müzik SORU

winter

Konuyu Açan: winter

12.07.2022 15:11

https://www.youtube.com/watch?v=b-cs6E5CK7I

bu müziğin orjinalini bilen var mı? adı nedir? tamamını nerede bulabilirim? şimdiden teşekkürler
Merhaba buraya yeni uye oldum forum nasil acilir nereye sorulur bilemedim de anlamadim da ama en guncel sizin yazinizi gordum o yuzden yaziyorum 2 haftadir aramadigim site kalmadi gecenlerde instagramda bi film sitesinin hikayesinde kesfette gordum ve ne filmin adini aldim ne paylasanin cildiriyorum bana yardimci olabilir misiniz acaba yada olabilecek birilerini taniyormusunuz film bahcede bir kadin camasir asarken aniden carsafi toplarken 2 kurt goruyor hemen eve kaciyor ev tahta kapili tas ev gibi bisey zorluyorlar kapiyi kurtllar sonra kadin kucuk bi delikten bakiyor kurtlar birdaha kapiysa saldiriyor ve orda bitti Allah icin ya yayin sunu bulalim uykularim kacti
Bu arada sarki icin shazami denediniz mi
ALINTI Merhaba buraya yeni uye oldum forum nasil acilir nereye sorulur bilemedim de anlamadim da ama en guncel sizin yazinizi gordum o yuzden yaziyorum 2 haftadir aramadigim site kalmadi gecenlerde instagramda bi film sitesinin hikayesinde kesfette gordum ve ne filmin adini aldim ne paylasanin cildiriyorum bana yardimci olabilir misiniz acaba yada olabilecek birilerini taniyormusunuz film bahcede bir kadin camasir asarken aniden carsafi toplarken 2 kurt goruyor hemen eve kaciyor ev tahta kapili tas ev gibi bisey zorluyorlar kapiyi kurtllar sonra kadin kucuk bi delikten bakiyor kurtlar birdaha kapiysa saldiriyor ve orda bitti Allah icin ya yayin sunu bulalim uykularim kacti
sorunuz radarıma girdi ama anlattığınız filmi hiç duymadım görmedim. yinede bulmaya çalışacağım. bu arada özel mesajda bikaç yer ismi yazdım. bulunca, bulunursa banada haber verin lütfen. teşekkürler.

''Bu arada sarki icin shazami denediniz mi'' diye sormuşsunuz. ben anlamam ama bazı arkadaşlar denedi. sonuç yok maalesef.
Bir mesaja cevap veriyorsunuz.
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL