Romantik Aşk Üçgeni - Patronuyla Takılan Sarışın Kız SORU

mageterian

Konuyu Açan: mageterian

27.01.2021 02:57

Bir romantik film vardı Fransız filmi olması ihtimali çok yüksek. Aşık olan erkek karakter hafif şişko bi tip kahverengi kıvırcıkımsı saçları var. aşık olduğu kadın ise sarışın zayıf bi kadın, ama bu kadın kendi patronuyla ilişki içerisinde patronu da siyah dalgalı saçlı zengin bi tip işte klasik, ama o da balık etli gibi. Mesele basit aslında kadın parası olan patrona ilgi duyuyor bu diğer adamı kahrediyor ama vazgeçmiyor sonunda da ikisi birlikte oluyor.

Filmin mükemmel bi tema şarkısı vardı sırf o şarkı için bile izlenebilcek bi filmdi. Ki ben o şarkı için bile arıyorum filmi :)
filmin tahmini yapım yılı nedir? bahsettiğiniz karakterlerin tahmini yaşı nedir?
tahmini yapım yılını hatırlamıyorum ama en az 2000 ler çünkü film eski değildi hatta hafif bi karanlık teması vardı. karakterlerin yaşları 30 lar civarı üçü de.
filmin konusundan vb. başka bir şey hatırlıyor musunuz? misal karakterlerin işi? başka ayrıntı vb.?

Addicted to Love (1997)
https://www.sinefil.com/title/jyp5ejg ?

The Accidental Husband (2008)
https://www.sinefil.com/title/9yoqdkn ?
Aga malesef bunlar değil ama en azından sen ilgileniyosun teşekkürler :)

şöyle söylim bunlar şimdi üçü de bi şirkette çalışıyor (birisi müdür), bu şirket banka ya da borsa gibi bişi heralde çünkü bi dosya götür getiri var. Ama oyuncuların hiç biri ünlü değil yani onu söylim. Sen bana uma thurman, meg ryan falan atmışsın :) neyse biraz daha açıklamaya çalışayım. Başrol hafif şişko, kıvırcık kahverengi saçları var. Bu şirketteki iş arkadaşı sarışın kadına aşık. Dediğim gibi ikisi de 30 lu yaşlarda ama kadın daha genç görünüyor normal olarak ee makyaj falan :). Neyse ama kadın biraz realist normal bi şirket çalışanıyla birlikte olmaya pek sıcak bakmıyor heralde, bizim kıvırcığı sallamıyor pek. O şirketteki müdürle takılıyo ama halbuki adam evli, Yanılmıyorsam sarışın da bunu da biliyor ama adam boşancam falan diyor işte klasik bu hikayeyi bilirsin. Bu film ya ispanyol ya da fransız filmi italyanda olabilir. Film de öyle bi hava var yani öyle birşeyler hatırlıyorum. Bulursak çok sevinirim bende arıyom valla netten baya yoruldum ama yılmadım :)
ALINTI Aga malesef bunlar değil ama en azından sen ilgileniyosun teşekkürler :)

şöyle söylim bunlar şimdi üçü de bi şirkette çalışıyor (birisi müdür), bu şirket banka ya da borsa gibi bişi heralde çünkü bi dosya götür getiri var. Ama oyuncuların hiç biri ünlü değil yani onu söylim. Sen bana uma thurman, meg ryan falan atmışsın :) neyse biraz daha açıklamaya çalışayım. Başrol hafif şişko, kıvırcık kahverengi saçları var. Bu şirketteki iş arkadaşı sarışın kadına aşık. Dediğim gibi ikisi de 30 lu yaşlarda ama kadın daha genç görünüyor normal olarak ee makyaj falan :). Neyse ama kadın biraz realist normal bi şirket çalışanıyla birlikte olmaya pek sıcak bakmıyor heralde, bizim kıvırcığı sallamıyor pek. O şirketteki müdürle takılıyo ama halbuki adam evli, Yanılmıyorsam sarışın da bunu da biliyor ama adam boşancam falan diyor işte klasik bu hikayeyi bilirsin. Bu film ya ispanyol ya da fransız filmi italyanda olabilir. Film de öyle bi hava var yani öyle birşeyler hatırlıyorum. Bulursak çok sevinirim bende arıyom valla netten baya yoruldum ama yılmadım :)
ispanyol fransız italyan aktristlere aktör resimlerine bak romantik film afiş vb. bak tanırsan bulursun filmi tanımazsan bulunmaz bu film bence. ya da avrupa sinemasını iyi bilen biri olması lazım o da bu konuyu görecek filmi hatırlayacak yazacak vb. zor.
bence de yine de yardımın için teşekkür ederim dün sabaha kadar "imdb" de gezdim yine bulamadım filmi. umudumu kestim sayılır :)

artık ya vahiy gelecek ya da filme rastlayan biri gelip buraya yazacak. vahiy kolayda diğeri zor gibi :D
arada sırada bende tekrar tekrar bulmaya çalışırım. misal bi filmi yedi yıl sonra bulmuştum ama soran kişi piyasada yoktu. cevabı gördü mü görmedi mi bilmiyorum. demem o ki önce sağlık. film bulunur elbet bi gün.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL