bilen birileri çıksa SORU

K

Konuyu Açan: kaskal

07.12.2010 05:11

arkadaşlar sizlerden eski hatırladığım bir kaç film sorucam ismini bilen yada en azından hatırlayan bile varsa beni çok mutlu edersiniz en azından delirmediğimi anlamış olurum =D

ilk film: filmde uzaylı bir kız uzay gemisini afrikada bir ağaca çarpıyordu sonra yerlilerle dost oluyordu bir çocukla beraber dolaşmaya başlıyordu gün geçtikçe daha bağlanıyorlardı birbirlerine sonra kız evine dönmek için ağaçla ilgili birşeyler yapıyordu kızın bir ilaç kutusu vardı ilacı içmeyince yaşlanmaya başlıyordu
sonunda bir tren yakalamaya çalışıyorlardı ve treni yakalamak için kız geri dönüp ilacını almıyordu ve sonunda ölüyomuydu öle bir filmdi çok eskiden tv de vermişlerdi e.t tarzı bir filmikinci film: filmin konusu mat adındaki buz hokeyi yıldızı bir maç esnasında kafasına hokey topu yiyerek ölür ve bu esnada buz pateni dansı (sporun adını tam bilmediğim için böyle yazdım ( yapan bir kız da 5 li salto atarken kafasını buza çarpar ve apar topar hastaneye kaldırırlar ve kız cennete gider orda bir adamla konuşur ve aslında bir yanlışlık sonucu onun canını aldığını söylerler vede yaşamına geri dönebileceğini söylerler ama hokey yıldızı matin vucudunda filmden hatırladığım kadarı buydu birde ünlü bir hokey takımının lafı vardı "ogi ogi ogi oy oy oy" bu filmi arıyorum ve eğer bulursanız sizede izlemenizi tavsiye ederim

üçüncü film: bir korsan filmi büyük ihtimalle ünlü bir korsanın adıydı ama ismi hatırlamıyorum gene oyuncular hakkında bir bilgim yok ama hatırladığım kadarı ile birgün bir çocuk çiftçi çocuk denize yakın bir çiftlikleri var evlerinin yanındakli denizin üstünde bir korsan gemisi beliriyor hayalet gemi ve bir kaptanı atıyor tayfalar kaptanla çocuk arkadaş oluyor sonra korsanlar bir hazine için evi basıyorlar korsanla çocuk tek başına bir evi savunuyır 100binlere korsana karşı çocuk sonra birinin kafasına kürekle vuruyor ve sonunda korsanlar kaptanı alıyorlar çocuk gemiye çıkıp kaptanı kurtarıyor falan ama sonu çok güzeldi buda çok eski...

birde bir yarışma: fox kids te eskiden madalyonlarla ilgili bir yarışmaydı bir hayalet evin iinde heykeller maskeli yaratıkalr filan tabikide küçükken canavar sansakta her ne kadar insandı onlar =D ve bu madlyon 2 parçaydı 2 parçasıda evin içinde biyerlere gizlenmiş oluyordu ve yarışmacılar madalyonun parçalarını bulmaya çalışırken bu dediğim canavarlar hayaletler filan onları korkutuyordu hatta 3 kere korkan o yaratıklara yakalanan diskalifiye oluyordu çok eğlenceli bir yarışamydı =D taaa 1994 yıllarındaki fox kids =)
üçüncü filmi ben de izledim. ama hatırlayamadım. umarım bilen çıkar.
İlk sorduğun filmin adı Tanrılar Çıldırmış Olmalı. Bahsettiğin sahne burada geçiyordu.

http://www.filimadami.com/The-Gods-Must-Be-Crazy-1793.html

Filmin ikincisi ve üçüncüsü de çekildi. Umarım budur bahsettiğin.
En sonda bahsettiğiniz yarışma sanırım "Gizli Tapınağın Efsaneleri" olacak. Fox Kids'te değil Nickelodeon'da yayınlanıyordu.

http://www.filimadami.com/Legends-of-the-Hidden-Temple-dizi-14719.html
tanrılar çıldırmış olmalı değil malesef ilk filmin bulunması imkansız bişey =(( ama 3. filmi buldum pirates of the plain dediğim kaptan tim curry miş :D http://www.imdb.com/title/tt0195994/
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL