bu filmi bilen varmı baya eski bir film SORU

G

Konuyu Açan: gasabali03

17.07.2013 03:10

Merhaba arkadaşlar filmadamı.coma yeni kaydoldum. arkadaşın dediğine göre bu filmin adını bulursam buradan bulurmuşum. Şimdi 2 yıl önce kadar yol tv de olması gerek. bi yabancı film vardı tahminim amerikan filmiydi. bi salonda oturan adamlar zengin işadamıyla ilgili konuşuylardı. halk sanırım yoksuldu. zengin adamın kamyonlarla sıcak havada dahada tehlikeli olan bir madde taşıdığını hatırlıyorum. bir kaç kişi para için bu maddeleri taşımayı kabul ediyor anlaşıyorlar. neyse. kötü ve bozuk yolda ilerlemeye başlıyorlar. araçları çok dikkatli kullanıyorlar. bi dönemeçte aracın biri uçurumdan olması gerek düşme tehlikesiyle karşı karşıya geliyor . bu filmi 2 senedir arıyorum bir türlü bulamadım. bilen duyan varsa yardımcı olursa sevinirim . şimdiden varolun sağolun.
bu siyah beyaz. benim bahsettiğim renkliydi. ama senaryo buna yakındı hatırladığım.

---spoiler---

Film bu sanırım renklendirme yapılmış . renklisini bulamadım. teşekkür ediyorum.

---spoiler---
bu filmin remake olanı da vardı sanırım, hollywood yapımı olması muhtemel. belki senin izlediğin odur.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL