Yönetmen
|
Bryan Singer
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostüm Koordinatörü
|
Susanna Fyson
|
Pilot
|
Will Samuelson
|
Yapım Koordinatörü
|
Lulu Morgan
|
Başlık Tasarımı
|
Dongho Lee
|
Yapım Kontrolörü
|
AnaMarie C. Gonzaga
|
Şive Koçu
|
Julie Adams
|
Orkestra Şefi
|
Pete Anthony
|
1. Yardımcı Editör
|
Joseph Kirkland
|
Kıyafet Sorumlusu
|
Georgina Gunner
|
Kostüm Sorumlusu
|
David Crossman
, Jennifer Alford
, Stella Atkinson
, Jill Avery
, Russell Barnett
, Sue Casey
, Kasia Chojnowska
, Anthony Drewett
, Peter Edmonds
, Simone Feulner
, Susanna Fyson
, Steve Gell
, Jane Gooday
, Esther St John Gray
, Georgina Gunner
, Nigel Hyams
, Helen Jerome
, Aimee Lisby
, Sharon Long
, Ashwin Makan
, Fiona McCann
, Samantha Morley
, Erich A. Muller
, Neil Murphy
, Liv Murton
, Hayley Nebauer
, Harriet Parry
, Margaret Pescott
, Jessica Scott-Reed
, Adrian Simmons
, Rupert Steggle
, William Steggle
, John Usher
, Nat Van Halle
, Jo Van Schuppen
, Holly Waddington
, Francesca Ackerson
, Charlie Bluett
, Anthony Brookman
, Jamie Harvey
, Yvonne Otzen
, Harriet Johnson
|
Dublörler
|
Chris Jai Alex
, Tom Aitken
, Eugenio Alonso Yenes
, David Anders
, Mark Archer
, Esther Ashmore
, Richard Bradshaw
, Andy Butcher
, Michael Byrch
, Nick Chopping
, Jonathan Cohen
, Rob Cooper
, James Cox
, Tom Cox
, Kelly Dent
, Steve Dent
, Will Dent
, Ben Dimmock
, Levan Doran
, Jamie Edgell
, James Embree
, Rick English
, Bradley Farmer
, Pete Ford
, Oliver Gough
, Kirsty Grace
, David R. Grant
, Jimmy Green
, Lyndon S. Hellewell
, Casey Hendershot
, Paul Herbert
, Nick Hobbs
, Adam Horton
, Paul Howell
, Jason Hunjan
, Rob Hunt
, Rowley Irlam
, Roman Jankovič
, Laszlo Juhász
, John Kearney
, Tolga Kenan
, Adam Kirley
, Paul Kulik
, Maurice Lee
, Sarah Lochlan
, Paul Lowe
, Tony Lucken
, Chris Manger
, Kai Martin
, Kim McGarrity
, Lee Millham
, Sian Milne
, Rory Mulroe
, David Newton
, Ray Nicholas
, Brian Nickels
, James O'Donnell
, Ian Pead
, Bean Peel
, Martin Pemberton
, Jan Petřina
, Andy Pilgrim
, Chris Pollard
, Dominic Preece
, Charles Ramsay
, Curtis Rivers
, Tom Rodgers
, Marcus Shakesheff
, Matt Sherren
, Mark Slaughter
, Tony Smart
, Shane Steyn
, Ryan Stuart
, Roy Taylor
, Alexander Temmink
, Arran Topham
, Tony van Silva
, Pablo Verdejo
, Andy Wareham
, Calvin Warrington-Heasman
, Reg Wayment
, Leonard Woodcock
, Leo Woodruff
, Ben Wright
, Steen Young
, John J. Todd
, Annabel Wood
, Kevin Lyons
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ronnie Phillips
|
Teçhizat Sorumlusu
|
David Maund
, Tommaso Mele
|
Steadicam Operatörü
|
Stuart Howell
|
Dolly Sorumlusu
|
Claudio Del Gobbo
, Andy Edridge
, Ricky Hall
, Fulvio Segianni
|
1. Kamera Asistanı
|
Barny Crocker
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Jeremy Braben
|
Dublörler Koordinatörü
|
Rowley Irlam
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Jennifer-Jo Barker
, Alex Carr
|
Hava Koordinatörü
|
Marc Wolff
|
Üretim Hizmetleri
|
Richard Brener
, Michael Disco
, David Dobkin
, Toby Emmerich
, Alex Garcia
, Jon Jashni
, Ori Marmur
, Patrick McCormick
, Neal H. Moritz
, John Ottman
, John Rickard
, Bryan Singer
, Jonathan Stein
, Thomas Tull
|
Ses Mikseri
|
Nerses Gezalyan
|
Editoryal Hizmetler
|
Michel Aller
, Shaun Aprahamian
, Randall James Bol
, Herbert Butler
, Paul Carlin
, Tom Davis
, Travis Flynn
, Frédéric Geffroy
, Joseph Kirkland
, Christopher Lloyd
, Ben Mills
, Stephen Nakamura
, Christian Prejza
, Zared Shai
, Ian Sullivan
|
Yardımcı Yönetmen
|
Matthew Sharp
|
Animasyon Süpervizörü
|
Ferran Domenech
|
Baş Kostümcü
|
Holly Waddington
|
Ortak Yapımcı
|
Tarquin Gotch
|
Teşekkürler
|
Kyle Leatherberry
|
Diğer
|
Julie Adams
, Camrin Agin
, Chris Jai Alex
, Lisa Berridge
, Charles Bodycomb
, Valeria Bullo
, David A. Burt
, Andy Butcher
, Unjoo Lee Byars
, Victoria Hawden
, James Chambers
, Kyle Cooper
, Renee D. Czarapata
, Tony Davis
, Warwick Davis
, Charlotte Dent
, Laurie Deuters
, Neil Dickson
, Lucy Drury
, Helen Christine Dwyer
, D.R. Farquharson
, Sue Field
, John Fisher
, Lucia Foster Found
, Micheal Gentry
, Arabella Gilbert
, Keith Goldberg
, AnaMarie C. Gonzaga
, Maryllis Gonzalez
, Simon Hatt
, Cale Hetariki
, Anna Hinds
, Christian Holden
, Richard Hooper
, Moira Houlihan
, Todd Christian Hunter
, Jack Ivins
, Aaron Jenner
, David Keadell
, John Kearney
, Jamie Kemp
, Nichola Kerr
, Lex Lang
, Peter Lavin
, Cameron Lawther
, Dongho Lee
, Kerrie Lloyd
, Hayley Lyon
, Michela Marini
, Raine McCormack
, Caitlin McKenna-Wilkinson
, Fiona May McLaren
, Alastair McNeil
, Dean Mitchell
, Ian Mitchell
, Lulu Morgan
, Madelyn Most
, Nick Page
, Nathaniel Park
, Scott Parker
, Dilip Patel
, Tom Payton
, Berenice Percival
, Benjamin Perkins
, Ben Quirk
, Moira Quirk
, Gill Raddings
, Darren Richardson
, Rickie-Lee Roberts
, Richard Ruck
, Will Samuelson
, Andrea Schimpl
, Alan Shearman
, Joss Skottowe
, Nick Smith
, Andy Stephens
, Julian Stone
, Neil Swain
, Douglas Tait
, Fred Tatasciore
, Ewan Taylor
, Helen Taylor
, Gemma Todd Smithers
, Christopher Vincent
, Ben Vokes
, John R. Walker
, Roger Williams
, Marc Wolff
, Jhonny Zurita
, Samuel Martin Cook
, Daniel Hillary
, Todd Von Joel
, Braeden Marcott
, Teresa Orlando
, Richard J. Perry
, Christopher Pizzey
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Lee Isgar
, David Rosenbaum
, Lol Smith
, Gerry Turner
, Chris Morse
, Richard Holmes
|
Mekan Yöneticisi
|
Finlay Bradbury
, Nick Fulton
, James Grant
, Richard Hill
, Richard May
, Chris Moore
, Charlie Simpson
, David Taylor
|
Animasyon
|
Daniel Lorenzo Alvarez
, Marc Beaujeau
, Liz Bernard
, Stephen A. Buckley
, Santiago Colomo
, Tony Cranfield-Rose
, Ryan Cronin
, Scott Dace
, Dave David
, Brecht Debaene
, Mark Della Rosa
, Rex Fang
, Cameron Folds
, Tim Gibson
, Mitch Gonzalez
, Emilie Goulet
, David Humphreys
, Damian Isherwood
, Mariya Kalachova
, Matt Kowaliszyn
, Magnolia Ku Lea
, Kevin Labanowich
, Agata Matuszak
, Jonathan Paquin
, Jee Young Park
, Jacob Patrick
, Jason Snyman
, Frankie Stellato
, Keith Patrick Turner
, Terry Veer
, Ed Wou
, Clement Yip
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Tricia Henry Ashford
, Greg Baxter
|
Kamera Teknisyeni
|
Gabriel Albuquerque
, Paul Apted
, Dave Armstrong
, John Arnold
, Darren Bailey
, Adam Baker
, Laetitia Belen
, Alex Bender
, Theo Berman
, Neil Blackman
, Jeremy Braben
, Mike Brewster
, Alexander Bridges
, Bob Bridges
, Stuart Bridges
, Steve Brooke Smith
, Fred Brown
, Joe Buxton
, Melissa Byers
, Peter Byrne
, Ruben Cardol
, William Carley
, Rafiel Chait
, Robbie Chapman
, Dominique Cheung
, Luke Chisholm
, Chris Clarke
, Barny Crocker
, Adam Dale
, Rana Darwish
, Claudio Del Gobbo
, Massimiliano Dessena
, Stefano Di Pasquali
, David Draper
, Jason Dully
, Andy Edridge
, Jonathan England
, Ants Farrell
, Wick Finch
, Conor Finlay
, Dan Garlick
, Leigh Gold
, Rodrigo Gutierrez
, Ricky Hall
, Will Handley
, Stuart Howell
, Larry Hurt
, Richard Jakes
, Ed Jones
, Callum Just
, Mike King
, Wayne King
, Jamie Knight
, Jody Knight
, Cary Lalonde
, Mary Lobb
, Nathan Mann
, John Marzano
, David Maund
, Vince McGahon
, Ray Meere
, Tommaso Mele
, David Mills
, Nic Milner
, Stewart Monteith
, Reuben Morrison
, Jason Noble
, Darren O'Leary
, Chris Parks
, James Perry
, Giorgio Pezzotti
, Ronnie Phillips
, Sam Phillips
, Toby Plaskitt
, Rob Portus
, Steve Pugh
, Michele Abramo Puricelli
, Christopher Raphael
, James Ray Leary
, Sean Ruggeri
, Chris Samworth
, Gordon Segrove
, Louis Seresin
, Fulvio Sergianni
, Cristiano Sergioli
, Ian Sinfield
, Robert Skinner
, Daniel Smith
, Paul Snell
, Adrian Spanna
, James Starr
, Simon Surtees
, Gregoire Thevenot
, Simon Thorpe
, Mustafa Tyebkhan
, Angus Ward
, Dave Wells
, Charlie Whitaker
, Paul Worley
, David Wright
, JP Caldeano
, Graham Driscoll
, Ian Speed
, Anthony Holt
, David Bird
, Jay Patel
, Anthony Benjamin
|
Özel Efektler
|
Adam Aldridge
, Phil Ashton
, Ian Biggs
, Nick Bonathan
, Jamie Corbould
, Ricky Farns
, David Ford
, Carmila Gittens
, Garth Gutteridge
, Darrell Guyon
, Mark Haddenham
, Simon Hewitt
, Stephen Hutchinson
, Dave Keen
, Peter Kersey
, Jess Lewington
, Jem Lovett
, Noah Meddings
, Joe Patti
, Mark Roberts
, John Schoonraad
, Dominic Tuohy
, Kevin Wescott
, Colin Cunningham
|
Ses
|
Richard L. Anderson
, Tony Bell
, Curt Cash
, Mark Coffey
, Ben Collinson
, Mark DeSimone
, Gary Dodkin
, Joel Dougherty
, Ezra Dweck
, Joshua Fielstra
, Nick Foley
, Sandra Fox
, Tim Fraser
, Nerses Gezalyan
, Elliott Gilhooly
, Gary A. Hecker
, Jack Heeren
, Rob Humpage
, Christian Joyce
, Greg Junovich
, Daniel R. Kerr
, Rick Kline
, Goro Koyama
, Kyle D. Krajewski
, Gregg Landaker
, Tim LeBlanc
, Perry Levy
, Peter Lindsay
, Travis MacKay
, Andy Malcolm
, Mark A. Mangini
, Gary Marullo
, Michael Miller
, Kate Morath
, Piero Mura
, Ryan Murphy
, Tim Nielsen
, Ric Schnupp
, Unsun Song
, Michael Lee Taylor
, Tim Walston
, Chris Ward
, Stephen Webster
, Don White
, Dave Whitehead
, Ryan Young
, Jenna Dalla Riva
, Lloyd Dudley
, Peter Gleaves
, Lauren Hadaway
, Justin Jose
|
İkinci Birim
|
Tom Browne
, Glen Carroll
, Jamie Christopher
, Mark Cockren
, Simon Downes
, Dominic Fysh
, Mark Gillespie
, Stewart Hamilton
, Alex Kaye-Besley
, Martin Krauka
, Peter MacDonald
, Jane Ryan
, Ronny Schröder
, Matthew Sharp
, Toby Spanton
, Amy Stares
|
Operasyon Yöneticisi
|
Gary Bunn
, Benjamin Greenacre
, Tim Grover
, Marianne Jenkins
, Paul LaMori
, Duncan Muggoch
, Jason Pomerantz
, Adam Teeuw
, Ty Warren
|
Makyaj Sorumlusu
|
Belles Berry
, Jacqueline Bhavnani
, Zoe Clare Brown
, Tania Couper
, Rose Crocker
, Sally Crouch
, Nathaniel De'Lineadeus
, Alison Hanken
, Stephanie Hovette
, Sue Ignatius
, Lynn Jackett
, Suzanne Jansen
, Camilla Kirk-Reynolds
, Ailbhe Lemass
, Chris Lyons
, Roo Maurice
, Kirsty Mcqueen
, Sarah Monzani
, Flora Moody
, Nicola Mount
, Fran Needham
, Debbie Ormrod
, Paul Paintin
, Lisa Pickering
, Jeanette Redmond
, Alex Rouse
, Sophie Slotover
, Bunny Stanway-Mayers
, Barbara Taylor
, Tegan Taylor
, Gemma Waugh
, Christine Whitney
, Lucy Willis
, Tom Woodruff Jr.
, Louise Young
, Lacey Corbould
, Karen Scott
, Michelle Davidson Bell
, Sandra O'Brien
|
Yapım Sanatçısı
|
Gavin Bocquet
|
Sinematografi
|
Newton Thomas Sigel
|
Müzik
|
John Ottman
, Pete Anthony
, John Barrett
, Mark Berrow
, Richard Bissill
, Joseph Bonn
, Nicholas Bucknall
, Andrew Findon
, Rick Giovinazzo
, Amanda Goodpaster
, Larry Groupé
, Tom Hardisty
, Paul Kimber
, Roger Linley
, Jason Livesay
, Nolan Livesay
, Frank Macchia
, Larry Mah
, Steve Mair
, Victor Pesavento
, Mark Petrie
, Tom Pigott Smith
, Ryan Robinson
, Jeffrey Schindler
, John Ashton Thomas
, Jonathan Williams
, Warren Zielinski
, Joe Zimmerman
, Rachel Bolt
, Everton Nelson
, Kim Baum
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Berj Bannayan
|
Senaryo
|
Darren Lemke
, Christopher McQuarrie
, Dan Studney
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Dominic Tuohy
|
Senaryo Süpervizörü
|
Julie Brown
, Marianne Huet
, Holly Johnson
, Suzanne McGeachan
, Jesse Peckham
, Mark Bomback
|
Editör
|
Bob Ducsay
, John Ottman
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Rick Kline
, Gregg Landaker
, Tim LeBlanc
|
Ses Editörü
|
Ezra Dweck
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Mark Coffey
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Mark A. Mangini
|
Yapım Ses Mikseri
|
Peter Lindsay
|
Müzik Editörü
|
Amanda Goodpaster
, Joseph Bonn
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Gavin Bocquet
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
John Ottman
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Lavinia Waters
|
Görüntü Yönetmeni
|
Newton Thomas Sigel
|
Görsel Efektler
|
James Baker
, Kate Adams
, Matthew Adams
, Alexandra Added
, Nidhi Agarwal
, Kieran Ahern
, Lee Alexander
, Paul Arion
, Artin Aryaei
, Tricia Henry Ashford
, Hunter Athey
, Steve Au
, Mark Austin
, Esther Bailey
, RV Balaji
, James Bancroft
, Berj Bannayan
, Jennifer-Jo Barker
, Suzette Barnett
, Leonard Barrit
, Miles Barry
, Massimiliano Battista
, Geoffrey Baumann
, Greg Baxter
, Dugan Beach
, Michael Becki
, Tim Belsher
, Alex Berson
, Melissa Best
, Ashley Bettini
, Sherry Bharda
, Shidhyesh Bhogle
, Robert Bock
, Amanda Bone
, Jelmer Boskma
, Marie-Pierre Boucher
, Michael Bovberg
, Christopher Bozzetto
, Matthew Bramante
, Ben Breckenridge
, Dan Breckwoldt
, John Brennick
, Blair Brownlee
, Jeff Bruneel
, Izet Buco
, Todd Busch
, Ivan Busquets
, Greg Butler
, Florent Cadel
, Daniel Cairnie
, Huseyin Caner
, Simon Carlile
, Alex Carr
, Beau Casey
, Shoghi Castel De Oro
, Vaughn Cato
, Hubert Chan
, Paul Chapman
, Satyendra Chaturvedi
, Albert Cheng
, Arun P. Chidambaram
, Jesse James Chisholm
, Sujesh V. Chitty
, Steve Cho
, Charles Chorein
, Po-Ming Chu
, Francis Clément
, Adam Coggin
, Chad E. Collier
, Crystal Compton
, Brian Conlon
, Jacqueline Cooper
, Marlis Coto
, Jan Philip Cramer
, Samuel Craven
, Ryan Cronin
, Francois Croteau
, Niall Cullinane
, Scott Dace
, Mikaël Damant-Sirois
, David Dame
, Michael DeBeer
, Valerie Delahaye
, Stanley A. Dellimore
, Brian Dickett
, Eric J. Dima-ala
, Eduardo Dioses
, Andreane Dodier Villeneuve
, Megan Dolman
, Ferran Domenech
, Alia Dong-Stewart
, Jason Donnelly
, Matthew Dorazio
, Christopher Downs
, Lucy Drewett
, Sean Dsouza
, Monette Dubin
, Peter Dudley
, Rob Dunbar
, Daniel Dupre
, Scott Eade
, Scott Edelstein
, Clwyd Edwards
, Nadav Ehrlich
, Brent Elliott
, Nathan Englbrecht
, Nick Epstein
, Jeremy Ezekiel
, Steven Fagerquist
, Jordan Fast
, Eric Fernandes
, Victor Manuel Fernandez
, Deak Ferrand
, David Feuillatre
, Gabriele Filippelli
, Greg Fisher
, Jordan Flanagan
, Marilyne Fleury
, David Fox
, Sebastien Francoeur
, Ron Frankel
, Belinda Fung
, Carl Gagnon
, Riddhima Garatikar
, Juan Jesús García
, Michael Garrett
, Gillian George
, Jack George
, Abhishek Ghorui
, Kunal Ghosh Dastider
, Swen Gillberg
, Benedict Gillingham-Sutton
, Charlyn Go
, Annie Godin
, Jitesh Gohil
, Jose Luis Gomez Diaz
, Juan S. Gomez
, Claudio Gonzalez
, Monika Gosch
, Sofus Graae
, Christina Graff
, Paul Graff
, James Greig
, Dave Griffiths
, Annemarie Griggs
, Björn Gromoll
, Jakub Grygier
, Luis Alejandro Guevara
, Nicolas Guiraud
, Steven Hall
, Matt Hansen
, Michael S. Harbour
, Peter Hartless
, Patrick Haskew
, Albert Hastings
, Alex Hatfield
, Dan Heder
, Peter Herlein
, Hans Heymans
, Nicholas Hiegel
, Jim Hillin
, Luke Hippely
, Kit Ho
, Robert Hochstoeger
, Julie Holmes
, Justin Holt
, Jae Cheol Hong
, Bryan Howard
