Yönetmen
|
Andy Fetscher
|
Senarist
|
Martin Thau
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Müzik
|
Robert Henke
, Steven Schwalbe
, Tobias Wagner
|
Yardımcı Butafor
|
Antonia Lange
, Kasjan Nobielski
|
Diğer
|
Lon Haber
|
Diğer
|
Martin Thau
|
Dublörler
|
Matthias Günther
, Fred Hady
, Felix Koch
, Bruno Montani
, Babette Schimanek
|
Operasyon Yöneticisi
|
Christian Mackrodt
|
Yönetici yapımcı
|
Felix Wendlandt
, Martin Hellstern
|
Ses Tasarımcısı
|
Nigel Holland
|
Yapım Yöneticisi
|
Christian Mackrodt
|
Birim Yöneticisi
|
Robert Weinhold
|
Yardımcı Yönetmen
|
Peter Fuchs
|
Ses Kayıtçısı
|
Christian Schossig
|
Set Dekorasyon
|
Agata Uchman
|
Yapım Muhasebecisi
|
Siegrun Rathmann
|
Kostüm Sorumlusu
|
Alice Möwius
|
Yer Seçici
|
Christian Mackrodt
|
Yangın Teknisyeni
|
Jens Döldissen
|
Dublörler Koordinatörü
|
Bruno Montani
|
Şoför
|
Robert Richter
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Christoph Heil
, Janosch Benz
|
Başlık Tasarımı
|
Christoph Heil
|
Post Prodüksiyon Asistanı
|
Ugur Genc
|
İlave Müzik
|
Tobias Wagner
, Steve Patuta
, Fabian Schmitt
|
ADR Editörü
|
Annette Prey
|
Ses Editörü
|
Peter Eliot Christian Rice
|
Teşekkürler
|
Rainer Donn
, Helmut Fischer
, Matthias Wendlandt
, Dirk Lebahn
, Nico Uthe
, Gero Doll
, Hugo Race
, Twyla Weixl
, Nadja Raabe
, Anatol Rotman
, Stefan Krauß
, Ralf Manhold
, Ralf Hayda
, Joerg Harder
, Mario Oettel
, Lenn Kudrjawizki
, Paul Faßnacht
, Annika Zimmermann
, Kamila Mrugala
, Frank Sippel
, Robbie Little
, Clay Epstein
, Andrei Tarkowsky
|
Editoryal Hizmetler
|
Carsten Eder
|
Kamera Teknisyeni
|
Clemens Baumeister
, Laura Deschner
, Tarek El Barbari
, Johannes Höber
, Lars Petersen
, Matthias Pilz
, Fee Scherer
|
Oyuncu Seçimi
|
Monika Mikkelsen
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Janosch Benz
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Nobel Nobielski
|
Kostüm Tasarımı
|
Dorota Budna
|
Editör
|
Andy Fetscher
|
Görüntü Yönetmeni
|
Andy Fetscher
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Beata Rolkowska
|
Makyaj Efektleri
|
Waldemar Pokromski
|
Sanat Yönetimi
|
Agata Uchman
, Waldemar Kowalski
, Nobel Nobielski
, Patricia Walczak
|
Işık Şefi
|
Lars Petersen
|
Set Fotoğrafçısı
|
Laura Deschner
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Alice Möwius
|
Yardımcı Editör
|
Carsten Eder
|
Özel Efektler
|
Jens Döldissen
|
Diyalog Editörü
|
Annette Prey
|
Yapımcı
|
Oliver Thau
|
Dış Sesler
|
Joo Fürst
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Christian Bischoff
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Nigel Holland
|
Elektrikçi
|
Clemens Baumeister
, Tarek El Barbari
, Johannes Höber
, Matthias Pilz
|
Butafor
|
Patricia Walczak
|
Üretim Hizmetleri
|
Oliver Thau
, Felix Wendlandt
|
Sinematografi
|
Andy Fetscher
|
Yapım Sanatçısı
|
Nobel Nobielski
|
Makyaj Sorumlusu
|
Waldemar Pokromski
, Beata Rolkowska
|
İkinci Birim
|
Peter Fuchs
|
Ses
|
Philipp Baur
, Christian Bischoff
, Joo Fürst
, Nigel Holland
, Mathias Maydl
, Annette Prey
, Marco Raab
, Christian Schossig
, Daniel Vogl
, Alexander Würtz
, Michael Karl Huber
|
Görsel Efektler
|
Janosch Benz
, Ufuk Genc
, Max Marvin Kuper
, Tobias Wiedmer
|
Genel
|
Andy Fetscher
, Fee Scherer
, Matti Cordewinus
, Félix Koch
, Tony Jularic
, Ufuk Genc
, Christoph Heil
, Götz Arntzen
, Marcus Eich
, Max Marvin Kuper
, Benjamin Jennrich
, Joo Fürst
, Daniel Müller
, Mathias Maydl
|