Yönetmen
|
Nora Ephron
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Betty Chin
|
Yapım Muhasebecisi
|
Peter Lombardi
|
Dolly Sorumlusu
|
Edward W. Lowry
|
İnşaat Formeni
|
John Grimolizzi
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Dennis Gamiello
|
Negatif Kesici
|
Mo Henry
|
Birim Reklamcısı
|
Betsy Sokolow-Sherman
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
John Ottesen
|
Renk Zamanlayıcı
|
Bob Kaiser
|
Ulaşım Şefi
|
James Leavey
|
Elektrik Formeni
|
Ken Connors
|
Müzik Süpervizörü
|
Nicholas Meyers
|
Müzik Editörü
|
Nicholas Meyers
|
Boom Operatörü
|
Louis Sabat
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
John Glaser
|
Kablocu
|
Frank Graziadei
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Russ Engels
|
Koreograf
|
Lynne Taylor-Corbett
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Harry J. Leavey
|
Kamera Teknisyeni
|
Richmond L. Aguilar
, Jack Bauer
, Łukasz Bielan
, Jeff Cronenweth
, Craig DiBona
, Jason Hicks
, Frank R. Jimenez Jr.
, Randy Nolen
, Leigh Rathner
, Scott Rathner
, Michael Schmidt
, Andrew D. Schwartz
, Paul Caven
, Joe Collins
, Bobby Brown
|
Dublörler
|
M. James Arnett
, Peter Bucossi
, Roy Farfel
, Robert Jauregui
, Hannah Kozak
, Jennifer Lamb
, Noon Orsatti
, Patricia M. Peters
, Paul E. Short
, Gregg Smrz
|
Diğer
|
Nora Ephron
, Delia Ephron
|
Diğer
|
Alexis Alexanian
, William Berloni
, Betty Chin
, Christian Clarke
, Jeanie Daniels
, David Penotti
, Betsy Sokolow
, David H. Kramer
, David Lanphier Jr.
, Bill Timoney
, Shea Rowan
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Howard Bachrach
, Steve Duncan
, Patrick Hogan
, George Grenier
|
Mekan Yöneticisi
|
Gregory Alpert
|
Editoryal Hizmetler
|
Sara Corrigan
, Richard Friedlander
, Bob Kaiser
, Alisa Lepselter
, Geoffrey O'Brien
|
Kostüm Sorumlusu
|
Kevin P. Faherty
, John Glaser
|
Ses
|
Jason Canovas
, Lee Dichter
, George A. Lara
, Bitty O'Sullivan-Smith
, James Sabat
, Louis Sabat
, Dan Sable
, Lynn Sable
, Brian Vancho
, Magdaline Volaitis
, Deborah Wallach
|
Set Şefi
|
Gerald DeTitta
|
İkinci Birim
|
Donald J. Lee Jr.
, Lisanne Sartor
, James W. Skotchdopole
, Marc Stirdivant
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joseph Hartwick
, Paul A. Levin
|
Makyaj Sorumlusu
|
Colleen Callaghan
, Wayne Herndon
|
Yapım Sanatçısı
|
Bill Groom
|
Sinematografi
|
Sven Nykvist
|
Müzik
|
George Fenton
, Jeff Atmajian
, Annette Kudrak
, Nicholas Meyers
|
Üretim Hizmetleri
|
Delia Ephron
, Joseph Hartwick
, Paul Junger Witt
, James W. Skotchdopole
, John Solomon
, Tony Thomas
|
ADR Editörü
|
Deborah Wallach
|
Oyuncu Seçimi
|
Juliet Taylor
, Laura Rosenthal
, Patricia Kerrigan DiCerto
, Rich King
|
İnşaat Koordinatörü
|
Anthony Dunne
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Bill Groom
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
James W. Skotchdopole
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Robert Guerra
, Teresa Carriker-Thayer
, Elise Bennett
|
1. Yardımcı Editör
|
Alisa Lepselter
|
Yardımcı Butafor
|
Michael Badalucco
|
Senaryo Süpervizörü
|
Kay Chapin
, J. Ellen Evans
|
Editör
|
Robert M. Reitano
|
Kuaför
|
Colleen Callaghan
, Wayne Herndon
, Toni-Ann Walker
|
Yapım Koordinatörü
|
Alexis Alexanian
|
Set Dekorasyon
|
George DeTitta Jr.
|
Sanat Yönetimi
|
Dennis Bradford
, David H. Allen
, Elise Bennett
, Teresa Carriker-Thayer
, Gary Cergol
, David Cooney
, Gerald DeTitta
, Anthony Dunne
, Paul Ford
, Robert Guerra
, Laura Levine
, Jeff Mazzola
, Brick Mason
|
Görüntü Yönetmeni
|
Sven Nykvist
|
Senaryo
|
Nora Ephron
, Delia Ephron
|
Kostüm Tasarımı
|
Jeffrey Kurland
|
Yönetici yapımcı
|
James W. Skotchdopole
, Delia Ephron
|
Yapımcı
|
Paul Junger Witt
, Tony Thomas
, Joseph Hartwick
|
Ses Editörü
|
Magdaline Volaitis
, Bitty O'Sullivan-Smith
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Dan Sable
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
George Fenton
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Paul A. Levin
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Gary Cergol
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Steve Krieger
, Chris DeTitta
, Paul Gaily
, Anthony Dimeo
|
Butafor
|
James Mazzola
|
Orkestra Şefi
|
Jeff Atmajian
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Donald J. Lee Jr.
|
Ses Kayıtçısı
|
Harry Higgins
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Lee Dichter
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Joseph Hartwick
|
Dış Sesler Editörü
|
Lynn Sable
|
Kast Asistanı
|
Aleen Keshishian
|
Dublörler Koordinatörü
|
Peter Bucossi
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Joseph A. Campayno
|
Makyaj Sanatçısı
|
Frank Griffin
|
Yapım Ses Mikseri
|
James Sabat
|
1. Kamera Asistanı
|
Scott Rathner
|
Kameraman
|
Craig DiBona
|
Set Fotoğrafçısı
|
Andrew D. Schwartz
|
Genel
|
David Boulton
, Richard Hebrank
, James R. Belletier
, Leigh Rathner
, John Lowry
, Diane L. Langone
, Donald Caruthers
, Robert M. Reitano
|