dizi tavsiyesi SORU

usttencizgi

Konuyu Açan: usttencizgi

14.01.2011 00:53

sevgili film hacıları;
ben sizden tavsiye dizi istiyorum.Aradığım dizinin özellikleri;
-Komedi türünde olmayacak
-Böyle beni alsın götürsün olacak
-Bunlar gibi iyi olamayacağından eminim ama bunlar gibi olacak(dexter,breaking bad)
izlediğim dizileri söyleyeyim ki tavsiyeler arasında bulunmasınlar
-lost-heroes-24-fringe-battlestar galactica-buffy the w.s.-house m.d.-pushing daisies-the sopranos-supernatural-prison break-oz-carnivale-monk-the tudors-desperate housewifes-cold case-falan
-Bir de dizilerin bölümleri arasında konu bütünlüğü olsun yani her bölümde ayrı bir konu işlenir ya(monk) hani öyle olmasa iyi olur.
bunların her bölümünü izlemedim tabikide:D
Haven

http://www.imdb.com/title/tt1519931/

bende izlemedim daha esasında ama tavsiye etti bir arkadaşım. izlemeyi düşünüyorum. istersen sende bir bak...
Dresden Files, oldukça sürükleyici, fazlasıyla gizemli ve eğlenceli bir dizi.

Tavsiye ederim.

Fantastik öğeler içeriyor. H er bölümde başka bir mevzudan bahsetmesine rağmen arka planda sürekli devam eden bir macera mevcut. Bu bakımdan biraz Gizli dosyalar biraz Fringie tadında.
İki diziyi de araştırıyorum hatta bir bölüm izledim ilk diziden.Beni iplediğiniz için teşekkürler arkadaşlar.
bu seni çoook uzaklara alır götürür,getirir.komedi de değil.bbc yapımı.vıcık romantizm yok.tam kıvamında.başucuna koy,hiç kaldırma .ben kefilim.
http://www.filimadami.com/film/12371/pride-and-prejudice/
Hacı, on numero dizi buldum bak

The Deep

BBC'den geliyor, bir mini dizi altı bölümlük. Ortalama 278 dk. falan. Ama atmosfer sağlam, senaryo çok gergin, sürprizli, öyle sağ gösterip sağ vuruyor. Ama sağlam vuruyor.

Çok politik dizi hacı. Herkesin içinde izleme bak hapse atarlar.
yazılmış mavidirderya tarafından ama üstünden geçmese öleceğim diyorum şuan da özlemiyle yanıp tutuştuğum six feet under ı öneriyorum. ben burdan hayatı öğrendim dostum daha ne diyeyim.. =)

oz dan sonra en sevdiğimdir..
pekala arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim.sorumu cevaplanmış sayıyorum.tüm önerileriniz önümdeki uzun tatil boyunca izlenecektir.
Süper Baba
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL