Yönetmen
|
Glenn Ficarra
John Requa
|
Senarist
|
Glenn Ficarra
John Requa
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diyalog Editörü
|
Jac Rubenstein
, Joel Dougherty
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
David Vaccari
|
Baş Kuaför
|
Tony Ward
|
Set Tasarımı
|
Dave Kelsey
, Trinh Vu
|
Baş Kostümcü
|
Jen Wasson
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Jason Ruder
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ferdinand Duplantier Jr.
|
Birim Reklamcısı
|
Cid Swank
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Thomas Jones
|
ADR Editörü
|
Kenton Jakub
|
Boom Operatörü
|
Anthony Ortiz
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Andy Ryan
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Terry Anderson
|
Şive Koçu
|
Elizabeth Himelstein
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jim Rider
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Aimee Stuit
|
Makyaj Sanatçısı
|
Judy Murdock
|
Yapım Sorumlusu
|
Christa Vausbinder
|
Ses efektleri Editörü
|
Wyatt Sprague
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Lisa Tong
|
Dublörler Koordinatörü
|
Charles Croughwell
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Anne Morgan
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Nate Selee
, Charles B. Walker
, Dan Wyssmann
, Eric DePoorter
, Lou Divincenti
|
Dış Sesler Editörü
|
Igor Nikolic
|
Dolly Sorumlusu
|
Richard T. Hoover
, Luke Cauthern
|
Yapım Ofisi Koordinatörü
|
Kirk W. Johnson
|
Hazır Boyacı
|
M.R. Seelig
|
Set Şefi
|
Michael A. Johnson
|
Yardımcı Butafor
|
Dana McCall
|
Sahne Sanatçısı
|
Sonia L. Garcia
, Melisa Coby
, Sonda L. Rowland
|
Ulaşım Şefi
|
Tom Moore
, Lawrence Johnson
, Duke Foster
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Landon Lott
|
Işık Teknisyeni
|
Jordan Whaley
, Bradley Martin
, Daniel Tkaczyk
, Jason Prowell
, Karina Teismann
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jason Miller
|
Set
|
Joe Sökmen
, Kevin Luster
, Nathan Hughes
, Rachel Perlis
, Robert Zas
|
Dublörler
|
Chelsea Bruland
, Charles Croughwell
, Kiante Elam
, Thirl Haston
, Rob King
, Nathan Alan Thomas
, Dan Vaughan
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jimi Ryan
|
Yapım Muhasebecisi
|
Dorothy Precious
|
Kast Asistanı
|
Jennifer Yoo
|
Ses Donanım
|
Rachel Grissom
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Matt Kutcher
|
Yapım Ses Mikseri
|
Paul Ledford
|
İnşaat Formeni
|
John B. Clarey III
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Rick Chefalas
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Sidney J. Lambert
, Alexander Lasseigne III
, Shelly Sanchez
, Troy G. Acosta
, Todd Pecoul
, Jason Portera
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Skip Lievsay
|
Yapımcı
|
Denise Di Novi
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, Ava Amundsen
, Sumner Boissiere III
, Samantha Bonilla
, Natalie Borlaug
, Leandro Borrell
, Daryna Butryk
, Mariarosa Calderon
, Alexandre Chen
, Chris Clinton
, Cristie Schoen
, Flor Colombatti
, Justin Edward Davis
, Ashley T. Farrell
, Hazen S. Finnerty Jr.
, Adrian Fiszbejn
, Darrell Foster
, Rebecca Lee Fox
, Chris Gugisberg
, Justin M. Hamilton
, Elizabeth Himelstein
, Brian Hollars
, Sam Horton
, Craig Hosking
, Jahmilla Jackson
, Kirk W. Johnson
, Melissa Kyle
, Lydia Look
, Henry McGee
, Moses Munoz
, Patrick O'Hara
, Nisrine Omri
, Jessica Pennington
, Kristin Peterman
, Victor A. Pineda
, Mariana Ponisio
, Dorothy Precious
, Nick Reasons
, Mariana Cavagnaro Rouge
, Jessi Sheldon
, Kathryn Sigismund
, Erik Skramstad
, George J. Steiner Jr.
, Scott Sullens
, Cid Swank
, Jared Swidzinski
, Sonia Torres
, Courtenay Valenti
, Eric Scott Williamson
, Erena Willis
, Al Cerullo
, Jon Sperry
, Greg Silverman
, Elizabeth Hay
|
Kameraman
|
Keith Gruchala
, Frank Buono
, Remi Tournois
|
İnşaat Koordinatörü
|
Randall S. Coe
|
Set Dekorasyon
|
Lisa K. Sessions
|
Set Fotoğrafçısı
|
Frank Masi
|
Senaryo Süpervizörü
|
Anna Rane
|
Set Yapımcısı
|
Pola Zito
|
Set Kostümcüsü
|
Donna Chance
, Kelly Herdus
, Lori Castano
, Misti Moreaux
|
İlave Kamera
|
David A. Wolf
|
Sanat Yönetimi
|
Kelly Curley
, Alice Alward
, Will Blount
, Rick Broderman
, Pilar Capano
, Hannah Christ
, John B. Clarey III
, Melisa Coby
, Randall S. Coe
, Daniel Columbie
, Chris Craine
, Nicholas Ellerbee
, Sonia L. Garcia
, Molly Harrison
, Michael A. Johnson
, Dave Kelsey
, Bradley Klipp
, Teri Anne Kopp
, Sidney J. Lambert
, Alexander Lasseigne III
, Kristin Lekki
, Lindanne Lewis
, Landon Lott
, Charlie Mann
, Steve Martemucci
, Dana McCall
, Brian Mccolgan
, Rachel Perez
, George Sanchez
, Karen Sori
, Dan Sweetman
, Lisa Tong
, Trinh Vu
, Tom R. Wilson
, Matt Zaff
, Chris Cado
, Josue Clotaire Fleurimond
, Troy G. Acosta
, Todd Pecoul
, Jason Portera
, Shelly Sanchez
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Nick Urata
|
Kostüm Tasarımı
|
Dayna Pink
|
Steadicam Operatörü
|
Grayson Austin
|
Kostüm Sorumlusu
|
Meagan McLaughlin
, Connie Balduzzi
, Terry Anderson
, Dustin Angus
, Heidi Bannon
, Adriane Bennett
, Lori Castano
, Donna Chance
, Meghan Cornay
, Laura Donari
, Ashley Heathcock
, Kelly Herdus
, Aurora Knox
, Brittany Lathan
, Robert Mata
, Misti Moreaux
, Soledad Muñiz
, Anthony Rivera Jr.
, Catherine Rodi
, Jack Taggart
, Jen Wasson
, Heidi Hafer
|
1. Yardımcı Editör
|
Michael Matzdorff
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Stephen E. Hagen
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Tania McComas
|
Ortak Yapımcı
|
Jeffrey Harlacker
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Beth Mickle
|
Kuaför
|
Pierce Austin
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Stan Wlodkowski
|
Yönetici yapımcı
|
Stan Wlodkowski
, Steven Mnuchin
, Charlie Gogolak
|
Görüntü Yönetmeni
|
Xavier Grobet
|
Helikopter Kamerası
|
Brian Heller
, Ryan Hosking
|
Dijital Ortam
|
Des Carey
|
Oyuncu Seçimi
|
Bernard Telsey
, Tiffany Little Canfield
, David Vacarri
, Robin Batherson
, Ranjani Brow
, Ashley Lambert
, Jason Landry
, Katia Szechtman
, Jennifer Yoo
|
Müzik Süpervizörü
|
Jason Ruder
|
Mekan Yöneticisi
|
Les Arceneaux
, Erce Deli Cantu
, W. Harry Fortuna
, Charlie French
, Aquiles Montalvo
, Kip Myers
, Norris Ortolano
, Valeria Perez Delgado
, Codie Scott
, Jason Waggenspack
|
Editoryal Hizmetler
|
Des Carey
, Michael Cioni
, Derek Eby
, Katie Fellion
, Kimaree Long
, Michael Matzdorff
, Ryan McKeague
, Devon Meadows
, Keenan Mock
, Ron Stanik
, Ian Vertovec
, Andrew Jon Wallace
|
Kamera Teknisyeni
|
Haffe Acosta
, Joshua Anderson
, Michael Applebaum
, Grayson Austin
, Agustín Barrutia
, Dacoda Bartles
, Russell Beard
, Mariano Bonello
, Sarah Bowman
, Luke Cauthern
, Anthony DeFrancesco
, Eric DePoorter
, Mitch Dubin
, Jose Figueroa-Baez
, Michael Fitzgerald
, Dan Furst
, Jim Grout
, Keith Gruchala
, Anthony Hart
, Brian Heller
, Richard T. Hoover
, Ryan Hosking
, Nathan Hughes
, Tom Hutchinson
, Glenn Kaplan
, Michael A. Leo
, Joshua Lilly
, Kevin Luster
, Brendon Malone
, Bradley Martin
, Frank Masi
, Christian May
, Sebastián Mendelberg
, Chad Naremore
, Nick Nicolay
, Jaim O'Neil
, Max Patrucco
, Rachel Perlis
, Jared W. Petticrew
, Jason Prowell
, Andy Ryan
, Jimi Ryan
, Nate Selee
, Zachary Sieffert
, Devon Stinson
, Sam Sullivant
, Joe Sökmen
, Karina Teismann
, Daniel Tkaczyk
, Remi Tournois
, Ariel Vélez
, Enrique Vélez
, Charles B. Walker
, Jim Wayer
, Jordan Whaley
, David A. Wolf
, Dan Wyssmann
, Robert Zas
, Frank D. Parrish
, Ferdinand Duplantier Jr.
|
Görsel Efektler
|
Lucas Andrei
, Tricia Barrett
, Cara Buckley
, Huey Carroll
, Chris M. Cooper
, Joseph DiValerio
, Anita Gou
, Alex Hatfield
, Leslie Hough
, Brian Houlihan
, Christian Madera
, Sam Kim
, Daniel Klöhn
, Justin Lacalamita
, Jaemin Lee
, Tyler Lockard
, Colton Miller
, Lokesh Prakash
, Gabriel Regentin
, Jim Rider
, Ruben Rodas
, Steve J. Sanchez
, Eric Sibley
, Philip Sisk
, John L. Weckworth
, Adrian White
, Chris B. Schnitzer
|
Özel Efektler
|
Franco Burattini
, Mik Kastner
, Matt Kutcher
, Wayne Rowe
, Kyle A. Wasserman
|
Ses
|
Curt Cash
, Julián Catz
, Rick Chefalas
, Marko Costanzo
, Rachel Grissom
, Kenton Jakub
, Thomas Jones
, Paul Ledford
, Igor Nikolic
, Jason Oliver
, Anthony Ortiz
, Eric Potter
, Jamison Rabbe
, Schavaria Reeves
, Jac Rubenstein
, Wyatt Sprague
, Caleb Townsend
, Paul Urmson
, Paulette Victor-Lifton
, Giulio Wehrli
, Ryan Young
, Billy Theriot
|
İkinci Birim
|
Kim Barnard
, Stephen E. Hagen
, Johnny L. Recher
, Mariana Cavagnaro Rouge
, Adriana Vior
, Jane Chase Wells
, Eric Scott Williamson
|
Operasyon Yöneticisi
|
Leandro Borrell
, Micaela Buye
, Juan Pablo Colombo
, Jeffrey Harlacker
, Jason Miller
, Lyn Pinezich
, Mark Scoon
, Mercedes Tarelli
, Christa Vausbinder
, Afnahn Khan
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kimberly Amacker
, Pierce Austin
, Nikki I Brown
, Emily Burka
, Roma Demartino
, Marcos Gonzales
, Annabelle MacNeal
, Michael Marino
, Tania McComas
, R. Cory McCutcheon
, Anne Morgan
, Debbie Peiser
, David Presto
, LeDiedra Richard-Baldwin
, Aimee Stuit
, Cynthia Vanis
, Tony Ward
|
Yapım Sanatçısı
|
Beth Mickle
|
Sinematografi
|
Xavier Grobet
|
Müzik
|
Nick Urata
, Paul S. Henning
, Christopher Kaller
, Jason LaRocca
, Dave Lawrence
, Jon Ong
, Victor Pesavento
, Adam Peters
, Jason Ruder
, David Stal
, Joe Zimmerman
, Jose Cancela
|
Üretim Hizmetleri
|
Denise Di Novi
, Charlie Gogolak
, Jeffrey Harlacker
, Stan Wlodkowski
, Pola Zito
, Paul Abraham
|
Butafor
|
Will Blount
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Johnny L. Recher
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Paul Urmson
|
Müzik Editörü
|
Christopher Kaller
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Chris Craine
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Alice Alward
|
Editör
|
Jan Kovac
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Charley Bob Burnham
, Duke Foster
, Diego Igartua
, David Labutte
, Tom Moore
, Nicolas Pollastri
, Thomas Reilly
, Michael Jon Sparks
|
Genel
|
Marko Costanzo
, Mike Satterfield
, Kristin Lekki
, George A. Lara
, Glenn Kaplan
, W. Harry Fortuna
, Mitch Dubin
, Matt Blackshear
, Ian Vertovec
, Grayson Austin
, Zachary Sieffert
, Katie Fellion
, Dan Sweetman
, Derek Eby
, Jaim O'Neil
, Max Patrucco
, Anthony DeFrancesco
, Frank D. Parrish
, Robin Batherson
, Robert Mata
, Ryan McKeague
, Samantha Bonilla
, Desiree Stevenson
, Jan Kovac
|