Yönetmen
|
Henry Joost
Ariel Schulman
|
Senarist
|
Jessica Sharzer
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Makyaj Sorumlusu
|
Marjorie Durand
, Jennifer Johnson
, Lauren Killip
, Mandy Lyons
, Rachel Pagani
, April Schuller
, Amy Tagliamonti
, Jameson Eaton
, Handri Gunawan
, Michele Spooner
, Natalie Young
|
Set Dekorasyon
|
Kara Zeigon
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Megan Stark Evans
|
Görsel Efekt Editörü
|
Arielle Sherman
|
1. Yardımcı Editör
|
Michael LaFond
|
Butafor
|
Patrick Head
|
Ses efektleri Editörü
|
Daniel Ward
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Frank DeCurtis
, Rosemarie DeSapio
, JoAnn Atwood
, Gerard V. Engrassia
, Sean Doyle
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Amy Tagliamonti
|
Üretim Hizmetleri
|
Anthony Katagas
, Qiuyun Long
, Stephen Meinen
, Charles Miller
, Jeanne Ryan
, Allison Shearmur
, Orlee-Rose Strauss
, Patrick Wachsberger
, Shixing Zhou
|
Müzik
|
Rob Simonsen
, Jordan Cox
, Meghan Currier
, Neal Desby
, Taylor Lipari-Hassett
, Michael Patterson
, Randall Poster
, Jasper Randall
, Terrell Ransom Jr.
, Ryan Svendsen
, Edward Trybek
, Mark Wike
|
Sinematografi
|
Michael Simmonds
|
Yapım Sanatçısı
|
Chris Trujillo
|
İkinci Birim
|
Teddy Gibbons
, Sandi Greenberg
, Mike Smith
, Doug Torres
|
Operasyon Yöneticisi
|
Luca Borghese
, Mark W. McCoy
, Steven Wayne
|
Yönetici yapımcı
|
Jeanne Ryan
, Qiuyun Long
|
Ses
|
Leslie Bloome
, Patrick Christensen
, Ryan Collison
, Robert Dehn
, Joanna Fang
, Jon Flores
, Bobby Johanson
, Aaron D. Kelly
, Chris Navarro
, Esther Regelson
, Michael Rivera
, Tricia Schultz
, Jerrell Suelto
, Thomas Varga
, Eric Walendzinski
, Daniel Ward
, Sarah Vorhees Wendel
, Alexa Zimmerman
, Nick Seaman
, Billy Theriot
|
Özel Efektler
|
Drew Jiritano
|
Görsel Efektler
|
Glenn Allen
, Ryan Andersen
, Karina Benesh
, Kathy Chasen-Hay
, Stephen Cheatum
, Mina Choe
, Tiffany Chung
, Eran Dinur
, Richard Friedlander
, Bradley Gaines
, Gozde Basak Geckinli
, Junyoung Han
, Suhaag Hiradhar
, Sid Jayakar
, Abhijit Kadam
, Harimander Singh Khalsa
, Lisa Maher
, Yunsik Noh
, Molly Pabian
, Mahesh Rajak
, Arielle Sherman
, Christina Shin
, Sachin Toraskar
, Mani Trump
|
Kamera Teknisyeni
|
Michael Arisohn
, Gregory Michael Baney
, Paul Jacob Bashour
, Wesley Battle
, Thomas Beczynski
, Alan Blagg
, Kelly Britt
, Michael J. Burke
, Marcel Ciurea
, Peter Colavito
, Pedro Corcega
, Paul Dickover
, Taylor Drake
, Michael Fradianni
, Christopher F. Graneto
, John Halligan
, Petr Hlinomaz
, Matt Imbrogno
, Nate Loehrke
, Erinne Lukaniec
, Stephen McBride
, John J. Moers
, Chris Moseley
, Michael Nelson
, Alexander J. Nobbs
, Ben Noftzger
, Thomas O'Connor
, Dave Palestine
, Joseph Paolini
, Craig Pressgrove
, Brian Raby
, Daniel Salk
, Leo Schott
, David Stern
, Niko Tavernise
, Richard P. Ulivella
, Rob Wrase
, Peter Vietro-Hannum
|
Editoryal Hizmetler
|
David Derwin
, John Diesso
, Giovanni DiGiorgio
, Andrew Geary
, Eric Van Dyn Hoven
, Michael LaFond
, Nick Monton
, Justin Powell
, Brett Price
, Anna Elizabeth Ritter
, Kimi Rosenthal
, Nicholas Figueroa
|
Mekan Yöneticisi
|
Oliver Brooks
, Ali A. Rashti
, Shavit Rein
, Tom Sexton
, Daniel Tresca
, Gayle Vangrofsky
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Frank Beggins
, Kahlil Bess
, Sean Heilig
, Tom Heilig
, David Conelli
|
Diğer
|
Andy Benavides
, Billy Bessas
, Teddy Blanks
, Ami Cohen
, Jennifer Kristin Cox
, Mike Davis
, Erik Feig
, Frances Fiore
, AnaMarie C. Gonzaga
, Christopher Hewat
, Ryan Hochenberger
, Alexander Mager
, Katie McClellan
, Robert M. Melnik
, Andrea Mendez
, Curtis A. Miller
, Dan O'Brien
, Timothy O'Malley
, Carl Pedregal
, Timothy Scott Ralston
, Bill Richards
, Joe Saulino
, Donna Sloan
, Rebecca Soler
, Adam M. Stone
, Catherine Stone
, Yona Strauss
, Trevor Waterson
, Warner Loughlin
, Jeffrey Omura
, Mark Amos
|
Dublörler
|
Nitasha Bhambree
, Scott Burik
, Nicole Callender
, Owen Holland
, Mariusz Kubicki
, Thomas La Marche
, Josh Lakatos
, Dina L. Margolin
, Dean Neistat
, Balint Pinczehelyi
, Dave Pope
, Stephen A. Pope
, Zach Roberts
, Kevin Rogers
, Tracey Ruggiero
, Jeremy Sample
, Akos Schenek
, Derrick Simmons
, Laurie Singer
, Luke Vexler
, Adam Wood
, Jakel Marshall
, Tessa Drake
|
Teşekkürler
|
Sebastian Bear-McClard
, Sofia Black-D'Elia
, James Feldman
, Hailey Gates
, Tony Gilroy
, Max Joseph
, Josh Koenigsberg
, Gabriel Nussbaum
, Eddie Pasquarello
, Ralph Rodriguez
, Josh Safdie
, Nev Schulman
, Elizabeth Wood
|
Steadicam Operatörü
|
Peter Vietro-Hannum
|
Yardımcı Dublör
|
Mariusz Kubicki
, Jeremy Sample
|
Roman
|
Jeanne Ryan
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Ann Goulder
, Deanna Brigidi
, Dann Fink
, Michael Morlani
, Grant Wilfley
, Kim Winther
|
Eş Yapımcı
|
Orlee-Rose Strauss
, Stephen Meinen
, Charles Miller
|
Sanat Yönetimi
|
Marc Benacerraf
, JoAnn Atwood
, Tessa Brophy
, Wendy Brown
, Gabu Camilo
, Eddie DeCurtis
, Frank DeCurtis
, Rosemarie DeSapio
, Sean Doyle
, Gerard V. Engrassia
, Patrick Head
, Claire Hart Joslyn
, Michael Kall
, Don Dominick Lombardi
, Brick Mason
, Danny Rovira
, Joseph Sacco
, Roman Turovsky
, Jessie Walker
|
Müzik Süpervizörü
|
Randall Poster
, Meghan Currier
|
Görüntü Yönetmeni
|
Michael Simmonds
|
Yapımcı
|
Anthony Katagas
, Allison Shearmur
|
Editör
|
Madeleine Gavin
, Jeff McEvoy
|
Dublörler Koordinatörü
|
Stephen A. Pope
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Chris Trujillo
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Deanna Brigidi
, Michael Morlani
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Rob Simonsen
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Drew Jiritano
|
ADR Editörü
|
Esther Regelson
, Alexa Zimmerman
|
Set Fotoğrafçısı
|
Niko Tavernise
|
Yapım Ses Mikseri
|
Thomas Varga
|
Ses Kayıtçısı
|
Jon Flores
|
Kameraman
|
Petr Hlinomaz
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Tessa Brophy
|
Işık Şefi
|
Richard P. Ulivella
|
Diyalog Editörü
|
Alexa Zimmerman
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Glenn Allen
, Richard Friedlander
|
Senaryo Süpervizörü
|
Renee Burke
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Eran Dinur
, Sid Jayakar
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Thomas O'Connor
|
Kostüm Sorumlusu
|
Laura Steinman
, Trenee Clayton
, Sarah Dano
, Megan Stark Evans
, Felicity Gifford
, Claudia Hollern
, Lindsay Kouri
, Paul Thompson
|
Baş Kuaför
|
Jennifer Johnson
|
Kostüm Tasarımı
|
Melissa Vargas
|
Müzik Editörü
|
Mark Wike
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Karina Benesh
|
Boom Operatörü
|
Eric Walendzinski
|
Genel
|
Ryan Collison
, Leslie Bloome
, Mike Smith
, Patrick Christensen
, Tricia Schultz
, Joanna Fang
, Jerrell Suelto
, Bobby Johanson
, Sarah Vorhees Wendel
, Peter Vietro-Hannum
, Madeleine Gavin
, Jeff McEvoy
, Derrick Simmons
, Owen Holland
, Josh Lakatos
, Adam Wood
, Nitasha Bhambree
, Akos Schenek
, Tracey Ruggiero
, Luke Vexler
, Dina L. Margolin
|