Takıldım, takıldım, bulamıyorum! SORU

black

Konuyu Açan: black

27.11.2009 18:45

Sıradan filmlerden biri aslında ama hatırlayamayınca kıymete bindi :)Başroldeki adam yazardı sanırım, göl ya da nehir kenarında bir evde yazmaya çalışıyor ve eve gelen bir yardımcı kadın var ama yabancı - İtalyan olabilir, atıyor da olabilirim - bir süre sonra aralarında birşeyler oluyor, sonra bozuluyor. Adam daha sonra kadını bulmaya çalışıyor, ailesinin restoranı varmış, orada buluyor, sonrası gene klasik mutlu son... Adamı da Colin Firth diye hatırlıyorum hatta ama imdb bile çaresiz kaldı...Herşeyi yanlış hatırlıyor olamam heralde, yoksa böyle bi film yok muydu?? :)
love actually filmin adı
Teşekkür ederim ama o diil, bu film öyle kalabalık kadrolu diildi ve tek bu insanların hikayesi vardı.
kadro kalabalık ama herkesin hikayesi bölüm bölüm anlatılıyor.bahsettiğin filmin konusu birebir love actually filmine uyuyor,oyuncu da colin firth.eğer o değilse ben de merak ettim.
Love actually'yi ben de izledim ama Colin Firth'ün olduğu bölümü tamamen yanlış hatırlıyormuşum. Alla alla neden ayrı bi filme çevirdi acaba o kısmı beynim?? Hayır beğendiğim bi adam olsa anlıycam :))Bu kadar aynı iki film konusu olamaz zaten haklısın, çok teşekkür ederim, ısrarın için de ;)Not: Pek sıradan bi film de diilmiş ayrıca...
:):) rica ederim.colin firth iyidir iyidir ;)
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL