"Ben anathema için burdayım" (bu sitede bir tuhaflık var) SORU

F

Konuyu Açan: fobe42

27.01.2015 11:50

(onun için herşeyi yaparım..aşığım ona..)

(aradığım film yazının sonunda?)

-5 saat uyku bana yetiyor ya, o sırada işlerime başkası bakıyor..

+yaaaa, gidecek başka yerin yok öyle mi?

-aynen öyle..

+peki siteye dadanan sapık ve ağır derecede sosyopat ve narsiste ne diyeceksin, adam geldi herşeyi bir anda paramparça etti..

-ya sorma, kendi çalıp kendi oynuyor, kendini en iyi sanıyor..gına geldi artık ondan, şifresini kırıp postalasam keşke..ama benim şifremi kırarsa ben napıcam, nereye gidicem, işte ondan korkuyorum..bn de bazı nicklerimdeki şifreleri aynı yapmamaya karar verdim..sanırım biraz ürküyorum..

+yok ya öyle şeylerle vakit harcamaz o, etkiye tepki koyar veya kazanacağını bildiği için -kaybedecek durumda olsa bile- sürekli gülücükler atar..ztn bu site onun için bitti..en başından itibaren boş bir site olduğunu biliyordu buranın..boş site, çünkü burda sürü hakimiyeti mevcut, çoğu sinemadan zerre anlamıyor, kitaptan zerre anlamıyor, siyasetten zerre anlamıyor, hiçbir bilgileri yok..memur hayatı, yasla sırtını oraya buraya kafa rahat dayı:)

-ya, ben buraya hakimim, gidecek yerim yok diyorum sana..benim gerçek bir hayatım yok..asla olmadı, benim küçükken kafama sert bir cisim çarptı ve tramvatik olaylara şahit oldum, o günden beri tanrıyı inkar ediyor ve insanlara nefret duyuyorum..keşke gidecek bir yerim ve elini tutabilecek arkadaşım olsaydı..ama olmadı işte..ben site çökene kadar burdayım sanırım..

+sitenin sapığı ve sosyopatı yakında burayı terkedecekmiş..artık buranın tadı tuzu kalmamış..ztn hiçbir zaman yoktu..o yüzden öylesine takılıyor işte..

-napıyorsa yapsın, ben 10000 kişiyim, onun yüzünden bu sayıyı arttıramadım..övünecektim bu saçmalıkla halbuki:)

+tamam, altın soru gelsin o zaman:

oyunda kuralları koyan kişi mi avantajlıdır, yoksa oyunda daima tuzaklar kurup rakibini alt etmek isteyen kişi mi?

-valla bilmiyorum..

+ingiliz filmi, 1972 yapım..teşekkürler..
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL