Hobbit'i hâlâ izleyemeyen garibanlar! v.2

Efendim nasıl becerdiysem artık önce konudaki mesajım kuş oldu uçtu.

 

Ctrl+v'nin gücü adına:

"İşten güçten bir türlü fırsat bulup gidemedim. En sonunda geniş zamana geçtim ancak herkes izlemiş. Sınıf arkadaşlarıma sordum "ay canım biz seyrettik onu ya" dediler. Ev arkadaşıma sordum "abicim ben gittim ona" dedi.

Konya'da olup ta hâlâ gidemeyen orta dünya delisi* varsa bir el sallasında buluşup gidelim. Hem çıkışta bana çay, kahve vesair ısmarlasınız.

 

*Orta dünya delisi olmanız mecburi değil. Fimi seyretmemiş olmanı kâfi. Hatta onunda önemi yok. Bir daha seyredersiniz. Orta dünya arkadaş bu. Boru mu?

 

 

ben haala izlemedim.

üç gündür bilgisayarımda, uyuyakalmaktan korktuğum için izlemiyorum. ne de olsa üç saate yakın ve tek seferde izlenmesi gereken bir film. 

dublaj izlemek istemiyorum ama orjinaline kavusabilmis degilim dolayisiyla beklemede benim icin de.sabreden dervis muradina erer miymis gorucez bakalim:)

Ağrı'ya henüz gelmediği için izleyemedim.

Ben de o garibanlardan olsam gerek. 

 

ilk üç film hobbitten kat kat daha iyi. izlemenize gerek yok eskileri yeter.

bende hala izleyemedim.gitcek vaktim olmamıştı bi türlü.geçen gün gittiğimde de sadece 2 tane akşam seansı vardı.onlarda türkçe dublajlıydı.öle olunca bende izlemek istemedim.artık nerdeyse hiç bi sinemada seansı kalmadı zaten.sinemada izlemek de hayal oldu  bu durumda.şuan için en iyi ihtimal yüksek çözünürlüklü indirip bi haftasonu evde izlemek :,(

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.