Bilen biri çıksada, yılların sorusunu aklımdan atsam SORU

B

Konuyu Açan: buseeylul

13.07.2013 19:07

Küçük olduğum zamanlarda, tamda bu saatler gibiydi sanki. Annemin izlediği bir film vardı. Şuan dahi aklımdadır, adını bulsamda izlesem düşüncelerindeyim.

Filmde yanlış hatırlamıyorsam küçük bir erkek çocuğu annesinden tahta bir at istiyordu böyle hani ipinden tutup çektiğinde gelenlerden. Annesi bunu ona sonunda aldığında, çocuk birgün bununla beraber uyuduğunda. Atın ipi boğazına dolanarak ölüyordu. Cenaze merasimi falan dün gibi aklımda. Bir de adını bulsam çok güzel olacak. Belki çokta güzel bir film değildir ama, o yaşlarda dehşet bir şekilde beynime kazınmıştı o sahneler. Adını bilen, duyan, yardımcı olabilecek filmadamlarını beklemekteyim.
Aradığınız film bu olabilir gibi. Türkiye'de televizyonda Ölmeyen Sevgi ismiyle gösterilmiş.

"Jessie's deceased four-year-old son, Jamie, returns from the grave to comfort his grieving mother in THE REUNION. But when the soothing apparition returns to the spirit world, Jessie must decide whether to stay with her living family, or join her son in death...

There's not a whole lot of info on this particular movie but the storyline starts off with a little boy and he has a horse cart (with a string attached) that he loves. He wants to take it to bed with him and after much protest, his parents relent and let him take the toy to bed. He then chokes on the string and dies in the night.

His ghostly spirit is then seen in the barn and elsewhere."Evet buydu, çok teşekkür ederim!
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL