Senaryo yzanlar gelsin yardım...lütfen... SORU

K

Konuyu Açan: kenancimen

11.05.2010 06:27

Yazma Yeteneği olan arkadaşlardan yardım istiyorum. Kısa Film Çekmeyi düşünüyoruz

Bi konu buldum ama boşluklar var doldurmanızı istiycem..

Şimdi,

(Film Böyle Başlıycak)
Bi Adam Gece Bi eve girer. (Televizyon Sesleri duyulur). Salona Doğru yürür.
Kanepede oturup TV seyreden adamın karşısına Geçer.

Kamera Tv Seyreden adama döner.
TV seyreden adam, "Demek Geldin." der.

Kamera tekrar bizim adam a döner ve Adam çoktan silahını döğrultmuştur bile.

Kamera evin dışına çıkar. Silah sesi gelir.

Ve o anda Zamanda Geri gidilir.( Flashback de diyebiliriz. )

Bi olaylar anlatılır sizden işte burayı istiyorum. Burdaki olaylar filmin sonunu aşağıdaki gibi değiştirir.

ve Sonra normal zaman'a geri dönüldüğünde kamera tekrar evin içine girer ve Adamın kendini vurduğunu görürüz.

Filmde burda biter arayı doldurabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.
Film yaklaşık 10-15 dk sürücek .D
//
filmin türü ne olacak =) (dram? kara-komedi?) veya ne bileyim, doğaüstü öğeler olabilir mi? fark etmez mi yoksa =)
biraz düşünelim bakalım neler yapabilriz:D
düşünelim bakalım... yalnız aslında resmen filmin can alıcı noktasını bizden isteyerek bizi bir ağırlıkla baş başa bırakıyorsun farkındayız yani ;) düşünelim eft eft :)
Aralarında iddaya girmişler meğerse. Kaybeden kendini vuracakmış;)
Adam zengin bir kadının jigalosudur kadının kocası olayı basın yoluyla öğrenmiştir karısından adamın yerini öğrenir ve telefonunu öğrenir önce teelefonla tehdit eder adam çiddiye almaz umarım iyidir
adamın silahını doğrultması? kendini vuracaksa neden başkasına silah doğrultsun? adam bir kaç yıl cezaevinde yatmıştır.Kaza ile ailesinin ölümünden sorumlu tutulduğu için. evine geldiği kişi ise avukatı ya da psikiyatristi gibi bir şahıs olabilir. Ev sahibi, adamın yadsıdığı ve yansıttığı sorumlulukla yüzleşmesini sağlar. Bu suçluluk duygusu adamı intihara sürükler.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL