Yönetmen
|
Guillaume Canet
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Film Araç Koordinatörü
|
Katie Clinebelle
, Joshua Lee Yancey
|
Üretim Hizmetleri
|
Xavier Amblard
, Alain Attal
, Guillaume Canet
, Maria Cestone
, Cyril Colbeau-Justin
, Molly Conners
, Jean-Baptiste Dupont
, Christopher Goode
, James Gray
, Sarah E. Johnson
, John Lesher
, Vincent Maraval
, Hoyt David Morgan
, Kerry Orent
, Hugo Sélignac
, Bruno Vatin
, Christopher Woodrow
|
Kostüm Tasarımı
|
Michael Clancy
|
Yardımcı Ses Editörü
|
Mari Riviere
|
1. Yardımcı Editör
|
Lionel Cassan
|
Ses Mikseri
|
Michael Barosky
|
Kostüm Koordinatörü
|
Hilary Sahn
|
Senaryo Koordinatörü
|
Katie Tibaldi
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Anthony Baldasare
, Jonathan Huggins
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Justin Ritson
, Charlie Foster
|
Yapım Sanatçısı
|
Ford Wheeler
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mathias Honoré
|
Dolly Sorumlusu
|
Daniel Wallenstein
|
Baş Kostümcü
|
Linda Giammarese
|
İnşaat Formeni
|
Michael Curry Jr.
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Jasen Joseph Sica
|
Marangoz
|
Kevin Herlihy
, James Tlockowski
, Mike Melchiove
|
Terzi
|
Dain I. Kalas
, Colleen Morris
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Gary Martone
|
Sinematografi
|
Christophe Offenstein
|
Makyaj Sorumlusu
|
Margot Boccia
, Marital Corneville
, Tom Denier Jr.
, Sunday Englis
, Christine Fennell
, Julia Lallas
, Craig Lindberg
, Sanja Milic
, Dorka Nieradzik
, John Quaglia
, Roxanne Rizzo
, Jason Joseph Sica
, Stanley Tines
|
Set
|
Shaun Lowry
, Ethan Rosenduft
, Dana Wisher
, Keith Gordon
, Chris Quilles
, George Elias
, Daniel Cocuzzo
|
Diğer
|
Sam Arthurs
, Arusha Baker
, Eric J Carlson
, Joshua Chaplinsky
, Vicki Cherkas
, Christina Chow
, Wendy Cohen
, Sussan Cordero
, Jason Dean
, Cathy Dutheil
, Peter Farnsworth
, Marissa Fiore
, Michael Hernandez
, Daniel Hertz
, Ben Katz
, Charlie Kessler
, Anne Yvette Legendre
, David Tierney Lerner
, Brendan Lynch
, Dan Majkut
, Meredith Mills-Cavalluzzo
, Tim Monich
, Bonnie Muñoz
, Sean Murphy
, Matt Ott
, Jakub Porembski
, Drew Ritson
, Ben Roosevelt
, Alex Schwerin
, Todd Sells
, Frank Slaten
, Marlon Small
, Robert Teten
, Ruth Tunney
, Christian Vogeler
, Ryder Washburn
, Caroline De Guisti Weldon
, Michael Woody
, Derek Yip
, John Henry Hinkel
|
Perukçu
|
Marital Corneville
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Florian Chauvet
|
Ses Donanım
|
Bret Scheinfeld
, Wyatt Tuzo
|
Set Yapımcısı
|
Bruno Vatin
, Xavier Amblard
|
Ortak Yapımcı
|
Cyril Colbeau-Justin
, Jean-Baptiste Dupont
|
Yönetici yapımcı
|
James Gray
, Molly Conners
, Maria Cestone
, Sarah E. Johnson
, Hoyt David Morgan
, Vincent Maraval
, Kerry Orent
, Christopher Goode
|
Teşekkürler
|
Alain Attal
, Amanda Bowers
, Aaron Boyajian
, Hervé de Luze
, Christian Duguay
, Mo Faramawy
, James Gray
, Adam Kassan
, Patricia Lambrecht
, Rodolphe Lauga
, Ethan Lazar
, Christophe Offenstein
, Jerry Schatzberg
|
Dublörler
|
Ray Abbott
, Airon Armstrong
, Peter Bucossi
, Mike Burke
, Chris Colombo
, Blaise Corrigan
, Harry Corrigan
, Roy Farfel
, Aja Frary
, Edward Gabree
, Tim Gallin
, Christopher Jon Gombos
, Tony Guida
, Greg Harvey
, Robert Lee Harvey
, Don Hewitt Sr.
, James Hook
, Asa Liebmann
, Roberto Lopez
, Steve Mack
, John Patrick McLaughlin
, Josiah Nolan
, Mick O'Rourke
, Christopher Place
, Thomas Place
, Kevin Rogers
, David Shumbris
, Manny Siverio
, Aaron Vexler
, Anthony Vincent
, Patrick M. Walsh
, Steven Wargo
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Henry S. Avelin
, Mike Easter
, Kevin Keefe
, Brett Michael
, Vic Nowak
, Ralph Volpe
|
Operasyon Yöneticisi
|
Nicolas Mouchet
, Tom Sellitti, Jr.
, Igor Srubshchik
|
Müzik
|
Rémi Barbot
, Jérôme Devoise
, Patrice Renson
, Anne-Sophie Versnaeyen
, Maxim Nucci
, Yodelice
|
Mekan Yöneticisi
|
Alec Bates
, Paul Contos
, Steve Grivno
, Alexis Lancer
, Leila Nurse
, Daniel Pollack
, Karen T. Salva
, Ryan Smith
, A.J. Swirz
, Wing Yeong
|
Editoryal Hizmetler
|
Lionel Cassan
, Ana Cojanu
, Xavier Desjours
, Alexis Mallard
, Fabien Pascal
|
Kamera Teknisyeni
|
John Alcantara
, Michael F. Barrow
, Timothy Berg
, Carter Bissell
, Warren Brace
, J. Eric Camp
, Jesse Chertoff
, Daniel Cocuzzo
, Jon Delgado
, Nick Demas
, George Elias
, Kris Enos
, Keith Gordon
, Michael Grantland
, John Hockenberry
, Douglas K. Horton
, Rodolphe Lauga
, Christopher Liscinsky
, Shaun Lowry
, Gary Martone
, Greg McMahon
, Camilo Mendoza
, Atsushi Nishijima
, Robin Pontbriand
, Chris Quilles
, Lance Rieck
, Ethan Rosenduft
, Paul Schilens
, Mark Schwentner
, Daniel Wallenstein
, Brett Walters
, Joy Weber
, Dana Wisher
, Julien Zeitouni
, Zenfeek
|
Görsel Efektler
|
Alain Carsoux
, Florian Chauvet
, Christophe Dehaene
, Bessaguet Eléonore
, Adrien Garcia
, Aurelie Lajoux
, Mathieu Legros
, Kevin Pacini
, Benjamin Pelletreau
, Joel Pinto
, Pierre Procoudine-Gorsky
, Amélie Rey
, Georges Tornero
, Franklin Toussaint
|
Özel Efektler
|
Jeff Brink
, Edward Drohan IV
, Kevin Hannigan
, Kevin Zack
|
Ses
|
Michael Barosky
, Katia Boutin
, Matthieu Choux
, Vincent Cosson
, Steven Ghouti
, Jean Goudier
, Tom Johnson
, Pierre-Jean Labrusse
, Gilles Marsalet
, Linda Murphy
, Mari Riviere
, Bret Scheinfeld
, Wyatt Tuzo
|
İkinci Birim
|
Scott Bowers
, Jason Fesel
, Charlie Foster
, Mathias Honoré
, Bobby Kennedy
, Brendan Lynch
, Justin Ritson
|
Kuaför
|
John Quaglia
, Stanley Tines
, Marital Corneville
|
Oyuncu Seçimi
|
Avy Kaufman
, Meredith Jacobson Marciano
, Bruce Winant
, Leeba Zakharov
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Roxanne Rizzo
|
Butafor
|
Max Sherwood
, Scott Getzinger
|
Diyalog Editörü
|
Katia Boutin
|
Set Şefi
|
David Scott Gagnon
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Tessa Brophy
, Benji Cox
|
Sahne Sanatçısı
|
Diane Andazola
, Julia Barraclough
, Ann Marie Ryan
, Christopher Doogan
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
John Pollard
, Bobby Berg
|
Sanat Yönetimi
|
Henry Dunn
, Diane Andazola
, Anthony Baldasare
, Julia Barraclough
, Bobby Berg
, Shannon Robert Bowen
, Tessa Brophy
, Leni Calas
, Katie Clinebelle
, Dominick Cocuzzo
, David Cooney
, Benji Cox
, Michael Curry Jr.
, James Donahue
, Liza Donatelli
, Christopher Doogan
, Mary Fellows
, Kendall Fleisher
, Isaac Gabaeff
, David Scott Gagnon
, Scott Getzinger
, Ráchel Lowery
, Kevin Herlihy
, Michael Herlihy
, Jonathan Huggins
, Janet Kalas
, Mat Kowalski
, Joanna Leavens
, Hank Liebeskind
, Greg Mazzola
, Mike Melchiove
, John Pollard
, Malcolm Reid
, Jeffrey Rollins
, Ann Marie Ryan
, Max Sherwood
, James Tlockowski
, Bryan Tonkin
, Joan Winters
, Joshua Lee Yancey
, Joshua Vogel
|
Kameraman
|
Rodolphe Lauga
, Jon Delgado
|
Set Fotoğrafçısı
|
Atsushi Nishijima
|
Görüntü Yönetmeni
|
Christophe Offenstein
|
Dublörler Koordinatörü
|
Roy Farfel
|
Hikaye
|
Jacques Maillot
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Alain Carsoux
, Georges Tornero
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Jean Goudier
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ford Wheeler
|
Yapımcı
|
Guillaume Canet
, Alain Attal
, Hugo Sélignac
, John Lesher
, Christopher Woodrow
|
Senaryo
|
Guillaume Canet
, James Gray
|
Set Dekorasyon
|
Heather Loeffler
, Cherish M. Hale
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Tom Johnson
, Vincent Cosson
|
ADR Sorumlusu
|
Katia Boutin
|
Işık Şefi
|
Mark Schwentner
|
Editör
|
Hervé de Luze
|
Roman
|
Bruno Papet
, Michel Papet
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Christine Bean
, Naomi Wolff Lachter
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Leeba Zakharov
|
Steadicam Operatörü
|
Rodolphe Lauga
|
İnşaat Koordinatörü
|
Michael Herlihy
|
Elektrikçi
|
Carter Bissell
, Zenfeek
, Jesse Chertoff
, John Hockenberry
, Christopher Liscinsky
, Joy Weber
|
Yardımcı Butafor
|
Shannon Robert Bowen
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Bruce Winant
|
Makyaj Sanatçısı
|
Julia Lallas
, Sunday Englis
|
Baş Kuaför
|
Christine Fennell
|
Kostüm Sorumlusu
|
Tracey Phillips-Boone
, Kevin Ritter
, Christine Bean
, Kristine Bellerud
, Troy David
, Stephanie Farah
, Erika Lilienthal Gage
, Linda Giammarese
, Shawnique Hill
, Dain I. Kalas
, Naomi Wolff Lachter
, Ann Nguyen
, Hilary Sahn
, Thomas M. Smalley
, Amy L. Teets
, Richard A. Zimmer
|
Boom Operatörü
|
Linda Murphy
|
Set Kostümcüsü
|
Kristine Bellerud
, Stephanie Farah
, Shawnique Hill
, Thomas M. Smalley
, Richard A. Zimmer
, Ann Nguyen
|
Işık Teknisyeni
|
John Alcantara
|
Görsel Efekt Editörü
|
Kevin Pacini
|
Yapım Sorumlusu
|
Bruno Vatin
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Margot Boccia
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Jeff Brink
|
Senaryo Süpervizörü
|
Valerie Harrington
, Diane Hounsell
, Katie Tibaldi
|
Ulaşım Şefi
|
Ralph Volpe
|
Genel
|
Eric Veniard
, Pierre Chosson
, Isaac Gabaeff
, Paul Schilens
, Tom Denier Jr.
, Meredith Jacobson Marciano
, Dorka Nieradzik
, Craig Lindberg
, Timothy Berg
, Michael Grantland
, Malcolm Reid
, Chel Hathaway
, David Cooney
, Troy David
, Kris Enos
, Douglas K. Horton
, Warren Brace
, Joan Winters
, Kendall Fleisher
, Dominick Cocuzzo
, J. Eric Camp
, Amy L. Teets
, Brett Walters
, Greg Mazzola
, Bryan Tonkin
, Liza Donatelli
, Joanna Leavens
, Camilo Mendoza
, Nick Demas
, Greg McMahon
, Steven Ghouti
, Pierre-Jean Labrusse
, Xavier Desjours
, Pedro Hernandez
, Julien Zeitouni
, Joel Pinto
, Pierre Procoudine-Gorsky
, Christophe Dehaene
, Adrien Garcia
, Mathieu Legros
, Bessaguet Eléonore
, Amélie Rey
, Benjamin Pelletreau
, Vincent Perzo
, Don Hewitt Sr.
, Hervé de Luze
, Aja Frary
|