yine sefil, perişan bir şekilde ortada bırakıyor. Hatta ben bu noktada yapılan kalleşliğe dayanamayıp bildiğim ne kadar küfür varsa ettiğimi çok iyi hatırlıyorum.

Hadi şimdi siz bu filmi bulun. Ben izleyeyim varsa dvdsini alayım. Aklıma geldikçede size dua edeyim.
Hehehe filmi bilemem ama anlatımı iyi :)
adı batsın ıyıymış :]
Bahsettiğiniz fimler gayet güzelmiş. Özellikle Affliction dikkatimi çekti. İzleme listeme aldım. Ancak bahsini ettiğim film bunlardan biri değil.
Aradığım filmi nihayet bulabildim. Üstelik ahaliden (ben harici) iki kişinin izlemiş. Görürseniz selam edin. :D

http://www.filimadami.com/film/16381/if-dog-rabbit/
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL