Audrey Hepburn filmi SORU

melisa95

Konuyu Açan: melisa95

17.05.2014 20:45

Arkadaşlar bu sahneyi başka bir filmin içinde gördüm ve hangi film olduğunu çok merak ettim. Audrey Hepburn oynuyor. Audrey ve bi erkek vardı sandalda gezerken , erkek " Kimse isteyerek yalnız kalmak istemez. hanımefendi." diyordu. Ayrıca film siyah beyazdı. Hangi film acaba ?

 melisa95 bu film olabilir mi? filmin 90.dakikasında bir sandal sahnesi var ama sanırım bahsettiğiniz cümle geçmiyor. eğer cevap yanlışsa filmi hangi filmin içinde gördünüz acaba? bizde bakarsak o sahneye, belki filmi bulmak dahada kolaylaşır.  

http://www.filimadami.com/film/1686/love-in-the-afternoon/

http://www.izlebizle.net/love-in-the-afternoon-1957.html  

 

edit: belki izlediğiniz filmi işaretlemişsiniz diye düşünerek profil sayfanıza baktım http://www.filimadami.com/film/51032/ruby-sparks/  http://www.imdb.com/title/tt1839492/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast burada Humphrey Bogart ... Linus Larrabee in Sabrina (archive footage) (uncredited) bunu görünce sabrina (1954) filmini araştırdım. http://www.filimadami.com/film/1688/sabrina/ http://www.izlebizle.net/sabrina-1954.html 66.dakika 49.saniyede tekne sahnesinde adam ''hiçbir erkek isteyerek yalnız kalmaz'' diyor.  

Çok çok teşekkür ederim . Bende caps yapıştım göstermek için belki ordan bulabilirsiniz diye ama gerek kalmamış :) Aradığım film buydu çok teşekkürler.

Bir mesaja cevap veriyorsunuz.