Yönetmen
|
Michael Cimino
|
Senarist
|
Charles Leavitt
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Michael Neumann
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dave Gregory
|
Işık Teknisyeni
|
Tony Varuola
, Robert Cheung
|
Özel Efektler
|
Al Marangoni
|
Işık Teçhizat Şefi
|
David McMillan
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Michele Juskowitz
|
Işık Şefi
|
Lon Thompson
|
Dolly Sorumlusu
|
Darrell B. Sheldon
|
Teçhizat Sorumlusu
|
W.C. 'Chunky' Huse
|
Ressam
|
Anthony Gaudio
|
Yardımcı Yönetmen
|
David Ticotin
|
Sahne Sanatçısı
|
James T. Woods
|
Negatif Kesici
|
Mo Henry
|
Kast Asistanı
|
Katie McCaffrey
|
Yardımcı Editör
|
Philip Pucci
, William Marrinson
, Steve Moe
|
Mekan Yöneticisi
|
Michael Neale
, Donald A. Potts
, Patrick Mignano
|
Renk Zamanlayıcı
|
Bob Putynkowski
|
Ses Donanım
|
Chet Leonard
|
Yardımcı
|
James Land
, Robert Waynick
|
Set
|
Steve Owen
, Pam Connor
, Rick Uva
|
Görsel Efektler
|
Dave Gregory
, Kenneth Nakada
, Evan A. Nesbitt
, Gina Warr
, Mike Wassel
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Maurice Jarre
|
Diğer
|
Charles Leavitt
|
Diğer
|
Pablo Ferro
, Cindy M. Ichikawa
, Alan Keller
, Matthew Klipper
, James Land
, Jim McCarthy
, Alan D. Purwin
, Susie Schelling
, Tim Trella
, Marvin Watkins
, Robert Waynick
, Robert 'Bobby Z' Zajonc
, Michael Parkhurst
, Rick Baer
|
Müzik
|
Dondi Bastone
, Dina Eaton
, Lily Newman
, Patrick Russ
, Tom Boyd
, Norman Ludwin
, Curt Sobel
, James Thatcher
, Louise Di Tullio
, Maurice Jarre
|
Editoryal Hizmetler
|
Mo Henry
, William Marrinson
, Staci Pontius
, Philip Pucci
, Bob Putynkowski
, Steve Moe
|
Kostüm Sorumlusu
|
Wendy M. Craig
, Askia Won-Ling Jacob
, Alexis Scott
|
Kamera Teknisyeni
|
Wayne Baker
, David L. Butler
, Robert Cheung
, Pam Connor
, Francis Grumman
, Daniel R. Haizlip
, W.C. 'Chunky' Huse
, Lee Johnson
, David McMillan
, Steve Owen
, Eric Parker
, Tony Rivetti
, Mark Sadler
, Darrell B. Sheldon
, Lon Thompson
, Don Tomich
, Rick Uva
, Tony Varuola
, Frank D. Parrish
|
Ses
|
James Ashwill
, Douglas Axtell
, Brian Best
, John T. Cucci
, Joe Dorn
, Mildred Iatrou
, Adam Jenkins
, Randall L. Johnson
, Linda Lew
, Patricio A. Libenson
, Michael Magill
, Dan O'Connell
, Roger Stevenson
, David Williams
, Richard E. Yawn
, Chet Leonard
|
Müzisyen
|
Norman Ludwin
, Tom Boyd
, James Thatcher
|
İkinci Birim
|
Carl Goldstein
, Michael Neumann
, Jon C. Scheide
, David Ticotin
, Matthew T. Weiner
, Wainani Young-Tomich
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joseph M. Caracciolo
|
Makyaj Sorumlusu
|
Susan A. Cabral
, Laini Thompson
, Melissa Yonkey
|
Yapım Sanatçısı
|
Victoria Paul
|
Sinematografi
|
Douglas Milsome
|
Üretim Hizmetleri
|
Joseph M. Caracciolo
, Michael Cimino
, Judy Goldstein
, Arnon Milchan
, Michael G. Nathanson
, Larry Spiegel
, Joseph S. Vecchio
|
Yapım Muhasebecisi
|
Jim McCarthy
|
Hava Kamerası
|
Wayne Baker
|
Oyuncu Seçimi
|
Terry Liebling
, Matthew Messinger
, Michele Juskowitz
, Katie McCaffrey
|
Işık Asistanı
|
Don Tomich
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Joseph M. Caracciolo
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
Francis Grumman
|
Pilot
|
Alan D. Purwin
, Robert 'Bobby Z' Zajonc
|
Yardımcı Dublör
|
Shawn Patrick Lane
|
Diyalog Editörü
|
Mildred Iatrou
, Michael Magill
|
Sanat Yönetimi
|
Lee Maymen
, Edward L. Rubin
, Eric J. Bates
, Janine Cavoto
, Anthony Gaudio
, Jennifer Howard
, Scott W. Leslie
, John Naehrlich
, James T. Woods
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Victoria Paul
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Alexis Scott
|
Yönetici yapımcı
|
Joseph M. Caracciolo
, Michael G. Nathanson
|
Yapımcı
|
Arnon Milchan
, Michael Cimino
, Larry Spiegel
, Joseph S. Vecchio
, Judy Goldstein
|
Ses Mikseri
|
Douglas Axtell
|
Set Dekorasyon
|
Jackie Carr
|
Görüntü Yönetmeni
|
Douglas Milsome
|
Dublörler
|
Heather Burton
, Buddy Joe Hooker
, Thomas Rosales Jr.
, Hal Needham
, Jimmy N. Roberts
, Randy Hall
, Gary McLarty
, Marcia Holley
, Chris Howell
, John Hateley
, Bobby Burns
, Manny Perry
, Richard M. Ellis
, Paul M. Lane
, Richard Epper
, John Borland
, George A. Sack Jr.
, Alvin William 'Dutch' Lunak
, Tobi Allyn
, Tom Elliott
, William H. Burton Jr.
, Shawn Patrick Lane
, Tim Trella
, Aaron Walters
, Michael Weis
, Gary Dionne
|
Editör
|
Joe D'Augustine
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Brian W. Cook
|
Kondüktör
|
Maurice Jarre
|
Ses Editörü
|
David Williams
, Richard E. Yawn
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Susan A. Cabral
|
Set Kostümcüsü
|
Wendy M. Craig
|
Ulaşım Koordinatörü
|
John Orlebeck
|
Kuaför
|
Melissa Yonkey
|
ADR Sorumlusu
|
Joe Dorn
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
John Naehrlich
, Janine Cavoto
, Scott W. Leslie
|
Müzik Editörü
|
Dina Eaton
|
Makyaj Sanatçısı
|
Laini Thompson
|
Dublörler Koordinatörü
|
William H. Burton Jr.
|
Ses Tasarımcısı
|
Brian Best
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Jennifer Howard
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Adam Jenkins
|
Başlık Tasarımı
|
Pablo Ferro
|
Butafor
|
Eric J. Bates
|
Senaryo Süpervizörü
|
Lyn Matsuda Norton
|
Boom Operatörü
|
Randall L. Johnson
, Roger Stevenson
|
Kostüm Tasarımı
|
Christine Peters
|
Hava Görüntü Yönetmeni
|
David L. Butler
|
Ses efektleri Editörü
|
Patricio A. Libenson
|
Steadicam Operatörü
|
Tony Rivetti
|
Genel
|
Jon C. Scheide
, Mike Wassel
, Tim Trella
, Michael Parkhurst
, Marvin Watkins
, Carl Goldstein
, Dan O'Connell
, John T. Cucci
, Pablo Ferro
, Linda Lew
, Askia Won-Ling Jacob
, Tony Rivetti
, Patrick Mignano
, Dondi Bastone
, James Ashwill
, Matthew T. Weiner
, Gary Dionne
, Daniel R. Haizlip
, Lily Newman
, Matthew Klipper
, Frank D. Parrish
, Joe D'Augustine
|