yardım SORU

D

Konuyu Açan: dadas60

17.05.2009 00:41

bu siteden film izlemek icin üyelikten başka ne yapmak lazım.yarımcı olursanız sevinirim.bi türlü bulamadım
filmleri doğrudan filimadami.com dan izleyemez veya indiremezsin. Sadece torrent, rapid ve emule sitelerine yönlendirilir, filmleri buradan indirebilirsin.
Film izlemek için derken? örneğin sadece izlemek mi yoksa gerçekten izlemek mi? eğer aradığın online film izlemek ise yanlış yerdesin sevgili dadaş60, nitekim " aga ben filmlerin imdb puanları ve yorumlarından yola çıkarak ismi ile aratıp torrent, rapid ya da gidip orjinal dvd'sini alıcam" diyorsan doğru yerde olduğuna bahse varım.

yanlışsam düzeltin; filim adamında sadece film ekleyebilir yorum yapabilir, ve aradığın filmlerin download linklerini şanslı isen bulabilirsin (nitekim çoğu bulunuyor)
Bu siteden film izleyemezsiniz,film tanıtımına bakıp oradaki linkleri kullanarak filmleri torrent,emule veya rapidshare platformlarında aratarak indirip izleyebilirsiniz.

Sitenin yetkilisi olmasamda beğenerek kullandığım bir site online film gösterimi gibi bir hizmet vermeyi amaçladıklarını düşünmüyorum çokta iyi yapıyorlar.
bu da çözüldü gibi.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL