eski türk dizisi SORU

N

Konuyu Açan: nerd

20.08.2013 14:37

http://3.bp.blogspot.com/_kvMnLyxffXk/SfCFms7mFeI/AAAAAAAACZY/u0RB9D4kseM/s400/Ratty+Rust+Bucket.jpg

şu arabaya sahip varoş tombik bir abimiz vardı. ünlü kendisi dizi 97-2000 arası yapim büyük ihtimalle. bücür cadı diye hatırladım fakat aramalarım boş dondü. var mıdır bi hatırlayan amcanın adını ve dizinin adını ? teşekkürler
Hurley'nin minübüsü bu
işte hurley'in türk versiyonu gibi diyelim daha az saçlısından.
Dedektif Biraderler mi?
ikinci bahar dizisinde böyle bi araba vardı.. bir ara medet (nedim saban) bu arabada çalışmıştı.
ikiz kız çocukları vardı galiba dizide biri zengin digeri fakir bu münibüsü kullanan kızlardan birini kaçırıyordu arabayı sürentombalak kişi kurtlar vadisindeki kumarhaneci dizin ismi için toprak sergeni araştırın başrolde o vardı
peyk'in bahsettiği dizinin adı ayrı dünyalar'dı yanılmıyorsam. hatta kızı kaçıran tombalak abinin iki tane de yancısı vardı daha sonradan iyi karakterler olup zengin ailenin yanında uşak,şoför, aşçı olarak işe başlıyorlardı bunlar. balina, morina gibi hitap şekilleri vardı birbirlerine karşı. ama başrolde toprak sergen değil de kaan girgin vardı.
harikasiniz peyk ve Yulunga çok teşekkürler.

balina bana hep arabanın adı gibi gelmişti. aklımda öyle kalmış yani.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL