4 genç ve 4 korku hikayesi.. eski bir film SORU

D

Konuyu Açan: dntpnc

14.04.2014 22:10

Eski bir korku filmi.4 arkadaş gece araba yolculuğunda kaza yapınca yakındaki eski harabede ateş yakarak başında oturup korku hikayeleri anlatmaya başlıyorlar . dört ayrı hikaye .

---spoiler---

birinde yine yolda arabası bozulan bir genç yakındaki eve gidnce orada güzel genç bir kız görüyor ama kızın babası sorunlu bir katil . hatta kızı evden kaçmaya ikna ediyor ama kız evden çıkınca boyundaki madalyonu çıkarınca ölüyor . boynunda zaten bir kesik varmış ve madalyon sayesinde yaşıyormuş . madalyon içindeki resimlerde annesi ve kız var .

diğer hikayede evde yalnız kalan bir kız çocuğu yağmurlu gecede yatağının altında yatan köpeğine elini yalatarak korkusunu yenmeye çalışırken evin etrafında bir adam geziniyor . ve filmin sonunda kızın yatağının altında o adam yatıyor , köpeği öldürmüş ve kızın elini o yalıyor .

4 hikayede anlatılıp bittiğinde siren sesi duyup arabalarının yanına giden 4 genç kendi cesetlerini ve konuşan polisleri görünce aslında öldüklerini anlıyorlar.

---spoiler---

2000'li yıllarda Star tv de çok gösterilen bir filmdi hatta adı : kabir hikayeleri gibi birşeydi .. ama bulamadım .. yardım lütfen
Evet film budur ..

kısa zamanda cvp aldığım için Teşekkür ederim .
Rica ederim.
konu olarak beğendim izleme listeme ekleyeyim:) soruyu sorduğu içindntpnc'a bildiği içinde Act'a teşekkürler
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL