Yönetmen
|
Jesse Dylan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ulaşım Koordinatörü
|
James 'Obee' Oberman
, Hedy Phil Balani
, Scott Howard
, Billy Kane
, Jack Jay Reece
, Steve D. Weinmuller
|
Yardımcı Editör
|
Aaron Brock
|
Koreograf
|
Marguerite Pomerhn Derricks
|
Kablocu
|
Randy McDonald
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Dana LeBlanc Frankley
|
Yapım Muhasebecisi
|
John Catron
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Gregory Collis
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Thomas L. Gonsalez
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Myron Hyman
|
Elektrikçi
|
Jared Greenstein
|
1. Yardımcı Editör
|
Liza D. Espinas
|
Video Assist Operatörü
|
Lance Jay Velazco
|
Set Yapım Asistanı
|
Michael Etheridge
|
Yardımcı Butafor
|
David Clark
|
Yapım Stajyeri
|
Joe Gonzalez
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tricia Miles
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Mike Miller
|
Şoför
|
Richard Austin
|
Şive Koçu
|
Linda Brennan
|
Üretim Hizmetleri
|
Rashied Aljuwani
, Chris Bender
, Louis G. Friedman
, Adam Herz
, Chris Moore
, Craig Perry
, Josh Shader
, Chris Weitz
, Paul Weitz
, Warren Zide
|
Set Fotoğrafçısı
|
Vivian Zink
|
Steadicam Operatörü
|
Gerry O'Malley
|
Set
|
Bill Essling
|
Hazır Boyacı
|
Bill Williams
|
Ressam
|
John G. Campbell
|
Müzisyen
|
Mike Deasy
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Brock Helfer
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Lisette Thomas
|
Operasyon Yöneticisi
|
Louis G. Friedman
, Virginia Landis Albertson
, Ron Lynch
|
Besteciler
|
Photek
|
Yükleyici
|
William Olofsson
|
Teşekkürler
|
Chris Barnes
, J.C. Spink
|
Diğer
|
Adam Herz
|
Diğer
|
Michael Asiman
, Danny Bress
, John Catron
, Delia Circelli
, Nicky Craft
, Derek Graf
, Adrienne Greshock
, Jennifer Hamilton
, Brandon Hollyer
, Kathleen Keller
, Kenneth LaFayette
, Mark Mayer
, Meredith Meade
, Rob Nagle
, Marguerite Pomerhn Derricks
, Curt M. Pratt
, William Ramirez Jr.
, Deborah Simmrin
, Steven E. Simon
, Michael Swafford
, Sheri Apap
, Karen Jine
, Rayne Knudson
, Roxann Langlois
, Regina Lee
, Vivian Lee
, Melissa Park
, John Trujillo
, Roger Udwin
, Catherine H. Vlasuk
, Lynnanne Zager
, Andrew Francis Fenady
|
Editoryal Hizmetler
|
Aaron Brock
, Andrew Charlton
, Liza D. Espinas
, Jason Wasserman
, Terra Bliss-Alvarez
, Frank Cuomo
, Peggy Eghbalian
, Jack Lewars
|
Kamera Teknisyeni
|
Mike Blauvelt
, Michael Cassidy
, Dave Egerstrom
, Sammy Escobar
, Thomas L. Gonsalez
, Tom Gonzales Jr.
, Jared Greenstein
, Matt Guiza
, Jose Harb Jr.
, John Hatchitt
, Dustin A. Huber
, Myron Hyman
, Allan Scott Jackson
, Michael Kennedy
, Mark La Bonge
, Larry Liddell
, Wayne Marshall
, Todd McMullen
, Paul V. Perkins
, Bret Rubin
, Ronald L. Vargas Jr.
, Lance Jay Velazco
, Ron Waters
, Danny Williams
, Vivian Zink
, Gregory Collis
, Adam Cowan
, Mike McEveety
, Andrew Osborne
, David Yellin
|
Görsel Efektler
|
Mark Dornfeld
, Jon Farhat
, Berj Bannayan
, Mark Edwards
, Justin Jones
, Michael Kowalski
, Kevin Lin
, Daniel Lu
, Allan Magled
, Geoffrey Mark
, Curt Miller
, Mike Mombourquette
, Shervin Shoghian
, Pam Vick
, Terry Whiteside
, Michael Wile
|
Özel Efektler
|
Ron Trost
|
Ses
|
Brian Basham
, Anne Couk
, Ronald Eng
, Roger Fearing
, Tammy Fearing
, Dana LeBlanc Frankley
, Richard C. Franklin
, Jeff Gomillion
, Mark Gordon
, Cameron Hamza
, Gregg Landaker
, Gary Marullo
, Steve Maslow
, Randy McDonald
, Chuck Michael
, Dean Minnerly
, Willard Overstreet
, Brion Paccassi
, Philip Rogers
, Albert Romero
, Thomas W. Small
, Walter Spencer
, Steve Tushar
, Byron Wilson
, Peter Brown
, Michael Ferdie
, Kevin Globerman
, Daniel S. Irwin
, Susan Kurtz
, Darren Polish
|
İkinci Birim
|
Sean Hobin
, Mark Anthony Little
, Barbara Lontkowski
, David Hallinan
|
Makyaj Sorumlusu
|
Linda Arnold
, Barbara Cantu
, Roxy D'Alonzo
, Leslie A. Sebert
, Sharon Simon
, Jennifer Turchi Nigh
, Julie M. Woods
, Adam Brandy
, Stephanie Coffey
, Connie Kallos
, Carey Robertson
, Verina Schafer
|
Kamera Yükleyici
|
Adam Cowan
|
Yapım Sanatçısı
|
Clayton Hartley
|
Sinematografi
|
Lloyd Ahern II
|
Müzik
|
Christophe Beck
, Pete Anthony
, Christopher Beck
, John Bissell
, Sandy DeCrescent
, Vicki Hiatt
, Charles Martin Inouye
, Andrew Kaiser
, Kathy Nelson
, Greg Richling
, Terry Wilson
, Mike Deasy
, George Doering
, Matt Dunkley
, Darrin McCann
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Mark Edwards
|
Boom Operatörü
|
Michael Garner
|
Ses Mikseri
|
Gregg Landaker
|
3B Animatörü
|
Daniel Lu
|
Dış Sesler Editörü
|
Thomas W. Small
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Sean Hobin
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Danny Williams
|
Dolly Sorumlusu
|
John Hatchitt
|
Set Şefi
|
Patrick Lees
|
Kondüktör
|
Pete Anthony
|
Yapımcı
|
Chris Bender
, Chris Moore
, Adam Herz
, Craig Perry
, Warren Zide
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Louis G. Friedman
|
Ses Kayıtçısı
|
Brian Basham
, Brion Paccassi
|
Ortak Yapımcı
|
Josh Shader
|
Dublörler
|
Jim Henry
, Jeffrey G. Barnett
, Zane Cassidy
, David D. Darling
, Sean Graham
, Kanin Howell
, Zach Hudson
, Karine Mauffrey
, Tom McComas
, Doug O'Dell II
, Austin Priester
, Kerry Rossall
, Justin Sundquist
, Gianni Biasetti Sr.
|
Butafor
|
Scott Austin
, Randy L. Childs
|
Müzik Süpervizörü
|
John Bissell
|
Orkestra Şefi
|
Andrew Kaiser
|
Yapım Ses Mikseri
|
Cameron Hamza
|
Butafor
|
Scott Buckwald
|
Set Dekorasyon
|
Brana Rosenfeld
|
Dublörler Koordinatörü
|
Russell Towery
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Caitlin McKenna-Wilkinson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Clayton Hartley
|
Sanat Yönetimi
|
Gregory A. Weimerskirch
, Steve Borgese
, Scott Buckwald
, Jeanne Bueche
, David Clark
, John Naehrlich
, Mike Villarino
, Randy L. Childs
, Brock Helfer
, Alex Hillkurtz
, Bart C. Hubenthal
, Scott G. Jones
, Jeff Khachadoorian
, Mark Kudra
, John Hammer Maxwell
, Jeff Ogg
, Adam Tankell
, Marc Tantin
, Jeffry C. Voorhees
|
Görüntü Yönetmeni
|
Lloyd Ahern II
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Christophe Beck
|
Karakter
|
Adam Herz
|
Senaryo
|
Adam Herz
|
Kostüm Tasarımı
|
Pamela Withers
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Jon Farhat
|
Diyalog Editörü
|
Walter Spencer
, Mark Gordon
|
Yönetici yapımcı
|
Chris Weitz
, Paul Weitz
, Louis G. Friedman
|
Editör
|
Stuart H. Pappé
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Michelle Morris
|
Oyuncu Seçimi
|
Lisa Beach
, Sarah Katzman
, Deborah Kurtz
, Jennifer Alessi
, Sande Alessi
, Caitlin McKenna-Wilkinson
|
Mekan Yöneticisi
|
Patrick McIntire
, Christopher Lee
, Robert Lepucki
, Scott Devereaux
|
Teknik Sorumlu
|
Glenn Cannon
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Byron Wilson
|
İnşaat Formeni
|
Jay M. Hirsch
|
Ses efektleri Editörü
|
Tammy Fearing
|
Yapım Koordinatörü
|
Kathleen Keller
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Delia Circelli
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Jennifer Turchi Nigh
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jeanne Bueche
|
Jenerik Mikser
|
Casey Stone
|
İnşaat Koordinatörü
|
Michael Muscarella
|
Makyaj Sanatçısı
|
Roxy D'Alonzo
|
Sorumlu Müzik Editörü
|
Charles Martin Inouye
, Charles Martin
|
Kameraman
|
Daniel L. Turrett
|
Yeşil Sorumlusu
|
Dave Newhouse
|
Senaryo Süpervizörü
|
Scott Peterson
, Shannon Kenny
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Ron Trost
|
Baş Kuaför
|
Julie M. Woods
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Michael Kowalski
|
Set Kostümcüsü
|
Julie Shack
, Lorraine Crossman
, Amanda Gore
|
Birim Reklamcısı
|
Rachel Aberly
|
Ulaşım Şefi
|
David Marder
|
ADR Editörü
|
Daniel S. Irwin
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Ronald Eng
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Anthony Little
|
Set Tasarımı
|
Josh Lusby
|
Kostüm Sorumlusu
|
Linda Matthews
, Lorraine Crossman
, Amanda Gore
, Julie Shack
, Katherine Dover
, Douglas J. Stewart
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Leslie A. Sebert
, Linda Arnold
|
Genel
|
Jennifer Alessi
, Michael Eaves
, Deborah Kurtz
, Zach Hudson
, Matt Dunkley
, Gary Marullo
, Willard Overstreet
, Michael Asiman
, Anne Couk
, Frank Cuomo
, Jeff Gomillion
, Philip Rogers
, Albert Romero
, Roxann Langlois
, Mike Blauvelt
, Barbara Lontkowski
, Adam Tankell
, Douglas J. Stewart
, Andrew Osborne
, Allan Scott Jackson
, Rayne Knudson
, Michael Swafford
, Tom Gonzales Jr.
, Justin Jones
, Nicky Craft
, Hedy Phil Balani
, Curt M. Pratt
, Brandon Hollyer
, Terra Bliss
, Christopher Lee
, John Trujillo
, Stuart H. Pappé
|