Yönetmen
|
Christopher Menaul
|
Senarist
|
Jonathan Smith
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Dan Taylor
|
İkinci Birim
|
Luc Gavigan
, Cordelia Hardy
, James J. Reid
, Nick Simmonds
, Lee Tailor
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Adam Daniel
|
Üretim Hizmetleri
|
Charlotte Ashby
, Jeremy Cowdrey
, Pippa Cross
, Janette Day
, Bob Mahoney
, Rachel Neale
, Dan Stevens
, Bruno Wu
|
Müzik
|
Benjamin Wallfisch
, Chris Barrett
, Caroline Dale
, Ben Foskett
, Janice Graham
, Gareth Griffiths
, Jake Jackson
, Darrell Alexander
|
Sinematografi
|
Andrew Dunn
|
Oyuncu Seçimi
|
John Hubbard
, Ros Hubbard
, Martin Ware
|
Yapım Sanatçısı
|
Sophie Becher
|
Makyaj Sorumlusu
|
Rebecca Cole
, Sarah Kelly
, Ailbhe Lemass
, Suzanne Stokes-Munton
, Amanda Warburton
, Sharon Colley
, Laura Morse
|
Ses
|
Ross Adams
, Nick Baldock
, Ben Carr
, Colin Chapman
, Pietro Dalmasso
, Adam Daniel
, Graham Daniel
, Duran Darkins
, Adele Fletcher
, Judah Getz
, Rob Huckle
, Mark Lafbery
, Jason Swanscott
, Keith Tinman
, Martin Trevis
, Clare Mahoney
|
Silah Danışmanı
|
Liam Byrne
|
Özel Efektler
|
Simon Davey
, Bob Hollow
|
Görsel Efektler
|
Phil Attfield
, Simon Frame
|
Kamera Teknisyeni
|
Harry Bowers
, Dominique Cheung
, Wailoon Chung
, David Churchyard
, Murray Close
, Sean Connor
, Ben Foat
, Ian Franklin
, Max Glickman
, Eugene Grobler
, Mark Hanlon
, Ian Kingsnorth
, Alison Lai
, Adam Lee
, Andy Long
, Rod Marley
, David Maund
, Mark Milsome
, Gary Parnham
, Miles Proudfoot
, Andy Purdy
, Colin Strachan
, Simon Thorpe
, Gerry Vasbenter
, Martyn Welland
, Dave Wells
, Iwan Williams
, Ben Wilson
, Tim Wooster
, Damian Cooper
|
Editoryal Hizmetler
|
Ian Cunningham
, Dan Dolan
, Paul Ensby
, Jahanzeb Hayat
, Kim Honeyman
, Jaime Leonard
, Tom Mitchell
, Rebecca Pendarves
, Toby Quickenden
, Michael Solinger
, Cherri Arpino
, Matt Adams
|
Mekan Yöneticisi
|
Carn Burton
, Giles Johnson
, Helene Lenszner
, Matt Mirrington
, Jamie Lengyel
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Mark Cutler
|
Diğer
|
Craig Barwick
, Aoife Crehan
, Matt Curtis
, Will Haynes
, Andrew Heard
, Mick Hurrell
, Mark Jenkin
, Rebecca Pendarves
, Graham Smith
, Nathalie Tanner
, Jane Trower
, Natalie Usher
, Rachel James
, Vivien Kenny
, Garry Merriott
, Andrew Woodyatt
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sarah Hayward
|
Kostüm Sorumlusu
|
Gilly Martin
, Allison Wyldeck
, Julie Kendrick
, Jessica Lawless
, Chloe Reynolds
, Wyn Vaughan-Humphreys
|
Set Dekorasyon
|
Stella Fox
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Sophie Becher
|
Kostüm Tasarımı
|
Nic Ede
|
Makyaj Tasarımcısı
|
Ailbhe Lemass
|
Yönetici yapımcı
|
Dan Stevens
, Mark Jenkin
|
Yapımcı
|
Pippa Cross
, Jeremy Cowdrey
, Janette Day
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Benjamin Wallfisch
|
Görüntü Yönetmeni
|
Andrew Dunn
|
Editör
|
Chris Gill
, St. John O'Rorke
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Suzanne Stokes-Munton
|
Sanat Yönetimi
|
James Morrall
, Dan Taylor
, Rachel Aulton
, Paul Bowring
, Jane Brodie
, Paul Carter
, Hannah Evans
, Jonathan Holbrook
, John Merry
, Russell Oxley
, Mike Rawlings
, Geoff Stainthorp
, Amanda Waddington
, Peter Wood
, Tabitha Quitman
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Cordelia Hardy
|
Butafor
|
Paul Carter
|
İnşaat Koordinatörü
|
Geoff Stainthorp
|
Ses efektleri Editörü
|
Ross Adams
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Colin Chapman
|
ADR Editörü
|
Adele Fletcher
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Bob Hollow
|
Set Fotoğrafçısı
|
Murray Close
, Ian Kingsnorth
|
Kameraman
|
Gerry Vasbenter
|
Genel
|
Chris Gill
, St. John O'Rorke
|