köpekli bir film arıyorum ismini bilmiyorum SORU

jason-freddy

Konuyu Açan: jason-freddy

26.08.2014 14:20

bir çocuk var onun bir sibirya kurdu  var .ve 5 tane daha köpek buluyor ve kızak yarışlarına giriyor babası gibi bir de bir adam var tüm yarışmacılara sabotaj yapıyor ama bu çocuğa yapmıyor çünkü onu hafife alıyor ve yarışta herkesi geçiyor çocuk ve yavru köpeklerini geçemedi çünkü  tam geçerken buza    düştü sabotaj yapan adamın köpekleri ve bu adam 3,4 kere kupayı almış ve bu çocukta yavru köpeklerine bağlıyor bu adamın köpeklerin ve yavrular çekiyor ve kurtulur kurtulmaz hemen birinciliğe koştu ve köpekler kendi aralarında konuşup karar verdiler bu adam bizi ölüme terk etti ama yavrular bizi kurtardı deyip durdular adam onları kırbaçlayınca köpekler onu kovaladılar ve çocuk ve yavrular  birinci oldular ve çocuğun bulduğu yavruların anneleri gelmiş   ve hepsi birlikte  gerçek sahiplerine dönmüşler.

kardeşim izlemiş bu filmi yılbaşında yada bir gün önce bir sonra disney channel da izlemiş. gelip gidip bana sorular abi bulabilir misin bu filmi diye 

bu film ile ilgili bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın 

iron will olabilir mi? filmin detaylarını pek hatırlamıyorum. çocuk değil genç biri yarışıyordu. oyuncular arasında kevin spacey vardı.

arkadaşlar çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için filmi listede buldum 

çözüldü diye işaretle.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.