Rus yapımı komedi? SORU

cengizceylann

Konuyu Açan: cengizceylann

31.12.2012 08:54

zamanında arkadaşımın önerdiği 3 rustan oluşan bir arkadaş grubunun filmleri vardı. Komedi tarzında ama verdikleri mesajlardan acayip eleştirel olduklarını gösteriyorlardı. Filmleri yaklaşık 20 Dk ila 40 dk arasında değişiyordu. bir filmlerinde bir dağ evinde bu 3 kişi vodka yapmaya çalışıyorlardı. alkolu damıtmak için kulübenin içine düzenek kurmuşlardı. Büyük büyük cam sürahilere yaptıkları alkolleri doldurup satıyorlardı. Bi tanesinin burnu alkolden mosmor olmuştu.Biraz slapstick tarzında güldürü yapıyorlardı. Hiç diyalog yoktu filmlerinde. Chaplin'in filmleri gibiydi. Bu filmde birde köpek vardı. Dışarıda kar vardı ve bunlar köpeği kovalıyorlardı. hangi sebepten kovaladıkları aklımda kalmamış ama sonu bir karakolda bitiyordu. Bunlar askeri bir araca tutuklanıp koyuluyordu. En son aracın arka kapısında ki küçücük pencereden hüzünlü komik bir bakış atarak filmi bitiriyorlardı. Film çok güzeldi gerçi çoğu filmleri böyle. İçlerinden bir tanesi çok meşhur sanırım bazı uzun metraj filmlerdede görmüştüm.
Kesinlikle bu dostum. Hafızana sağlık. :)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL