Aynı avukat iki tarafın müvekiLini de kabuL ediyor... SORU

tamara

Konuyu Açan: tamara

28.08.2014 02:49

merhaba arkadaşLar benim cevap aradığım meseLe şu;

yakLaşık 10 sene (az ya da çok oLabiLir) önce izLediğim bir fiLm vardı. FiLmde, bir aiLenin (yanLış hatırLamıyorsam) kız çocuğu öLdürüLüyordu ve sanığın kesin cinayetten tutukLanır diye baakıLdığı davadan adam tutukLanmadan mahkeme saLonundan çıkıyordu çünkü avukatı çok başarıLıydı (avukat bayandı) sanığın serbest bırakıLdı açıkLandığında öLdürüLen kızın annesi birden herkesin ortasında siLahını çıkarıyor ve adamı vuruyordu adam da öLüyordu, sonra ise doğLa oLarak kadın tutukLanıyordu ve avukat oLarak kızının katiLini serbest kaLmasını sağLayan kadını istiyordu.. Kadın zor da oLsa kabuL ediyordu ve kadını savunuyordu.. Sonunda ise çok küçük bir ceza iLe kadın kurtuLuyordu..

işte bu fiLmin adını hatırLayamıyorum.. ne yapım yıLını ne de oyuncuLarını hiç birini hatırLayamıyorum.. Sorum şu: bu fiLmin adını biLen varmı?
biri filmin adını verse de bende izlesem.güzel bi filme benziomuş :))
güzeLbir fiLmdi ki haLa konusu akLımda, bir de dramatik oLduğunu hatırLıyorum ama oyuncuLar bir türLü akLıma geLmiyor.. HatırLayan yok mu yaw? :(
Valla konusunu ben de çok sevdim. İsmini öğrensekte izlesek :)
o filmi izlemedim ama izlemek isteyenler için,konusu law abiding citizen gibi.o filmi de tavsiye ederim.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL