SİNEROBOT
BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?
Yaratıcı | Rod Serling |
Yönetmen | Jeannot Szwarc Jeff Corey Jerrold Freedman Jack Laird John Badham John Meredyth Lucas John Astin Don Taylor Allen Reisner Theodore J. Flicker Steven Spielberg Rudi Dorn Gene R. Kearney John Newland Douglas Heyes Daryl Duke Gene Levitt Leonard Nimoy Daniel Haller Walter Doniger Richard Benedict Ralph Senensky Edward M. Abroms William Hale Timothy Galfas Gerald Perry Finnerman Boris Sagal Barry Shear David Rawlins |
Senarist | Douglas Heyes Richard Matheson Robert Bloch Halsted Welles Matthew Howard Jerrold Freedman Gene R. Kearney Theodore J. Flicker Seabury Quinn Malcolm Marmorstein Robert M. Young David Rayfiel Jack Guss Rod Serling |
Oyuncu | |
Self - Host |
|
Elaine Latimer (segment "The House") |
|
Cousin Zachariah Ogilvy |
|
Munsch |
|
Molly Wheatland |
|
Grant Wilson (segment "Hatred Unto Death") (as Stephen Forrest) |
|
Pete Tuttle |
|
Tom Ogilvy |
|
Mavis Goldsmith (segment "Pickman's Model") |
|
Ann Bolt (segment "Tell David...") |
|
Bradley Meredith |
|
Charlie Wheatland |
|
Doctor (segment “The Caterpillar”) |
|
David Faulkner |
|
Miss Beamish (segment "The Housekeeper") |
|
Charlie Finnegan |
|
Head Witch (segment "Witches' Feast") |
|
Simms (segment "The Nature of the Enemy") |
|
2nd Reporter (segment "The Nature of the Enemy") |
|
Miss Wattle / Carlotta Acton (segment "The Housekeeper") |
|
1st Reporter (segment "The Nature of the Enemy") |
|
The Phantom (segment "Phantom of What Opera?") |
|
Doktor |
|
Official (segment "The Different Ones") |
|
Jared Soames (segment "Death in the Family") |
|
Uncle George (segment "Pickman's Model") |
|
Dr. Mazi |
|
George Beaumont (segment "You Can Come Up Now, Mrs. Millikan") |
|
June |
|
Roderick Blanco |
|
Charlie Evans |
|
Dr. Simsich |
|
Miss Patience |
|
Molly Mitchell |
|
Jake |
|
Steven Macy (segment “The Caterpillar”) |
|
Richard Upton Pickman (segment "Pickman's Model") |
|
Paul Koch (segment "The Different Ones") |
|
Abraham Goldman |
|
Ruth Wilson (segment "Hatred Unto Death") |
|
Phyllis |
|
Leona Ogilvy |
|
Irene Evans |
|
Old Man Doubleday |
|
Barbara Morgan |
|
James Figg |
|
Agatha Howard |
|
Dr. Glendon |
|
Hyacinth (as Lesley Warren) |
|
Doctor (as Regis J. Cordic) |
|
Julie |
|
Dr. Ramirez (segment "Hatred Unto Death") |
|
Sondra Blanco (as Joan van Ark) |
|
Henry Auden |
|
Max |
|
August Kolodney |
|
Joseph the Butler |
|
Mark Bennett aka 'Radha Ramadi' (segment "The Dear Departed") |
|
Blonde (segment "An Act of Chivalry") (as Deidre Hudson) |
|
Mrs. Hugo (segment "The Dear Departed") |
|
Man with Mallet (segment "How to Cure the Common Vampire") |
|
Man (segment "Smile, Please") |
|
Man with Stake (segment "How to Cure the Common Vampire") |
|
Horace Harcourt (segment "The Dear Departed") |
|
Skinner's Woman |
|
Ellis Travers (segment "House - With Ghost") |
|
Tony Bolt / David Blessington (segment "Tell David...") |
|
Wife (segment "The Merciful") |
|
Emba (segment "Logoda's Heads") |
|
Kyro (segment "Logoda's Heads") |
|
Husband (segment "The Merciful") |
|
Thaddeus Conway |
|
Logoda (segment "Logoda's Heads") |
|
Johnson |
|
Dr. Ernest Stringfellow |
|
Major Crosby (segment "Logoda's Heads") |
|
Elkins (segment "Class of '99") |
|
Henley (segment "Logoda's Heads") |
|
Francis, the Messenger |
|
Frankie |
|
Hungry Witch (segment "Witches' Feast") |
|
Cedric Acton (segment "The Housekeeper") |
|
Carlotta Acton / Miss Wattle (segment "The Housekeeper") |
|
Headwaiter (segment "The Housekeeper") |
|
Dr. Max Redford (segment "The Dead Man") |
|
Dr. Miles Talmadge (segment "The Dead Man") |
|
John Michael Fearing (segment "The Dead Man") |
|
Minister (segment "The Dead Man") |
|
Jacob Bauman (segment "Room with a View") |
|
Nurse Frances Nevins (segment "Room with a View") |
|
Lila Bauman (segment "Room with a View") |
|
Charles (segment "Room with a View") |
|
Vic (segment "Room with a View") |
|
Heppelwhite (segment "The Little Black Bag") |
|
Gillings (segment "The Little Black Bag") |
|
Charlie Peterson (segment "The Little Black Bag") |
|
Ennis (segment "The Little Black Bag") |
|
Puerto Rican Mother (segment "The Little Black Bag") |
|
Puerto Rican Girl (segment "The Little Black Bag") |
|
Pawnbroker (segment "The Little Black Bag") |
|
1st Doctor (segment "The Little Black Bag") (as Lindsay Workman) |
|
2nd Doctor (segment "The Little Black Bag") |
|
Dr. Nodella (segment "The Little Black Bag") |
|
Jake (segment "The Little Black Bag") |
|
2nd Old Man (segment "The Little Black Bag") |
|
Commander Perkins (segment "The Nature of the Enemy") |
|
3rd Reporter (segment "The Nature of the Enemy") |
|
Man (segment "The Nature of the Enemy") |
|
Peugeot (segment "The House") |
|
Doran (segment "Death in the Family") |
|
Dr. Peter Mitchell (segment "The House") |
|
Dr. Stephen Brigham (segment "Certain Shadows on the Wall") |
|
Ann Brigham (segment "Certain Shadows on the Wall") |
|
Rebecca Brigham (segment "Certain Shadows on the Wall") |
|
Nurse (segment "The House") |
|
Old Woman (segment "The House") |
|
Jackie Slater (segment "Make Me Laugh") |
|
Jules Kettleman (segment "Make Me Laugh") |
|
Chatterje (segment "Make Me Laugh") |
|
Jeffrey Pierce (segment "Clean Kills and Other Trophies") |
|
Archie Dittman Jr. (segment "Clean Kills and Other Trophies") |
|
Tom Mboya (segment "Clean Kills and Other Trophies") |
|
Mishkin (segment "Make Me Laugh") |
|
David Garrick (segment "Make Me Laugh") |
|
Heckler (segment "Make Me Laugh") |
|
2nd Bartender (segment "Make Me Laugh") (as Gene Kearney) |
|
Director (segment "Make Me Laugh") |
|
1st Bartender (segment "Make Me Laugh") |
|
Miss Wilson (segment "Make Me Laugh") (as Michael Hart) |
|
Flower Lady (segment "Make Me Laugh") |
|
Pamela (segment "Pamela's Voice") |
|
Survivor (segment "Lone Survivor") |
|
Captain of the Lusitania (segment "Lone Survivor") |
|
Doctor on the Lusitania (segment "Lone Survivor") |
|
Miss Danton (segment "The Doll") |
|
Pandit Chola (segment "The Doll") |
|
Quartermaster - Lusitania (segment "Lone Survivor") |
|
Richards - Lusitania (segment "Lone Survivor") |
|
Helmsman - Lusitania (segment "Lone Survivor") |
|
Captain - Andrea Dorea (segment "Lone Survivor") |
|
Officer of Watch - Andrea Dorea (segment "Lone Survivor") |
|
Quartermaster - Andrea Dorea (segment "Lone Survivor") |
|
Lynn Alcott (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Harvey Doane (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
H.E. Pritkin (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Marius Davis (segment "The Last Laurel") |
|
Susan Davis (segment "The Last Laurel") |
|
The Policeman (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Blodgett (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Tim Riley (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Bartender (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Father (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Kathy Lane (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Miss Trevor (segment "They're Tearing Down Tim Riley's Bar") |
|
Doctor Armstrong (segment "The Last Laurel") |
|
Prof. Nicholas Porteus |
|
Joanna Lowell |
|
Dr. Joel Winter |
|
Baba |
|
Mildred Squire |
|
Gideon |
|
The Sheriff |
|
Al |
|
Erik Sutton |
|
Tom Robb |
|
Ralph Burke |
|
Ann Loring |
|
Andrew MacBane |
|
Owen |
|
Ianto |
|
Elie Green |
|
Ian Evans |
|
The Servant |
|
Mrs. Fulton |
|
Joseph Fulton |
|
Maid |
|
The Widow Craighill |
|
Tom Burke (segment “Little Girl Lost”) |
|
Fern |
|
Harry Krell |
|
Officer of Watch - Lusitania (segment "Lone Survivor") |
|
Sherry (segment "House - With Ghost") |
|
Professor Putman (segment “Little Girl Lost”) |
|
Dr. Charles Cottrell (segment “Little Girl Lost”) |
|
John Warwick (segment “The Caterpillar”) |
|
Helena Millikan (segment "You Can Come Up Now, Mrs. Millikan") |
|
Henry Millikan (segment "You Can Come Up Now, Mrs. Millikan") |
|
Dr. Burgess (segment "You Can Come Up Now, Mrs. Millikan") |
|
Malcolm Hample |
|
The Old Man |
|
Wellman |
|
Betsy (segment "Miss Lovecraft Sent Me") |
|
Peter Lacland (segment "The Hand of Borgus Weems") |
|
Reed (segment "The Boy Who Predicted Earthquakes") |
|
Floor Director (segment "The Boy Who Predicted Earthquakes") |
|
Hannify |
|
Dr. Shockman |
|
Mrs. Woods |
|
Colonel Hawes (segment "Little Girl Lost") |
|
Tommy Robinson (segment "The Caterpillar") |
|
Irate Man (segment "Little Girl Lost") (uncredited) |
|
Bekçi |
|
Esir |
|
Esir |
|
Edgar Allan Poe |
|
Dr. Juan Munos |
|
Charles Crowley |
|
Raven (ses) (uncredited) |
|
Henry Mallory |
|
Granger |
|
Mrs. Gray |
|
Mr. Hyde |
|
Craig Lowell |
|
Cemetery Caretaker |
|
Kısa Hikaye | |
Algernon Blackwood , Alice-Mary Schnirring , Fritz Leiber Jr. , H.P. Lovecraft , Davis Grubb , André Maurois , Mary E. Wilkins-Freeman , Cyril M. Kornbluth , R. Chetwynd-Hayes , Milton Geiger , Vivian Meik , Martin Waddell , Andrea Newman , Clark Ashton Smith , Everil Worrell , Hal Dresner | |
Televizyon Oyunu | |
Alvin Sapinsley , Jack Laird | |
Hikaye | |
Kurt van Elting , Edward D. Hoch | |
Dublörler | |
Julie Ann Johnson | |
Diğer | |
Wayne Fitzgerald , Gerald Sanford , Herbert Wright , Paul Freeman , Robie Lester , Ralph Helfer | |
Editoryal Hizmetler | |
Richard Belding , Robert Brower | |
Kostüm Sorumlusu | |
Bill Jobe | |
Kamera Teknisyeni | |
Ronald Vidor | |
Ses | |
David H. Moriarty , Roger A. Parish , James R. Alexander , Melvin M. Metcalfe Sr. , John R. Carter , James T. Porter , John Erlinger , Lyle Cain , Robert Martin | |
İkinci Birim | |
Ralph Sariego , Lester Wm. Berke , Steve Siporin , Chuck Lowry , Brad H. Aronson , Marty Hornstein | |
Operasyon Yöneticisi | |
Burt Astor , Ben Bishop , Charles Clement | |
Yapımcı | |
Paul Freeman , John Badham , Herbert Wright , Jack Laird | |
Kostüm Tasarımı | |
Grady Hunt , Burton Miller , Bill Jobe | |
Set Dekorasyon | |
John M. Dwyer , Chester L. Bayhi , Sal Blydenburgh , Charles S. Thompson , James M. Walters Sr. , Bert Allen , John McCarthy Jr. , Perry Murdock , Joseph J. Stone | |
Sanat Yönetimi | |
Joe Alves , Sydney Z. Litwack , Howard E. Johnson , Thomas J. Wright , Jaroslav Gebr , John Chambers , Leonard Engelman | |
Sinematografi | |
Gerald Perry Finnerman , Lionel Lindon , Leonard J. South , William Margulies , Lloyd Ahern , Charles Straumer , Richard C. Glouner , Emil Oster , Bud Thackery | |
Müzik | |
Eddie Sauter , Oliver Nelson , Robert Prince , Gil Mellé , Robert Bain , John Lewis , Billy Goldenberg , Benny Carter , Lalo Schifrin , Frank Skinner , Hal Mooney , Stanley Wilson | |
Üretim Hizmetleri | |
Burt Astor , Herbert Wright , Stanley Shpetner , John Badham , William Sackheim | |
Makyaj Sorumlusu | |
Larry Germain , Bud Westmore , John Chambers , Leonard Engelman | |
Genel | |
Larry Lester , David Rawlins , Jean Jacques Berthelot , Sam Vitale , Albert J.J. Zúñiga , James Leicester , James Ballas , Bud Hoffman , Edward M. Abroms , Stanford Tischler , Richard Bracken , Howard Epstein , Leon Ortiz-Gil , Jack W. Schoengarth , Robert F. Shugrue , Robert Watts |
Night Gallery dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.
Night Gallery dizisini Kategorize ediyorsun.
Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.
Night Gallery dizisine Konu ekliyorsun.
Arama sonuçları
Bu diziyi izleyen 20 kişi
Kullanıcı Bulunamadı...