, Jeffrey John Howard
, Heather Howell
, Manuel Huertas Marchena
, Stu Hunter
, Joel Hynek
, Sho Igarashi
, Aruna Inversin
, Rusty Ippolito
, Isaac Irvin
, Andreas Jablonka
, Carl Jackson
, Stephen James
, Sivaprakash Jeevanantham
, Woojo Jeon
, Jeremy Johnson
, Bryan Jones
, Keith Jones
, Shahen Jordan
, Uday Joshi
, Shannon Justison
, Dinesh K. Bishnoi
, Serguei Kalentchouk
, Georg Kaltenbrunner
, Snehal Kanchan
, Henrik Karlsson
, Stéphane Keller
, Connie Kennedy
, Jenna Kerr
, Richard Ketteridge
, Suraj Kaur Khalsa
, Ara Khanikian
, Louis Kim
, Ken Satchel King
, Sashi Kissoon
, Lev Kolobov
, Arek Komorowski
, Sean Konrad
, Ross Krothe
, Magnolia Ku Lea
, Daniel Kuehn
, Jim Kundig
, Matthew Lajoie
, Pat Lun Lam
, Paul Lambert
, Nancy Lamontagne
, Donna Lanasa
, Isabelle Langlois
, Cam Langs
, Annie-Claude Lapierre
, Miles Lauridsen
, Adam 'Mojo' Lebowitz
, Christine Leclerc
, Patrick Ledda
, Daniel Lee
, Stephanie C. Lee
, Pier Lefebvre
, Paul Lemeshko
, Raphael Letertre
, Julian Levi
, Adam Levy
, Claudia Li
, Kevin Lingenfelser
, Kimberley Liptrap
, Bryan Litson
, Jonathan Litt
, Roger Liu
, Nell Lloyd-Malcolm
, Clementine Lo
, Arthur Lobo
, Kimberly Nelson LoCascio
, Troy Lochner
, Gregory Louden
, Nick Lowin
, Daniel Lu
, Susan Luciani
, Xi Luo
, Allan Magled
, Andrea Maiolo
, Deepa Makhija
, Nicholas Markel
, Niki Hillier
, Ernesto Marrero
, Olivier Martin
, Aldo Martinez Calzadilla
, Abner Marín
, Francisco Massanet
, David Masure-Bosco
, Lindsay McFarlane
, Chris McLeod
, James McPhail
, Melody Mead
, Landon Medeiros
, Michael Melchiorre
, August Meredith
, Jeremy Mesana
, Stephanie Meyerink
, Alexandre Millet
, Giacomo Mineo
, Natt Mintrasak
, Jaideep Mohan
, Jason Mohan
, Jim Moorhead
, Sébastien Moreau
, Jean-Francois Morissette
, Farzin Mottaghi
, Gayle Munro
, Priyank Murarka
, Nick Murphy
, Devan Mussato
, Leona Naidoo
, Maia Neubig
, Stephen Newbold
, Vinh Nguyen
, Marcin Nikiforuk
, Jamie Nimmo
, Stephen Nixon
, Natasha North
, Matthew Novak
, Chris Patrick O'Connell
, Brendan O’Connor
, Ciaran O'Connor
, Sean O'Hara
, Christos Obretenov
, Jaesung Oh
, Dave Olivares
, Kym Olsen
, Conrad Olson
, Sai Win Myint Oo
, Miguel Ortega
, Marc Ostroff
, Lauralea Otis
, Vincent Papaix
, Stephen Paschke
, Nikul Patel
, Stephen J. Pavelski
, Aragon Pawson
, Dan Pearson
, Enrico Perei
, Kalle Peterson
, Eric Petey
, Diego Piccinato
, Navin Pinto
, Mairin Platt
, Miguel Ponce
, Etienne Poulin St-Laurent
, Tim Pounds-Cornish
, Dave Preciado
, Holly Price
, Howard Protheroe
, Francis Puthanangadi
, Ricardo Quintero
, Crystal Rainone
, Vikas Rajput
, Karthic Ramesh
, Guillermo Ramos
, Mayec Rancel
, Kunal Rasal
, Ankitsingh Rathor
, Jorge Razon
, Thomas Reppen
, Daniel Rhein
, Emily Rifkin
, Tim Riley
, Christine Carnegie Rinaldi
, Gary Roberts
, Gwendelyn Robson
, Gaspard Roche
, Cesar Rodriguez Bautista
, Mark Rodziewicz
, Stephen Rosenbaum
, Matthew Rouleau
, Katya Ruslanova
, James Rustad
, Moika Sabourin
, Diganta Saha
, Ruben Salazar
, Gisele Sanchez
, B.S. Rajkumar Sapate
, Daryl Sawchuk
, Casey Schatz
, Hamish Schumacher
, Sandra Scott
, Jason Selfe
, Keith Sellers
, Sajith Sethumadhavan
, Jeff Shank
, Som Shankar
, Jeff Shapiro
, Ruchira Sharma
, Kerry Shea
, Carolyn Shelby
, Damon Shelton
, Randal Shore
, Joseph Silva
, Jennifer Silver
, Eliot Sirota
, Sally Slade
, Bryan Smeall
, Jonathan Smiles
, Patrick Smith
, R. Matt Smith
, Rick Smith
, Eva Snyder
, Jordan Soles
, Sepp Sonntag
, Laurent Spillemaecker
, Clint Spillers
, Daniel St-Amant
, Frederic St-Arnaud
, Martin Stegmayer
, Siouxsie Stewart
, Susan Stewart
, Julien Stuart-Smith
, Sujil Sukumaran
, Nick Sullo
, Vinayaga Sundar
, Adrian Sutherland
, Åsa Svedberg
, Sarah Swick
, Lori Talley
, Hanzhi Tang
, Rob Tasker
, Jason Thielen
, Cameron Thomas
, Blaine Toderian
, Josselin Tonnellier
, Alexis Torres
, James Tottman
, Benoit Touchette
, Samantha Townend
, Marjolaine Tremblay
, Gabriel Tremblay-Beauvais
, Jamie Tremelling
, Ryan Trippensee
, Tom Truscott
, Chris W. Tucker
, Graeme Tung
, Andrew Ryan Turner
, Simon Twine
, Nadia Tzuo
, Ryan Valade
, Justin van der Lek
, Van Phan
, Olivier Van Zeveren
, Ville-Matti Vasama
, Matthieu Veillette
, Fabrice Vienne
, Erik Walker
, Tim Walker
, Christopher Walsh
, Kelly Walsh
, Alex Wang
, Nathan Warner
, April Warren
, Gregory Weiner
, Matt Welford
, Sean White
, Toby White
, Chelsea Whittet
, Punn Wiantrakoon
, Bethany Wilksen
, Garrett Wilson
, Blake Winder
, Arthur Windus
, Greg Winhall
, Andrew Winters
, Paul Wojdylo
, Megan Wong
, Xye
, Reza Ghulam Yahya
, Jesús L. Yapor
, Hoyt Yeatman
, Kelvin Yee
, Dong Yon Kang
, Michelle Yu
, Julie Zackary
, Christopher Lee Zammit
, Alessandro Zanforlin
, Hubert Zapalowicz
, Eric Zhang
, Pedram Ziaei
, Fahed Alhabib
, Luke Botteron
, Christopher Collis
, Colin Cunningham
, Lazetutkovski
, Michael Lori
, Sullivan Richard
, Chris B. Schnitzer
, Kim Smith
, Darren Hendler
, Hiroshi Mori
, Ainslie Thomas
|
Set Dekorasyon
|
Richard Roberts
|
Sanat Yönetimi
|
Rod McLean
, Peter Russell
, Gary Tomkins
, Phil Harvey
, Mark Harris
, Andrew Ainscow
, Nick Ainsworth
, Fatiha Aitbadi
, John Allen
, Rebecca Amissah
, Will Ayres
, Nicola Barnes
, Louise Begbie
, Sarah Stuart
, Steve Bohan
, Alex Boswell
, Simon Bradbury Philip
, Sophie Bridgman
, Adam Brockbank
, Matthew Broderick
, Rob Cameron
, Jack Candy-Kemp
, Wayne Coe
, Dylan Cole
, Graham Cole
, Vanessa Cole
, Jon Colson
, Lee Compton
, Keith Connolly
, Bryn Court
, Tracey Curtis
, Paul Duff
, Colin Ellis
, Scott Elms
, James Enright
, Gregory Fangeaux
, Patrick Faulwetter
, Stefano Ferrara
, Michael Finlay
, Darren Fitzsimons
, Martin Foley
, Anthony Francisco
, Darek Gogol
, Bruce Gordon
, Gavin Gordon
, Trevor Goring
, Neil Griffiths
, David Haberfield
, Jake Hall
, Wesley Harland
, Toby Hawkes
, Justin Hayzelden
, Bernie Hearn
, Terry Heggarty
, Sophie Hervieu
, Robert Hochstoeger
, Jonathan Holbrook
, Roger Holden
, Will Holden
, Richard Hooper
, Will Htay
, Mathew Hunkin
, Peter James
, Gavin Johnson
, Martin Kane
, Michael Kelm
, Martin Kingsley
, Thomas Kingsley
, Dominic Lavery
, Peter Lee
, Doug Lefler
, Kathryn Lim
, Nick Lloyd
, Lily Mathiszig-Lee
, Iain McCaig
, Peter McKinstry
, Steven Messing
, Richard Mills
, Mark Moretti
, Debbie Morgan
, Bruce Morris
, Eddie Murphy
, Neil Murrum
, Philip O'Connell
, John O'Connor
, Seamus O'Sullivan
, Michael Parkin
, Alan Payne
, Nick Pelham
, Caroline Pool
, Peter Popken
, Michael Sarley
, Cosmo Sarson
, Elicia Scales
, Josh Sheppard
, John Simpson
, Alex Smith
, Nick Smith
, Thea Soady
, Molly Sole
, Codrina Spataru
, James M. Spencer
, Gert Stevens
, Eric Strange
, Stephen Swain
, Howard Swindell
, Jackson Sze
, Ty Teiger
, Miles Teves
, Richard Thomas
, Vladimir Todorov
, Joel Venti
, Keith Vowles
, Oliver Walpole
, Norman Walshe
, Dicken Warner
, Lavinia Waters
, Andrew Williamson
, Carl Wilson
, Mal Zawadzki
, Simon Webber
, Tom Whitehouse
, Keith Ferris
|
Kostüm Tasarımı
|
Joanna Johnston
|
Oyuncu Seçimi
|
Jeremy Rich
, Nina Gold
, Roger Mussenden
, Solomon Artistes
, Allison Bader
, Kharmel Cochrane
, Chuck Douglas
, Caitlin McKenna-Wilkinson
, George Moss
, Robert Sterne
, Emily Tilelli
, Beth Cleveley-Hutchinson
|
Yönetici yapımcı
|
Jon Jashni
, Ori Marmur
, John Rickard
, Thomas Tull
, Alex Garcia
, Toby Emmerich
, Richard Brener
|
Yapımcı
|
David Dobkin
, Patrick McCormick
, Neal H. Moritz
, Bryan Singer
|
Set Fotoğrafçısı
|
Daniel Smith
|
Anısına
|
Peter Casey
|
Hikaye
|
Darren Lemke
, David Dobkin
|
İnşaat Koordinatörü
|
Debbie Morgan
|
ADR Sorumlusu
|
Chris Ward
|
Ses Kayıtçısı
|
Ric Schnupp
|
Dış Sesler
|
Gary A. Hecker
|
Boom Operatörü
|
Gary Dodkin
, Kate Morath
|
Ses efektleri Editörü
|
Richard L. Anderson
, Piero Mura
|
Butafor
|
Ty Teiger
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Peter Russell
|
Kavramsal Tasarım
|
Steven Messing
|
Silah Danışmanı
|
Richard Hooper
, Charles Bodycomb
, Joss Skottowe
|
Kuaför
|
Jacqueline Bhavnani
, Zoe Clare Brown
, Jeanette Redmond
|
Yeşil Sorumlusu
|
Roger Holden
, John Simpson
|
Butafor yapımcısı
|
Stefano Ferrara
, Toby Hawkes
|
Butafor
|
Scott Elms
|
Marangoz
|
Paul Duff
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jamie Christopher
|
Perukçu
|
Alex Rouse
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Sarah Monzani
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Ailbhe Lemass
|
Makyaj Sanatçısı
|
Jacqueline Bhavnani
, Sue Ignatius
, Camilla Kirk-Reynolds
, Nicola Mount
, Fran Needham
, Lisa Pickering
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Carmila Gittens
|
Genel
|
Joel Dougherty
, Jeremy Johnson
, David R. Grant
, Flora Moody
, Ainslie Thomas
, Bob Ducsay
, John Ottman
, Rob Bliss
, Sarah Lochlan
|