Kral Arthur ve Tekerlekli Sandalyedeki Çocuk SORU

seagull

Konuyu Açan: seagull

09.03.2013 01:38

2 veya 3 sene önce TNT'de bir film izlemiştim ama adını hatırlayamıyorum. Tekrar da izlemek istiyorum. Hatırladığım olaylar olarak filmde; tekerlekli sandalyede bir çocuk vardı 10-11 yaşlarında okula gidiyordu. Orada iri yarı aynı yaşlarda sınıf arkadaşı vardı. Biraz serseri tipliydi ve okumayı çok iyi bilmiyordu. Ardından bu tekerlekli sandalyedeki sarışın ve gözlüklü çocuğa öğretmeni görev veriyordu sanırım, iri yarı çocuğa okuma-yazma öğretmesi için; ya da tekerlekli san. çocuk kendi istiyor da olabilir çok emin değilim. Öğrenmesi için; kitap olarak KRAL ARTHUR'u ve Yuvarlak Masa Şövalyelerini anlatan bir kitabı okuyorlardı. Sonra da çok iyi arkadaş olup; kendilerine de şövalye ünvanı veriyorlardı. -Hatta ayrıntı olarak; iri yapılı çocuk tek. sandalyedeki çocuğu gideceği yere omzuna alarak götürdüğü falan da oluyordu; bir akşam festivaline falan gidiyorlardı böyle-

Film hakkında hatırladıklarım bunlar. Ayrıca CNBC-e'de de gösterimi yapılmış olabilir. Şimdiden çok teşekkür eder, minnetlerimi sunarım.
Çok teşekkür ediyorum. Sürekli aklımı kurcalayan bir filmdi bir türlü hatırlayamıyordum. Çok mutlu oldum.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL