Yönetmen
|
Chris Angel
|
Senarist
|
Alex Wright
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Operasyon Yöneticisi
|
Gregor Hutchison
, Ellen Rutter
|
Işık Şefi
|
Steven Morrisson
|
Dolly Sorumlusu
|
Stephen Madden
|
Set Fotoğrafçısı
|
Thomas Fricke
|
Ses efektleri Editörü
|
Vicent Regaudie
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Richard Betanzos
|
Üretim Hizmetleri
|
Jeff Geoffray
, Gary Howsam
, Jacqueline Kelly
, Craig Nicholls
, Lesley Oswald
, Gilles Paquin
|
Müzik
|
Daryl Bennett
, Jim Guttridge
, Ron Proulx
|
Sinematografi
|
Curtis Petersen
|
Yapım Sanatçısı
|
Réjean Labrie
|
Makyaj Sorumlusu
|
Joe Castro
, Matt Falletta
, Ron Karkoska
, Roy Knyrim
, J.M. Logan
, Jerry Macaluso
, Doug Morrow
, Thomas Mounkes
, Barry Olafson
, Catherina Saites
, Bryan Smith
, Cindy e Smith-McGuire
, Mark Villalobos
, Joyce Wold
|
Ses
|
Richard Betanzos
, Michelle Cloutier
, Scott Donald
, Steven Gurman
, Paul Hubert
, Leon Johnson
, Éric Lagacé
, Anita Lubosch
, Vicent Regaudie
, Stan Sakellaropoulos
, Glenn Tussman
|
İkinci Birim
|
Dean Lewis
, Richard O'Brien-Moran
, Curtis Petersen
|
Baş Kuaför
|
Barry Olafson
|
Özel Efektler
|
Ricardo Alms
, Matt Falletta
, Mark Gebel
, Tim Harding
, Ron Karkoska
, Brian Smith
|
Görsel Efektler
|
Mathieu Boucher
, Pierre Couture
, Jamie Hallett
, Alain Lachance
, Yann Laliberte
, Tina Lemoine
, Danny Levesque
, Dean Lewis
, Sébastien Moreau
, Jean-Francois Morissette
, Donald Pilote
, Jami Levesque
, Marc A. Rousseau
|
Kamera Teknisyeni
|
Robert Bock
, John Clarke
, Jordan Cushing
, Richard Eagan
, Thomas Fricke
, Jeffrey M. Hoffman
, Joao Holowka
, Charles Konowal
, Stephen Madden
, Laurence Mardon
, Steven Morrisson
, Curtis Petersen
, Brian Sanders
, Paul Suderman
, Robert Thomson
, Shauna Townley
|
Editoryal Hizmetler
|
Chris Blacklock
|
Mekan Yöneticisi
|
Carmen Lethbridge
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Ron Mymryk
, John Mysyk
, Dave Perich
|
Diğer
|
Cliff Cenerini
, Cary Davies
, Claude Forest
, Anastasia Geras
, Trina Hickey
, Walter Josten
, Kimberly Mikoluff
, Cliff Sumter
, Andrew Golov
|
Diğer
|
Alex Wright
, Peter Atkins
|
Dublörler
|
Rory Cutler
, Matt Kippen
, Chuck Robinson
, Darren Ross
, Rick Skene
, Craig Skene
, Stanis Samuelson
, Matt Kippen
, Rea Kavanagh
, Ed Durham
|
Dublörler Koordinatörü
|
Rick Skene
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Robert Bock
|
Yapımcı
|
Gary Howsam
, Gilles Paquin
, Craig Nicholls
|
Oyuncu Seçimi
|
Elizabeth Hayden
, Jeffery Passero
, Rebecca Gibson
, Jim Heber
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dean Lewis
|
Kostüm Tasarımı
|
Linda Madden
|
Karakter
|
Peter Atkins
|
3B Animatörü
|
Danny Levesque
, Sébastien Moreau
, Tina Lemoine
, Donald Pilote
|
Set Dekorasyon
|
Stephen Arndt
|
Görüntü Yönetmeni
|
Curtis Petersen
|
Kameraman
|
Curtis Petersen
, Jeffrey M. Hoffman
, Charles Konowal
|
Editör
|
Marcus Manton
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Réjean Labrie
|
Kostüm Sorumlusu
|
Wanda Farian
, Patricia J. Henderson
, Maureen Petkau
|
Butafor
|
Ricardo Alms
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Pierre Couture
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Richard O'Brien-Moran
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Maureen Petkau
|
Sanat Yönetimi
|
Sherry Starkell
, Ricardo Alms
, Ryan Berzuk
, Lloyd Brandson
, Maryam Decter
, Olaf Dux
, Marc Gagnon
, Jason Gibbs
, Charles Gustafson
, Kim Hamin
, Chris Sol
, Laura Souter
, Taavo Sults
|
Dış Sesler
|
Paul Hubert
|
Senaryo Süpervizörü
|
Tanya Mazur
, Jessie Burns
|
Müzik Süpervizörü
|
Ron Proulx
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Glenn Tussman
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Scott Donald
|
İnşaat Koordinatörü
|
Olaf Dux
|
Diyalog Editörü
|
Michelle Cloutier
|
Boom Operatörü
|
Anita Lubosch
|
Yapım Yöneticisi
|
Ellen Rutter
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Laurence Mardon
|
Genel
|
Chuck Robinson
, Rick Skene
, Doug Morrow
, Roy Knyrim
, Jerry Macaluso
, Marcus Manton
|