4 genç ve 4 korku hikayesi.. eski bir film SORU

dntpnc

Konuyu Açan: dntpnc

14.04.2014 22:10

Eski bir korku filmi.4 arkadaş gece araba yolculuğunda kaza yapınca yakındaki eski harabede ateş yakarak başında oturup korku hikayeleri anlatmaya başlıyorlar . dört ayrı hikaye .

  ---spoiler---

birinde yine yolda arabası bozulan bir genç yakındaki eve gidnce orada güzel genç bir kız görüyor ama kızın babası sorunlu bir katil . hatta kızı evden kaçmaya ikna ediyor ama kız evden çıkınca boyundaki madalyonu çıkarınca ölüyor . boynunda zaten bir kesik varmış ve madalyon sayesinde yaşıyormuş . madalyon içindeki resimlerde annesi ve kız var .

 

diğer hikayede evde yalnız kalan bir kız çocuğu yağmurlu gecede yatağının altında yatan köpeğine elini yalatarak korkusunu yenmeye çalışırken evin etrafında bir adam geziniyor . ve filmin sonunda kızın yatağının altında o adam yatıyor , köpeği öldürmüş ve kızın elini o yalıyor .

 

4 hikayede anlatılıp bittiğinde siren sesi duyup arabalarının yanına  giden 4 genç kendi cesetlerini ve konuşan polisleri görünce aslında öldüklerini anlıyorlar.


---spoiler---

 

2000'li yıllarda Star tv de çok gösterilen bir filmdi hatta adı : kabir hikayeleri gibi birşeydi .. ama bulamadım .. yardım lütfen

Evet film budur .. 

 kısa zamanda   cvp aldığım için Teşekkür  ederim .

Rica ederim.

konu olarak beğendim izleme listeme ekleyeyim:) soruyu sorduğu için dntpnc 'a bildiği içinde   Act 'a teşekkürler

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.