Filmin ismini unuttum

70-80-90 lar gibi veya yapım aşamasında olabilir 2017-2018 yılı vb.? tahminen filmin yapım yılını yazarsanız?? ama yanlış yazarsanız filmin bulunma ihtimali düşer doğru yazarsanız artabilir amariske gerek yok yanlışsa düşebilir neyse yazmayın en iyisi. zaten ayrıntılı şekilde yazmışsınız

''filmde sarışın gibiydi ama daha çok kumraldı, (miyagi san ile ivan drago arası boyu olan bir adam)Bir de kadın vardı onu tam hatırlamıyorum. Böyle yürüyorlardı bir yolda..''

not:

oyunun veya mevzunun formatını bilmiyorum her mesaj yazan sadece sorunun herhangi tek bir yerini değiştirirse en sonunda nasıl bir soru olacak bakardık. yok arkadaş mevzu format başka, böyle bir konu istersen git kendin aç vb. derseniz. şimdiden konuyu karıştırdığım için vb. özür diliyorum kusura bakmayın.
Nick i hontt olup deli olan adamdan mı bahsediyorsun ?

biliyorum o filmi linki veriyorum hemen

http://www.filimadami.com/Hontt/
hani bir adam vardı ya...
çok yuvarlak bi soru olmuş daha belirgin yapsan ya filmi
Ya hani bir film vardı ya, böyle bir adam oynuyordu filmde sarışın gibiydi ama daha çok kumraldı. böyle uzundu ama çok da uzun değil, normal boylarda diyelim. Bir de kadın vardı onu tam hatırlamıyorum. Böyle yürüyorlardı bir yolda..

Neyse işte o filmin ismini bulabilirseniz çok sevinirim. Yıllardır aklımda ama bir türlü çıkaramıyorum.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL