Filimadamı neden bu kadar yavas? SORU

yoko-o-noo

Konuyu Açan: yoko-o-noo

15.09.2009 16:55

Film adami neden bu kadar yavas bi cevap ariyorum......
Resolute nin bu konuda söylediklerinin haklı gerekçeleri var elbet :) filimadami'nı geliştirmeye devam ediyoruz. Bazı bölümlerimize javascript yani son teknolojiyle ifade edecek olursak AJAX uygulamaları ekliyoruz. Bu konuda yardımlardan da kaçınmıyoruz. Bilen gönüllü arkadaşlar varsa buyursun, kodlarımızı gizleyip saklamıyoruz açık kaynaklı geliştirilebilir bir ortam vaad ediyoruz. En rahat kullanım nasıl olacaksa bu tür düzenlemelerden kesinlikle kaçınmayız. Ki bunu da yaptığımız yeniliklerden farkedebilirsiniz.Sonuçta şunlarıda merak ediyorum? Sitede sizi en çok yoran, sıkan bölümler, butonlar nelerdir?

Örneğin; Resolute, filmlerin sayfasındaki izledim, izleyeceklerim listesin al butonlarından bahsediyorsun sanırım?

Bu konuyu "bir mevzu çıkarda" başlatıyorum arkadaşlar, oradan devm edelim.

Devamı..
internetin son imkanlarının kullanılmaması olabilir mi? filmi izlediğimizi beyan etmek için bile sayfanın tekrar yüklenmesi gerekiyor. javascript kullanılsa daha güzel olur kanaatindeyim.
ben de adıma belirgin bir hız problemi yaşamadığımı beyan etmek isterim :) Sadece bu siteye özel bir performans kaybı mı söz konusu internet gezintilerinizde?
internet hızınızı paylaşan bir program(download programları) veya bilgisayar olabilir mi? yani açıkça söylemek gerekirse filimadami nin çok hızlı olduğunu söylemem zor ama bu internet bağlantısıyla(2mbit) "yavaş" denecek kadar "yavaş" olduğunu düşünmüyorum.
2048 /512 kbps
internet hızınız nedir?
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL