Yönetmen
|
Peter Segal
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Rose Librizzi
|
Ulaşım Şefi
|
Kirk Huston
|
Yazılım Mühendisi
|
John Charles
|
Ses Kayıtçısı
|
Sean Landeros
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Nicole Nakamoto
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Eddie Soria
|
Yapım Muhasebecisi
|
Megan Mathews
|
Mekan Yöneticisi
|
Rodney Brown Alamo
, Justin Healy
, Tim Hillman
, Martin L. Hudson
, Jim Triplett
, Claudia Bestor
, Bob Crockett
, Leann Emmert
, Scott Trimble
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
T. Daniel Scaringi
|
Işık Teknisyeni
|
Mike Macias
|
Renk Zamanlayıcı
|
Dan Muscarella
|
Video Assist Operatörü
|
Alfred Ainsworth
|
Set Sağlıkçısı
|
Dave Moorer
|
İnşaat Koordinatörü
|
Karen Higgins
|
Yardımcı Yönetmen
|
Laura Weiss
|
Şoför
|
Bruce Comtois
|
Marangoz
|
Bruce Richter
|
Set
|
Rick Crum
|
Hazır Boyacı
|
Bill 'Kauhane' Hoyt
|
Ressam
|
David Carberry
|
Yeşil Sorumlusu
|
Bob Skemp
|
Yapım Koordinatörü
|
Susan Ehrhart
|
Yapım Ses Mikseri
|
David Kelson
|
Baş Kuaför
|
Pauletta O. Lewis
|
Kuaför
|
Lona Vigi
|
Telecine Renklendiricisi
|
Skip Kimball
|
Orkestra Şefi
|
Pete Anthony
|
Set Fotoğrafçısı
|
Darren Michaels
|
Müzik
|
Teddy Castellucci
, Pete Anthony
, Mike Deasy
, Michael Dilbeck
, Bruce Dukov
, Mark Eshelman
, Warren Fitzgerald
, J.J. George
, Stuart Grusin
, Brian Kilgore
, Adam Michalak
, Carl Rydlund
, Dennis S. Sands
, Sally Stevens
, James Thatcher
, Gabe Veltri
, James Walker
, Pat Weber
, Laura Perlman
, Darrin McCann
|
Diğer
|
George Wing
|
Diğer
|
Wendy Altman-Cohen
, John Arbuckle
, Lisa Marie Boiko
, Mark Bosia
, Mady Manson Burza
, Steven Butensky
, John Charles
, Albert Chi
, Thomas Cobb
, Demelza Cronin
, J.D. Donaruma
, Susan Ehrhart
, Cliff Fleming
, Kenny Gallagher
, Nicholaus Goossen
, James Hinton
, Tony Hoffman
, Karen Jine
, Norman Kali
, Catherine Leyba
, Jonathan Loughran
, Sean Madaras
, Georgina Marquis
, Megan Mathews
, Jay May
, Mike Mekash
, Alley Mercedes
, Dave Moorer
, Huey Redwine
, Michael Roccuzzo
, Ron Segro
, Kerri Smeltzer
, Kelly A. Snyder
, Sabrina Somma
, Spooky Stevens
, Emily Takehara
, J.J. Titone
, Ember Truesdell
, R. Dawn Vigil
, Ronn Wong
, Miri Yoon
, Joji Yoshida
, KiKi Yoshimoto
, Ray Zimmerman
, Gabe de Kelaita
, Marlon Rhoden
, Chris Wiecking
, Shane Ralston
|
Editoryal Hizmetler
|
Tom Costain
, Greg Curry
, Jason Gourson
, Mo Henry
, Skip Kimball
, Jason Modica
, Dan Muscarella
, Laura Weiss
|
Kamera Teknisyeni
|
Alfred Ainsworth Jr.
, Joseph J. Allen
, Greg Argarin
, Sammy Beavers
, Matthew Berner
, Hans Bjerno
, Ben Bowling
, Shane Buttle
, Stephen S. Campanelli
, Trevor Carroll-Coe
, Bill Coe
, Mark Colicci
, Rick Crum
, Doug Dole
, Justin Duval
, John P. Fleenor
, David Gasperik
, Ron Goodman
, Peter N. Green
, Russell Griffith
, Derek Grover
, Mitchell K. Hiniker
, Mike Macias
, Bill Marti
, Peter McAdams
, John McEveety
, Bobby McMahan
, Darren Michaels
, Jon D. Morrison
, Michael K. O'Melia
, Douglas Olivares
, Shayna Ritenour
, Jose L. Ruiz
, Charles Saldana
, T. Daniel Scaringi
, Steven Douglas Smith
, Bruce D. Spellman
, Paul Storino
, Wayne Swab
, Monte Swann
, Joshua D. Thatcher
, David Thielhart
, Joseph D. Urbanczyk
, Mark Vollmer
, H. Mark Vuille
, Doug Wall
, Tom Wholey
, James D. Wickman
, John Trunk
|
Görsel Efektler
|
Victoria Alonso
, Leslie Baker
, Scott Berri
, David Bleich
, Christian Boudman
, Max Bruce
, Michael Condro
, Lisa Deaner
, Debbie Denise
, Sheena Duggal
, Fish Essenfeld
, Steven Fagerquist
, Jennifer German
, Brian Hanable
, Thomas Hollier
, Ivo Horvat
, David P.I. James
, Bonnie Kanner
, Sevendalino Khay
, Richard Kratt
, Mark Krentz
, Lea Lambert
, Paul McGhee
, Todd Mesher
, Christopher Nibley
, Rachel Nicoll
, Reid Paul
, Steve Rhee
, Brian Smallwood
, Eddie Soria
, Vincent Truitner
, Jeff Varga
, Barry Weiss
, Ned Wilson
, Lisa Zusmer DelPrete
, Ed Kashiba
, Chris Logan
, Rich Suchy
, Mitch Zeitlin
, Joe Stevano
|
Özel Efektler
|
Russ Adams
, Roger Kelton
, Joseph Livolsi
, Jerry Miscevich
, Ron Rosegard
, Chris Walkowiak
|
Ses
|
David Bach
, Bill W. Benton
, Daniel Brock
, Howard Carle
, Russell Farmarco
, Marc Glassman
, Vincent Guisetti
, Jeffrey J. Haboush
, Robert Jackson
, Robert Jackson
, Drake Jenevein
, Orada Jusatayanond
, Pamela Kahn
, David Kelson
, Sean Landeros
, Howard London
, Kyle Rochlin
, Cameron Steenhagen
, Clayton Weber
, Elmo Weber
|
Operasyon Yöneticisi
|
Daniel Lupi
, Will Weiske
, Lila Yacoub
|
Makyaj Sorumlusu
|
Chantal Boom'la
, Corrina Duran
, Robin Fredriksz
, Pauletta O. Lewis
, Rose Librizzi
, Ann Pala
, Andrea Pino
, Laine Rykes
, James Sartain
, Carme Tenuta
, Nancy Tong
, Lona Vigi
|
Yapım Sanatçısı
|
Alan Au
|
Sinematografi
|
Jack Green
|
Butafor
|
Timothy S. Wiles
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Drake Jenevein
|
Ses Donanım
|
Daniel Brock
|
Müzisyen
|
Mike Deasy
|
Kast Asistanı
|
Kendra Carter
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Demelza Cronin
|
Negatif Kesici
|
Mo Henry
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Joseph J. Kontra
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Adam Druxman
|
Dolly Sorumlusu
|
James D. Wickman
|
Kamera Yükleyici
|
Shayna Ritenour
|
Başlık Tasarımı
|
Thomas Cobb
|
Dublörler
|
Crystal Michelle
, Michael Adams
, Michael T. Brady
, Brycen Counts
, Paul Eliopoulos
, Gary Guercio
, Katie Wright Pere
, Adam Pinkstaff
, Webster Whinery
|
Senaryo Süpervizörü
|
Nancy Karlin
, Allen Covert
, Lowell Ganz
, Tim Herlihy
, Babaloo Mandel
, Adam Sandler
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jack Green
|
Yapımcı
|
Steve Golin
, Nancy Juvonen
, Jack Giarraputo
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Teddy Castellucci
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Charles Saldana
|
ADR Sorumlusu
|
David Bach
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Oscar Delgadillo
|
Eş Yapımcı
|
Larry Kennar
, Scott Bankston
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Victoria Alonso
|
Müzik Süpervizörü
|
Michael Dilbeck
|
Sorumlu Ses efektleri Editörü
|
Derek Vanderhorst
|
Sanat Yönetimi
|
Domenic Silvestri
, Chuck Askerneese
, James D. Bissell
, Max E. Brehme
, David Carberry
, Martin Charles
, Cole Chetney
, Randy L. Childs
, Dan Colegrove
, Oscar Delgadillo
, Trixie Gardner
, Neil Garland
, Sean Ginevan
, Karen Higgins
, Alex Hillkurtz
, Dru Homer
, Gregory S. Hooper
, Bill 'Kauhane' Hoyt
, Derrick Kaupiko
, Steven Kissick
, Cynthia La Jeunesse
, P.K. MacCarthy
, Russell Maki
, Cameron Matheson
, John Hammer Maxwell
, Nicole Nakamoto
, Samuel Pactol
, Jamie Rama
, Chris Samp
, Bob Skemp
, Gary Damian Thomas
, Mark Weissenfluh
, Timothy S. Wiles
, Liloa Wong
, Donald B. Woodruff
, John Cassel
, Ricky Johnson
, Scott Owen
, John Puglisi
, Bruce Richter
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Alan Au
|
Kostüm Tasarımı
|
Ellen Lutter
, Clare Hallworth
|
Senaryo
|
George Wing
|
Boom Operatörü
|
Robert Jackson
|
Müzik Editörü
|
J.J. George
, Stuart Grusin
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Elmo Weber
|
İkinci Birim
|
James D. Bissell
, Adam Druxman
, Timothy Grant Engle
, John Hockridge
, Joseph J. Kontra
, Michael Lee Phillips Jr.
, Matthew D. Smith
, Ruby Stillwater
|
Set Dekorasyon
|
Robert Greenfield
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Daniel Lupi
|
Yönetici yapımcı
|
Daniel Lupi
, Jay Roach
, Michael Ewing
|
Dublörler Koordinatörü
|
Webster Whinery
|
Oyuncu Seçimi
|
Roger Mussenden
, Elizabeth Boykewich
, Kendra Carter
, Brad Kenny
, Mele K.T. Locey
, Deborah Schildt
, Margaret Doversola
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Donald B. Woodruff
|
Editör
|
Jeff Gourson
|
1. Kamera Asistanı
|
Bill Coe
|
Makyaj Sanatçısı
|
Ann Pala
, Robin Fredriksz
|
Butafor
|
Richard Robinson
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Elizabeth Boykewich
|
Kavramsal İllüstratör
|
John Puglisi
|
Set Şefi
|
Mark Weissenfluh
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Reid Paul
|
Ses efektleri Editörü
|
Cameron Steenhagen
, Orada Jusatayanond
|
Dış Sesler Editörü
|
Marc Glassman
|
ADR Editörü
|
Russell Farmarco
|
Birim Reklamcısı
|
Spooky Stevens
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Clare Hallworth
, Jeannie H. Kelly
|
Görsel Efekt Editörü
|
Steve Rhee
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Sheena Duggal
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
Hans Bjerno
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Geno Hart
, Bruce Comtois
, Kirk Huston
, Billy Kane
, Hugh Kelly
, Adam Pinkstaff
, Marci South
|
Diyalog Editörü
|
Robert Jackson
|
Kameraman
|
Stephen S. Campanelli
|
Üretim Hizmetleri
|
Sandy Reed
, Scott Bankston
, Michael Ewing
, Jack Giarraputo
, Steve Golin
, Kevin Grady
, Nancy Juvonen
, Larry Kennar
, Daniel Lupi
, Tom McNulty
, Jay Roach
|
Set Kostümcüsü
|
Laurel Frushour
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Carme Tenuta
|
Kostüm Sorumlusu
|
Robert Q. Mathews
, Leslie Brown
, Candice Carella
, Anthony Franco
, Laurel Frushour
, Mari Grimaud
, Clare Hallworth
, Nina Hallworth
, Mary Iannelli
, Jeannie H. Kelly
, Valerie Laven-Cooper
, Tom Macdonald
, Michael A. Russell
, Susan Zaguirre
|
Yer Seçici
|
Scott Trimble
|
Elektrikçi
|
Justin Duval
|
Set Tasarımı
|
Gregory S. Hooper
|
Yapım Sorumlusu
|
Will Weiske
|
İlave Kamera
|
David Gasperik
|
Ortak Yapımcı
|
Kevin Grady
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Nancy Tong
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Dru Homer
|
Genel
|
Vincent Guisetti
, Steven Butensky
, Kyle Rochlin
, Howard London
, Scott Berrie
, Chris Samp
, T. Daniel Scaringi
, Adam Pinkstaff
, Todd Mesher
, Christian Boudman
, Georgina Marquis
, Kerri Smeltzer
, Brycen Counts
, P.K. MacCarthy
, Lea Lambert
, Paul McGhee
, Matthew D. Smith
, Brad Kenny
, Greg Curry
, Martin Charles
, Kenny Gallagher
, Mele K.T. Locey
, Timothy Grant Engle
, Jim Bissell
, Howard Carle
, Matthew Berner
, Michael K. O'Melia
, Michael Roccuzzo
, Alex Hillkurtz
, Roger Kelton
, Claudia Bestor
, Anthony Franco
, Ricky Johnson
|