Yönetmen
|
Bharat Nalluri
|
Senarist
|
Chip Johannessen
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Gina Homan
|
Yardımcı Editör
|
Florent Retz
, Andrew Seklir
, Greg Pestoni
|
Müzik Süpervizörü
|
Jeff Most
|
Baş Set Kostümcüsü
|
Amy Jean Roberts
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Russell D. Markowitz
|
Eş Yapımcı
|
Russell D. Markowitz
|
Dublörler Koordinatörü
|
Gary Paul
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Larry Roberts
|
Yapım Yöneticisi
|
Volker Schauz
, Yvo Junkers
, Marion Douglas
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Patrick Dodd
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Thomas C. Rainone
|
1. Yardımcı Editör
|
Lane Baker
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Robert Getty
, Chato Hill
|
Diyalog Editörü
|
Michael Hertlein
, Jed M. Dodge
, David Grant
|
Dış Sesler Editörü
|
Lucy Sustar
, Craig Jurkiewicz
|
Yapım Sorumlusu
|
Robin Mulcahy Fisichella
|
ADR Sorumlusu
|
Jason George
|
Yapım Ses Mikseri
|
Jonathon 'Earl' Stein
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
John Glasser
|
Yapım Koordinatörü
|
Lisa Davidson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Dave Halls
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Hilarie Roope
|
Baş Kuaför
|
Erin Lyons
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Terry Gaertner
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Melissa Glass
|
Kostüm Tasarımı
|
Chris Aysta
, Marielos Pantelakis
|
Mekan Yöneticisi
|
Conrad L. Ricketts
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Ian Fox
|
Yönetici yapımcı
|
Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
, Chris Sievernich
, Moritz Borman
, Alessandro Camon
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Marco Beltrami
|
Yapım Sanatçısı
|
Maia Javan
|
Ses efektleri Editörü
|
Dorian Cheah
, Frederick Howard
, Paula Fairfield
, George Haddad
, Eric Williams
|
Editör
|
Howard E. Smith
, Luis Colina
|
Yapımcı
|
Edward R. Pressman
, Jeff Most
|
Ortak Yapımcı
|
Gregory G. Woertz
|
Sanat Yönetimi
|
Tom Meyer
, Tom Meyer
, Mike Boudreau
, Pasco Di Carlo
, Konnor Jenson
, Gabriel Jessop
, Jacob A. Jessop
, John Malmborg
, Keith Mosca
, Dwane Platt
|
Çizgi Roman
|
James O'Barr
|
Ses Tasarımcısı
|
Lisle Engle
|
Görüntü Yönetmeni
|
Carolyn Chen
|
Set Dekorasyon
|
Ivan Saunders
|
Makyaj Sanatçısı
|
Samantha Louise
|
Üretim Hizmetleri
|
Moritz Borman
, Alessandro Camon
, Matt Greenberg
, Russell D. Markowitz
, Carrie Morrow
, Jeff Most
, Edward R. Pressman
, Chris Sievernich
, Bob Weinstein
, Harvey Weinstein
, Gregory G. Woertz
|
Müzik
|
Marco Beltrami
, William Boston
, Rossano Galante
, Simon James
, Jeff Most
, John Kurlander
|
Sinematografi
|
Carolyn Chen
|
Makyaj Sorumlusu
|
Howard Berger
, Gina Homan
, Robert Kurtzman
, Jillian Lauren
, Samantha Louise
, Troy Lunt
, Erin Lyons
, Gregory Nicotero
|
Operasyon Yöneticisi
|
H. Daniel Gross
, Russell D. Markowitz
, Robin Mulcahy Fisichella
, Hilarie Roope
, Volker Schauz
, Steven Squillante
|
İkinci Birim
|
John Glasser
, Dave Halls
, Gary Paul
|
Ses
|
Brent Brewington
, Dorian Cheah
, Patrick Dodd
, Jed M. Dodge
, Lisle Engle
, Mary Erstad
, Paula Fairfield
, David Lee Fein
, Marc Fishman
, Alan Freedman
, Jason George
, Robert Getty
, David Grant
, George Haddad
, Michael Hertlein
, Chato Hill
, Joe Hotham
, Frederick Howard
, Craig Jurkiewicz
, Derek Marcil
, Diane Marshall
, Richard D. Rogers
, Anne Slack
, Jonathon 'Earl' Stein
, Lucy Sustar
, Stephen Tibbo
|
Özel Efektler
|
Bill Cochran
, Richard Cole
, Mark DiSarro
, J.M. Logan
, Greg Puga
, Thomas C. Rainone
, Larry Roberts
|
Görsel Efektler
|
Steve Arguello
, Jeff Barnes
, Cosmas Paul Bolger Jr.
, Glenn Campbell
, David Ebner
, Vicki Galloway-Weimer
, Christopher Leone
, Jerry Macaluso
, Tim McHugh
, Peter W. Moyer
, Roger Nall
, Akira Orikasa
, Marco S. Paolini
, Edward Quirk
, Michael Shelton
, Tommy Williamson
|
Kamera Teknisyeni
|
Robert Baek
, Adam Baral
, Eric Beck
, Russ Brandt
, John Busch
, Kevin Cadwallader
, James Coffin
, Daniel Courtright
, Sean Patrick Crowell
, Tana Dubbe
, Rob Forrest
, Ian Fox
, Judd Hillman
, Jason Hornbeck
, J.J. Johnson
, Michael Koepke
, Patrick Lennon
, Cullen Lockwood
, Michael Martino
, George Maxwell
, Paul Meehan
, Mark Emery Moore
, Brian Morena
, Gaylen Nebeker
, Rich Paisley
, Rick Peebles
, John Pierce
, Joseph M. Setele
, Adam Smith
, Michael Spain
, Tim Spellman
, Roger Stoddard
, Robert Stone
, Stefan Tarzan
, Jason Taylor
, Craig C. Wallace
, Thomas D. Watson
, James Whitaker
, Jonathan M. Wiener
, Jason Winget
, Mark Wojciechowski
, Travis Zariwny
, Chris Reiter
|
Kostüm Sorumlusu
|
Amy Jean Roberts
, Tessa Stephensen
, JoAnn McAdoo
|
Editoryal Hizmetler
|
Lane Baker
, Bob Fredrickson
, Lara Loory
, Florent Retz
, Andrew Seklir
|
Senaryo Süpervizörü
|
Suzanne Bingham
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Matthew Ballard
, Michael B. Russell
|
Diğer
|
Kayce Brown
, Doug Bruch
, Dennis Burrell
, Lisa Davidson
, Jeff Dixon
, James Fletcher
, Terry Gaertner
, Melinda Haynes
, David Lea
, Simon Miya
, Alex Panagakis
, Johnny Quaid
, Karen Robson
, Zach Schiff-Abrams
, Spanky Dustin Ward
, Licia Wolf
, Emily Zalenski
|
Diğer
|
James O'Barr
, Chip Johannessen
|
Dublörler
|
Jane Austin
, Kurt Bryant
, Chad Camilleri
, Peter Epstein
, Terry James
, Brad Jessey
, Billy Judkins
, Anthony Kramme
, David Lea
, Kurt D. Lott
, Millie Novak
, Michael Owen
, Gary Paul
, Gina Angela Ritchie
|
Oyuncu Seçimi
|
John Papsidera
, Catrine McGregor
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Derek Marcil
, Marc Fishman
, Richard D. Rogers
|
Genel
|
Mary Erstad
, Maia Javan
, Gary Paul
, David Lee Fein
, Alan Freedman
, Diane Marshall
, Marielos Pantelakis
, Dave Halls
, Chris Aysta
, Troy Lunt
, Bryan Shelley
, Brett Abramson
, Clare Rhodes
, B.B. Lee
, Luis Colina
, Howard E. Smith
|