mezardan hikayeler SORU

R

Konuyu Açan: rhun

01.08.2012 11:49

90larda cine5 te gösterilen bir seriydi.serinin adı sanırım mezardan hikayelerdi.bir tanesi vampirlerle ilgiliydi.benim aradğımın adıise falcı diye geçiyordu galiba.bir grup ölüyor aslında cehennemdeler orda bir falcıyla karşılaşıyorlar.herkesin hayat hikayeleri teker teker anlatılıyor.mesela bir adam körlerin olduğu bir hastane de müdür ama hastalara kötü davranyor,en sonunda hastalar müdürün köpeğini bir odaya hapsediyor aç bırakıyor sonra odanın kapısının açıldığı koridordaki duvarlara jilet yerleştiriyorlar,müdürü odanın kapsının önüne getiriyorlar zorla,köpeği serbest bırakıyorlar,adam o jiletli duvardan geçiyor ve köpek parçalıyor.ölen adamlardan başka birinin hayatında da adam bir heykel buluyor,heykel üç dileğini yerine getiriyor ama adam kötü kullanıyordu galiba o da kötü bir şekilde ölüyor.başka ölen bir adamı çok az hatırlıyorum o da kasabasındaki yaşlı bir adama kötü davranıyor ceza olarak onun kalbi de bir zarf içinde bulunuyor.bir de kadın vardı o ne yapıyordu hatırlamıyorum ama noel gecesinde öldürülüyordu.falcı hepsine hayat hikayelerini anlatıyor tekrar sonra ateşe düşüyorlar.orjinal adı nedir bilen hatırlayan varsa?
Aslında sorunun ıcınde ısmını vermıssınız kanalda gosterıldıgı zamankı adı mezardan hıkayeler:falcı Orjınalı epey eskı bır fılmhttp://www.filimadami.com/film/48822/tales-from-the-crypt/
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL