Hatırlayamadım! Filmin adını bulabilecek var mı? SORU

bigo

Konuyu Açan: bigo

15.05.2024 00:24

Merhabalar, uzun zaman önce izlediğim bir film vardı. Bir erkek genç, bir kızı sever. Onunla gizli saklı buluşurlar. Fakat kızın babası sert mizaçlı biridir ve bunları yakalar sanırım. Kızı eve hapsedermi cezalandırırmı ne tam hatırlamıyorum o kısmı. Bunların yaşadığı alan çadır kent gibi, yoksullar herkes. Muşambadan çadırları diğer çadırların üstlerinden kapatmışlar hatta sokak yapmışlar öyle neyse hemen yerleşimin dibinde duvarlar vardı sanırım. O kısmın diğer tarafında ise konteyner ler var. Orası çalışma alanımı mal indirmi bindirme mi net anımsamıyorum. Olayın sonunda bu gençler buluşmak için kaçamak yapıyorlar veya kaçıyorlar işte o konternerde buluşuyorlar. Ve vinç konternerin çevresini kapatıyor diğer konternerler ile. Bunlarda içerde ölüyorlardı sanırım. izleyen hatırlayan varsa adını söyleyebilirse harika olur.
Merhaba, benimde hatırlamadığım ve bir türlü bulamadığım bir film var. 2008-2010 seneleri arasında izlemiştim. Dvd kiralamıştım, kapağında beyaz uzun kabanı olan asyalı bi kadın vardı, iki elindede tabanca vardı. Bu kadının kız kardeşine bir şey oluyor onun intikamını alıyor, kiralık katil gibi bir şey. Bir binaya gizlice giriyor, arabada bir arkadaşı ona ne yöne gitmesi gerektiğini söylüyor önüne çıkan herkesi vuruyor. Birde hatırladığım bir sahnede kız kardeşi elini çakmakla ısıtıp ablasının elini mi yüzünü mi ne ısıtıyordu. Çok net hatırladığım oyuncular asyalıydı ama güney kore mi japonya mı bilmiyorum türkçe dublaj izlemiştim.
Filmi hatırlayan olursa lütfen yazsın şimdiden teşekkür ederim.
ALINTI Merhaba, benimde hatırlamadığım ve bir türlü bulamadığım bir film var. 2008-2010 seneleri arasında izlemiştim. Dvd kiralamıştım, kapağında beyaz uzun kabanı olan asyalı bi kadın vardı, iki elindede tabanca vardı. Bu kadının kız kardeşine bir şey oluyor onun intikamını alıyor, kiralık katil gibi bir şey. Bir binaya gizlice giriyor, arabada bir arkadaşı ona ne yöne gitmesi gerektiğini söylüyor önüne çıkan herkesi vuruyor. Birde hatırladığım bir sahnede kız kardeşi elini çakmakla ısıtıp ablasının elini mi yüzünü mi ne ısıtıyordu. Çok net hatırladığım oyuncular asyalıydı ama güney kore mi japonya mı bilmiyorum türkçe dublaj izlemiştim.
Filmi hatırlayan olursa lütfen yazsın şimdiden teşekkür ederim.
The Machine Girl olabilirmi?
ALINTI The Machine Girl olabilirmi?
Hayır o değil.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL