Yönetmen
|
Ryûhei Kitamura
|
Senarist
|
Ryûhei Kitamura
Joey O'Bryan
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Aldo Shllaku
|
Sinematografi
|
Matthias Schubert
|
Ulaşım Şefi
|
Mickey Mancilla
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Eric Matuschek
|
Silah Danışmanı
|
Arthur Kleinpell III
, Mike Tristano
|
Senaryo Süpervizörü
|
Tim Wrobel
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Louis Sallerson
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Sarah Snow
|
Yönetici yapımcı
|
Tarō Maki
|
Üretim Hizmetleri
|
Nick Burson
, Ryûhei Kitamura
, Tarō Maki
, Ko Mori
|
Müzik
|
Aldo Shllaku
, Leah Dennis
, Juan Carlos Enriquez
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kurt Ewell
, Kazuyuki Okada
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Iasmine Bon
, Axel Ruelas
|
İkinci Birim
|
Marshall Langohr
, Eric Matuschek
, Louis Sallerson
, Sarah Snow
|
Ses
|
Victoria Carrillo
, Pete Nichols
, Maurice Sydnor
, Matt Vowles
, Joe Bartone
|
Kamera Teknisyeni
|
Paolo Arriola
, Nico Bally
, Nicholas Charron
, Max Ciesynski
, Austin Harris
, Patrick Keesee
, Roberto Litvinchuk
, Chad McClellan
, Bill Meyers
, Jeff Nolde
, Cizko Quevedo
, Taylor Randall
, Derek Rasmussen
, Sargon Saadi
, Jay Sheveck
, David E. Thomas Jr.
, Kyle Thor
, Cody Preston Troxell
, Matthew Darcy Vieira
, Brad Wilder
|
Kostüm Sorumlusu
|
Iasmine Bon
, Sabrina Percario
, Axel Ruelas
|
Editoryal Hizmetler
|
David Block
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mickey Mancilla
, Eric Matuschek
|
Diğer
|
George Ellett
, Kristine Gevorkyan
, Arthur Kleinpell III
, Katz Suzuki
, Mike Tristano
|
Diğer
|
Ryûhei Kitamura
, Joey O'Bryan
|
Dublörler
|
Eric Matuschek
|
Müzik Editörü
|
Leah Dennis
|
Oyuncu Seçimi
|
Johan Erik
, Zane Morrow
, Makenzie Hart
|
Görüntü Yönetmeni
|
Matthias Schubert
|
Özel Efektler
|
Arthur Kleinpell III
, Kazuyuki Okada
|
Editör
|
Shôhei Kitajima
|
Sanat Yönetimi
|
Douglas Wilmar
|
Kostüm Tasarımı
|
Carolina Inoue
|
1. Kamera Asistanı
|
Louis Sallerson
, Paolo Arriola
, David E. Thomas Jr.
, Cody Preston Troxell
, Matthew Darcy Vieira
, Brad Wilder
|
Set Dekorasyon
|
Douglas Wilmar
|
Boom Operatörü
|
Victoria Carrillo
, Maurice Sydnor
|
Ses Editörü
|
Joshua Aaron Johnson
|
Ses efektleri Editörü
|
Pete Nichols
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Matt Vowles
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Kazuyuki Okada
|
Set
|
Nicholas Charron
|
Görsel Efektler
|
Mike Vlasaty
, Matthew Gabriel Wagner
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Matthew Gabriel Wagner
|
Dublörler Koordinatörü
|
Eric Matuschek
|
Hava Kamerası
|
Patrick Keesee
, Bill Meyers
|
Işık Asistanı
|
Roberto Litvinchuk
, Kyle Thor
|
Elektrik Formeni
|
Sargon Saadi
|
Kameraman
|
Austin Harris
, Jeff Nolde
, Taylor Randall
|
Dolly Sorumlusu
|
Derek Rasmussen
|
Yapımcı
|
Ryûhei Kitamura
, Tarō Maki
, Ko Mori
|
Elektrikçi
|
Max Ciesynski
, Chad McClellan
|
Genel
|
Patrick Keesee
, Bill Meyers
, Jonathan Jones
, Cizko Quevedo
, Sabrina Percario
, David Block
, George Ellett
, Kristine Gevorkyan
, Katz Suzuki
, Marshall Langohr
, Shôhei Kitajima
|