tabuttaki kadın SORU

E

Konuyu Açan: extreme87

09.04.2014 00:40

cok zengin kocasini oldurmekten hapisaneye dusen sosyete kadini, alt sinif, cahil kadinlarin arasinda cinnet gecirir, bunu hapisanenin revirine alirlar, kadin revirde birinin tabutunu gorur, gardiyanin kanina girerek bir sonraki tabutun icine onu sokmasini ister, akabinde gardiyan gelip onu mezari kazip onu cikartacaktir gece, gardiyan on gun sonra gomulecek biri olacagini soyler, plani yaparlar, o gun gelir, kadin geceyi revirde gecirir, bu esna da orada bulunan tabutun icine girer, icinde olu biri vardir zaten, sonra tabut hapisaneden cikar, gomulur, kadin tabutun icinde cakmagini cikarir yaktiginda olenin gardiyan oldugunu goruruz...

alfred hitchcockun bir tv filmi olma olasılığı varmış ama hangisi olduğunu bulamadım.anlattığım sahnenin ait olduğu filmin ismini bilen var mı?
Size söylendiği gibi ya dagokceayalkaya'nın belirttiği gibi ''film'' Alfred Hitchcock Presents bölümlerindendir.

Ancak aradığınız (tarife uyan) 1964 tarihli ve orijinal olan değil, aşağıdakidir.

IMDb

Film için tıklayınız.

Alternatif link. (Sadece 2. kısım)

teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için...aradığım film ikinci mesajdaki 1985 yapımı filmdi...
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL