batan gemiden kurtulanlar. SORU

tnetennba

Konuyu Açan: tnetennba

30.01.2013 14:48

Teyzem izlemiş zamanında, zamanı dediysem de televizyonların siyah beyaz olduğu zamanlar. O yüzden film gerçekte renkli mi yoksa siyah beyaz mı bilemiyorum. Söylediği kadarıyla, bir grup insan batan bir gemiden kurtulup bir kayığa biniyorlar. Kayıkta fazla insan olduğu için nöbetleşme sistemi yapmışlar, sırası gelen suya atlayıp yüzerek devam ediyor, sonra bir başkası onun yerine yüzüyor vs vs. En sonunda açlık baş gösteriyor ve birbirlerini yemeğe başlıyorlar-imiş. Çok ilgimi çekti nedir bu film?

edit:kimi yiyeceklerini aralarında seçiyorlarmış ve yaralı olanlardan başlıyorlarmış işe. bu bilgiyi de şimdi aldım. :D Filmi birçok kişiye sordum birisi "hatta filikadaki kurtulanlardan bir kadının küçük köpeği vardı kucağında taşıyordu hep, onu yemek istemişlerdi falan... adını, oyuncularını hatırlayamadım şimdi :(" dedi. bu sahneler filmde var mı bilemiyorum ama bir yardımı olursa ne mutlu. : p
Ben sordum ben buldum, kendime teşekkür ediyorum. : p

http://www.imdb.com/title/tt0050091/
Bunu Aylar evvel bende sormustum bilen çıkmamıştı saolasın valla
Bermuda şeytan üçgeni

soran: king of the bongo | tarih: 2012-01-16 07:09:44 (yaklaşık bir yıl önce)

haberdar ol

Arkadaşlar 70 li veya 80 li yıllar yapımı olabilir film sanırım bir deniz kazasından kurtulma hikayesi gibi bişeydi,

derme çatma botta kalan bir grup insan suları kısıtlı parmak hesabıyla bölüştürüyorlardı, herkese günde bir parmak su veriliryordu falan,

yaşlı bir kadının beyaz süs köpeği vardı köpek ölüyor bunlar onu yemeye niyetleniyolar sonra aralarından biri ölüyor ona göz dikiyolardı falan,

hatırlayanınız varsa çok mesud olurum
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL