Amazon Ormanında Geçen Film SORU

mbaran

Konuyu Açan: mbaran

10.12.2010 06:29

Selamlar, bir film izlemiştim, film Amazon ormanlarına düşen bir grup insanın hikayesini anlatıyor. Yerlilerle aralarındaki mücadele, katil karıncalar ve bir sürü şey filmin heyecanını artırıyor.

Filmdeki adamlar yerliler tarafından öldürülmemek için uğraşıyorlar. Sanırım iki kabile vardı birbirlerine düşman, arasında kalıyorlardı.

Adamlar modern ve batılı yerliler ise eski çağdan kalmaydılar.

Fakat ismini hatırlayamıyorum...
önemli değil. iyi seyirler. (ilk bölümü çok heyecanlıdır bu arada.. bir bakıma lost'un babasıdır kanımca =))
Teşekkürler. Sanırım buydu. İndiriyorum.
ben hepsini izlemedim de, evet bunda da ağaçlar çok fantastikti. hatta o çocuk bir ağacın en tepesine çıkıp telefon sinyali almaya çalışıyordu, bir bakıyordu her yer tek boşluk olmadan ağaç..
İnsan yiyen karıncalar varsa eğer budur. Aklımda en net kalan buydu. Tam olarak hatırlayamıyorum diğer detayları. Ormanda gökyüzü görünmüyordu neredeyse, o kadar çok ağaç vardı.
ben işimi sağlama alayım:http://www.filimadami.com/Amazon-dizi-9846.html

inanır mısınız, filimadamı arama kutucuğuna "amazon" yazdım, çıkıverdi.. inşallah budur..
o sanırım bir mini-diziydi. uçak kazası sonucu düşüyorlardı adaya değil mi? bir de 13-14 yaşlarında bir çocuk vardı aralarında, o kaptırıyordu kendini biraz bu kabile olaylarına. eğer böyle bir şeyler hatırlıyorsanız biraz araştırıp bulabilirim..
Eminim. Bu ormanda hala kabileler yaşıyor.
IMDbde amazon etiketli filmlerini taradım ama bir sonuca ulaşamadım, kusuruma bakma lütfen. Amazonda geçtiğinden emin misin?
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL