Yönetmen
|
James Marsh
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapımcı
|
Eric Fellner
, Lisa Bruce
, Anthony McCarten
, Tim Bevan
|
Yeşil Sorumlusu
|
Mat Campbell
, Tim Lanning
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jim Philpott
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Noga Alon Stein
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Ines Li
, Finola O'Brien
|
Boom Operatörü
|
Colin Gregory
|
Ses efektleri Editörü
|
Dillon Bennett
, Eilam Hoffman
|
Ressam
|
Dean Hawley
|
Heykeltıraş
|
Bruce Gordon
|
Perukçu
|
Alex Rouse
|
Yapım Koordinatörü
|
Carrie-Ann Banner
|
Dış Sesler Editörü
|
Glen Gathard
, Derek Trigg
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Nicholas Freemantle
|
Kast Asistanı
|
Theo Park
, Robert Sterne
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Lauren Evans
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Mark Holt
|
Makyaj Sanatçısı
|
Agnes Legere
, Anita Burger
|
Editör Yardımcısı
|
Mark Keady
|
Başlık Tasarımı
|
Matt Curtis
|
Protez Sorumlusu
|
Kristyan Mallett
|
Editör
|
Jinx Godfrey
|
Özel Efektler
|
Mark Holt
|
Teşekkürler
|
Louis Frost
, Richard J. Gelfand
, Pell James
, Lesley Manville
, Alex Metcalf
, Eva Mulvad
, Mark Ryland
|
Dublörler
|
Matt Hermiston
, Glenn Marks
, Anthony Skrimshire
, Helen Steinway Bailey
, Leo Woodruff
|
Diğer
|
Carrie-Ann Banner
, Chris Barnett
, Craig Barwick
, James Cleave
, Matt Curtis
, Jake Edmonds
, Karen Fried
, Olivia Grant
, Tarn Harper
, Jonny Hodgetts
, Georgia Hume
, David Keadell
, Rachel Kennedy
, Steven Kunes
, Elias Mael
, Jill McCullough
, Alyson Pengelly
, Alex Reynolds
, Valerie Rosewell
, Becky Sands
, Jack Sidey
, Tom Simpson
, Jane Trower
, Gianpiero Vannucci
, Adrian Wilkinson
, Julia Wilson Dickson
, Michelle Wright
, JP Caldeano
, Sarah Jane Wright
, Tim Bentinck
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mark Crowley
, Jason Pinto
|
Editoryal Hizmetler
|
Jason Beffa
, Peter Doyle
, John Ensby
, Jahanzeb Hayat
, Alex Kalmakrian
, Mark Keady
, Grace Lan
, Faye Morgan
, Sophie Nguyen-Thomas
, Christopher R. Nunn
, James Panting
, Lee Twohey
|
Kamera Teknisyeni
|
David Baker
, Harry Bennett-Snewin
, James Bridger
, Damian Cooper
, Martyn Culpan
, Liam Daniel
, David Draper
, Emma Edwards
, John Ellis Evans
, Dermot Hickey
, Mark Keane
, Nick Kenealy
, Charlie Lowe
, John Malaney
, Danny McGee
, Liam McGill
, Mark Milsome
, Duncan More
, Dean Murray
, Sam Newby
, Christopher R. Nunn
, Jim Philpott
, James Sams
, Aimee Spinks
, Paul Starkey
, Gerry Vasbenter
, Martyn Welland
, Jamie Whickman
, Charlie Wyldeck-Flowers
, Martin Conway
|
Görsel Efektler
|
Maxwell Alexander
, Warner Barnes
, Tim Caplan
, Adriano Cirulli
, Mitch Crease
, Agueda Del Castillo
, Adam Gascoyne
, Alexander Ha
, Shani Hermoni
, Simon Hughes
, Taskin Kenan
, Ines Li
, Tom Mitchell
, Kaveh Montazer
, Mervyn New
, Finola O'Brien
, Noel O'Malley
, Maria Peralta Ramos
, James Roberts
, Noga Alon Stein
, Filip Sustek
, Ben Wilson
|
Ses
|
Niv Adiri
, Mark Appleby
, Ben Barker
, Dillon Bennett
, Mark DeSimone
, Henry Dobson
, Gillian Dodders
, Simon Ellegaard
, Danny Freemantle
, Glenn Freemantle
, Nick Freemantle
, Glen Gathard
, Peter Gleaves
, Colin Gregory
, Eilam Hoffman
, Andrea King
, Travis MacKay
, Rolf Martens
, Thayna McLaughlin
, Colin Nicolson
, Jemma Riley-Tolch
, Adam Scrivener
, James Shannon
, Andy Stallabrass
, Paul Stula
, Ian Tapp
, Mike Tehrani
, Derek Trigg
, Paul Wrightson
|
Diyalog Editörü
|
Gillian Dodders
, Paul Wrightson
|
İkinci Birim
|
Joe Barlow
, Samuel Martin Cook
, David Decio
, Olivia Lloyd
, Richard Oxford
, Ben Quirk
, Deborah Saban
, Arthur Shepherd
|
Operasyon Yöneticisi
|
Alison Banks
, Ashley Harrington
, Ann Lynch
, Bobby Prince
, Ben Urquhart
|
Makyaj Sorumlusu
|
Cesar Alonso
, Anita Burger
, Steven Byrne
, Lacey Corbould
, Nathaniel De'Lineadeus
, Sidony Etherton
, Sjaan Gillings
, Agnes Legere
, Chris Lyons
, Kristyan Mallett
, Madlen Mierzwiak
, Nora Robertson
, Alex Rouse
, Laura Schalker
, Jan Sewell
, Lesley Smith
, Jill Sweeney
, Barbara Taylor
, Xanthia White
, Louise Young
, Moira Thomson
, Michelle Davidson Bell
|
Sanat Yönetimi
|
David Hindle
, Daniel Ainslie
, Louise Begbie
, Mat Campbell
, Christopher Chandler
, Hollie Cleaver
, Bernard Collins
, Frank Collins
, Matt Curtis
, Roddy Dolan
, Peter Duffy
, James Fennessy
, Andrew Forrest
, Bruce Gordon
, Neil Griffiths
, Matt Handford
, Terence Harrington
, Dean Hawley
, Kira Kemble
, Tim Lanning
, Emma MacDevitt
, Garry Merriott
, Dan Maslen
, Emily Norris
, Jake Phythian
, Daisy Popham
, Craig Price
, Alice Sutton
, Kevin Swabey
, Mike Syson
, Conrad Tuffin
|
Yapım Sanatçısı
|
John Paul Kelly
|
Sinematografi
|
Benoît Delhomme
|
Üretim Hizmetleri
|
Tim Bevan
, Lisa Bruce
, Liza Chasin
, Eric Fellner
, Amelia Granger
, Richard Hewitt
, David Kosse
, Anthony McCarten
, Lucas Webb
|
Butafor
|
Craig Price
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Alice Sutton
|
Kameraman
|
Mark Milsome
|
Görüntü Yönetmeni
|
Benoît Delhomme
|
Dublörler Koordinatörü
|
Glenn Marks
|
Şive Koçu
|
Jill McCullough
|
Mekan Yöneticisi
|
Rebecca Pearson
, David Campbell-Bell
, Peter Gray
, Cat Ho
, Camilla Stephenson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sylvia Parker
, Alana Marmion-Warr
|
Müzik Editörü
|
Allan Jenkins
, John Warhurst
|
1. Yardımcı Editör
|
Mark Keady
|
Kostüm Sorumlusu
|
Natasha Cousins
, Barbara Brady
, Sam Brooke-Taylor
, Bartholomew Cariss
, Clementine Charity
, Kara Colbeck
, Sally Crees
, Anne T. Delaney
, Bobbie Edwards
, Rose Goodhart
, Emily Newby
, Sophie O'Neill
, Steve Paciello
, Tessa Phillips
, Holly Rosenthal
, Anna Spencer
, Ruth Young
|
Işık Şefi
|
Pat Sweeney
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Glenn Freemantle
|
Kitap
|
Jane Hawking
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Adam Scrivener
, Ian Tapp
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Kira Kemble
|
Kuaför
|
Agnes Legere
|
Oyuncu Seçimi
|
Nina Gold
, Lauren Evans
, Theo Park
, Phoebe Scholfield
, Robert Sterne
|
Kostüm Tasarımı
|
Stephen Noble
|
Set Dekorasyon
|
Clare Nia Richards
, Claire Nia Richards
|
Prodüksiyon Tasarım
|
John Paul Kelly
|
Birim Reklamcısı
|
Rachel Kennedy
|
Ses Tasarımcısı
|
Danny Freemantle
, Ben Barker
|
Yapım Muhasebecisi
|
Craig Barwick
|
Eş Yapımcı
|
Richard Hewitt
|
Yapım Ses Mikseri
|
Colin Nicolson
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Deborah Saban
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Alison Banks
|
Ortak Yapımcı
|
Lucas Webb
|
Müzik
|
Jóhann Jóhannsson
, Chris Barrett
, Samuel Karl Bohn
, Morten Groth Brandt
, Sarah Bridge
, Peter Cobbin
, Francesco Donadello
, Ben Foster
, Claire Freeman
, Allan Jenkins
, Lewis Jones
, David Juritz
, Aleksandra Sasha Kozlov-Silber
, Roger Linley
, Steve Mair
, Sam Okell
, Zac Rae
, Nicklas Schmidt
, Hilary Skewes
, John Warhurst
, Hugh Webb
, Anthony Weeden
, Adam Wiltzie
, Warren Zielinski
, Kirsten Lane
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Jan Sewell
|
Saç Tasarımcısı
|
Jan Sewell
|
Protez Tasarımcısı
|
Jan Sewell
|
Yönetici yapımcı
|
Amelia Granger
, Liza Chasin
, David Kosse
|
Steadicam Operatörü
|
Gerry Vasbenter
|
Senaryo
|
Anthony McCarten
|
Orkestra Şefi
|
Anthony Weeden
, Jóhann Jóhannsson
|
Müzik Süpervizörü
|
Sarah Bridge
, Claire Freeman
|
ADR Editörü
|
Paul Wrightson
, Gillian Dodders
|
Set Fotoğrafçısı
|
Liam Daniel
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Liam McGill
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Lesley Smith
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
David Hindle
|
Genel
|
Dan Maslen
, Jinx Godfrey
, Kevin Day
|