Başlat Ready Player One 2018

Ready Player One

VİZYONDA

7.4

34 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.9 (91.563 OY)

Vizyon Tarihi

30 Mart 2018

Süre

2 Saat 20 Dk.

Ülke

ABD

KONUSU

Yıl 2045, dünya kaos ve yok olmanın eşiğinde. İnsanlar kurtuluşu, eksantrik ve muhteşem James Halliday'in yarattığı, büyüyen sanal gerçeklik evreni OASIS'te bulurlar. Halliday öldüğünde büyük servetini OASIS'te sakladığı dijital paskalya yumurtasını bulan insana devredeceği için, tüm dünya rekabet dolu bir yarışmaya girer. Hiç şans verilmeyen genç kahraman Wade Watts de bu yarışmaya katılmaya karar verir ve kendini gizemin, tehlikenin, keşfin fantastik evreninde, zorlu bir hazine avında bulur.

Wade Watts / Par...

Samantha Cook / ...

Helen Harris / Aech

Nolan Sorrento

i-R0k (voice)

Ogden Morrow

James Halliday /...

Zhou / Sho

SPOILER

TÜM YORUMLAR (4)

@dilekumutlu yazdı...

Çar, 11 Nis 2018, 10:12 (1 hafta önce)

ımax olarak izledim filmi. Bu kadar zevk aldığım başka bir film hatırlamıyorum. Harika görsellik. Vaktiniz varken sinemada izleyin. İnternette aynı tadı vermez.

@tsunabi17 yazdı...

Cum, 06 Nis 2018, 13:13 (2 hafta önce)

8.5 / 10

Harika bir görsellik....Eli öpülesi bir görüntü yönetmeni.Kesinlikle sinemada izlenilmesi gereken bir film.3D olarak sizi tatmin edebilir.The Shinning sahnelerine bayıldım.Sırf ordan bile bir film çıkar.Kesinlikle vizyondayken sinemada izleyin.

@birkasikyok yazdı...

Pzt, 02 Nis 2018, 16:41 (3 hafta önce)

7.5 / 10

Film gayet güzel her türlü gideri var. Özellikle 80ler kültürüne göndermeleri saygı duruşu mükemmeldi. Filmler, oyunlar, müzikler... Yine de bazı yetişkin insanlara hitap etmeyebilir. Biraz çocuk filmi gibi olduğunu inkar edemeyiz sonuçta. Not: Filmi Güngören Kale Centerda izlemeyi düşünen varsa hemen vazgecsin. Sinemanın en küçük salonuna bu filmi 3D olarak koymak diğer büyük salonlara ailecek şaşkınızı koymak hangi akıllınin işiydi acaba. Oyuncuların suratları görünmeyecek kadar kötüydü perdesi. Film arasında şikayet ettik ama çalışanlar aylardır devam eden bir sorun ilgilenmiyorlar elimizden birşey gelmiyor dediler. Rezalet puanım 10/10

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Başlat Ready Player One filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Başlat Ready Player One filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Başlat Ready Player One filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları