Yönetmen
|
Nanette Burstein
|
Senarist
|
Geoff LaTulippe
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ADR Editörü
|
John C. Stuver
|
Müzik Editörü
|
Richard Ford
|
Sorumlu ADR Editörü
|
Thomas Jones
|
Sorumlu Diyalog Editörü
|
Thomas Jones
|
İnşaat Koordinatörü
|
Glen Pangione
|
Diyalog Editörü
|
Michael Hertlein
|
Sinematografi
|
Eric Steelberg
|
1. Yardımcı Editör
|
Nina Kawasaki
, Ian Blume
|
Ses efektleri Editörü
|
Paul Aulicino
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Mickey Carleton
|
Birim Reklamcısı
|
John M. Pisani
|
Negatif Kesici
|
Gary Burritt
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ken Ryan
|
Üretim Hizmetleri
|
Richard Brener
, Michael Disco
, Jennifer Gibgot
, Garrett Grant
, Dave Neustadter
, Adam Shankman
|
Müzik
|
Mychael Danna
, Duncan Blickenstaff
, George Doering
, Richard Ford
, Brad Haehnel
, Oliver Hug
, Russ Miller
, James T. Sale
, Dana Sano
, Steven L. Smith
, Jason Stasium
, Libby Umstead
, Gina Zimmitti
, Kim Baum
|
Makyaj Sorumlusu
|
Debra L. Ferullo
, Jamal Hammadi
, John James
, Michelle Johnson
, Paula Kelly
, Miia Kovero
, Steven Lawrence
, Michael Marino
, Sanja Milic
, Francesca Paris
, Michele Paris
, Oney Syers II
|
Yapım Sanatçısı
|
Kevin Kavanaugh
|
Kostüm Sorumlusu
|
Laura Downing
, Jodi Baldwin
, Ghilaine Bouadana
, Danielle Cadorette
, Mickey Carleton
, Kent Cummins
, Jill Flowers
, Nicci Schinman
|
Operasyon Yöneticisi
|
Joseph E. Iberti
, Evan Perazzo
, Frank Salvino
, Robert West
|
İkinci Birim
|
Adam Bernard
, Mark Cotone
, Eric Glasser
, Garrett Grant
, Sam Hoffman
, Casey Madigan
, Genevieve Palmieri
, Bruno Michels
, Ted O'Connor
, Yumiko Takeya
|
Ses
|
Paul Aulicino
, Wade Barnett
, Michael Barosky
, Mike Chock
, Jenna Dalla Riva
, Ryan Davis
, Mark DeSimone
, Jack Heeren
, Michael Hertlein
, Thomas Jones
, Goro Koyama
, Tim LeBlanc
, Brian Magerkurth
, Andy Malcolm
, Mark A. Mangini
, Linda Murphy
, Chris Navarro
, Beauxregard Neylon
, Jason Oliver
, Jan Petrov
, Jason Stasium
, Jerry Stein
, John C. Stuver
, Don White
|
Özel Efektler
|
Steven Kirshoff
, Devin Maggio
, Roy Savoy
, Robert J. Scupp
, John Stifanich
|
Görsel Efektler
|
Glenn Allen
, Guy Barresi
, Patrick Clancey
, J. John Corbett
, Craig Crawford
, Brendan Fitzgerald
, Richard Friedlander
, John Mangia
, Michael Queen
, Chris 'Pinkus' Wesselman
, Jun Zhang
|
Kamera Teknisyeni
|
John Alcantara
, Geb Byers
, Travis Cadalzo
, Michael Cambria
, Patrick Capone
, Nicole Cosgrove
, Mark Cyr
, Richard Bryan Douglas
, Doug Foote
, Eric Forand
, Jay Fortune
, Max Frankston
, Kevin Gilligan
, Nils Johnson
, Kevin Karpinski
, David Knox
, Jimmy Lindsey
, Hamilton Longyear
, Christian May
, Brian McClean
, Jim McConkey
, James J. McCullagh
, Thomas McGough
, Jessica Miglio
, John Oliveri
, Tod Olivieri
, Phil Pastuhov
, George Patsos
, Andrew Peck
, Guillaume Renberg
, Lance Rieck
, Louis Sabat
, Mark Schwartzbard
, Mike Sime
, Craig Striano
, Dempsey Tillman
, Steven J. Winslow
, Ernest Yurich
, Kathryn Waalkes
, Ralph Rea
|
Editoryal Hizmetler
|
Ian Blume
, Rick J. Brown
, Gary Burritt
, Lauren Connelly
, Steve Jacks
, Nina Kawasaki
, Natasha Leonnet
, Robert E. Phillips
, Hannah Rosner
, Lisa Tutunjian
, John Vladic
, Mathieu Reid
, Rosalie A. Staley
|
Mekan Yöneticisi
|
Matthew Bernstein
, Frank Covino
, Jose F. Guerrero
, Lee David Lee
, Rafael Lima
, Julian Ruhe
, T.G. Wilkinson
|
Senaryo Süpervizörü
|
Andrea Greer
, Kim Berner
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Robin Monaghan
, Timothy Paustian
, Thomas Reilly
, Scott Roth
, Gabe Turiello
, Bonnie Yamahiro
|
Diğer
|
Nick Irving Allen
, Stephen Ananicz
, Jimmy Badstibner
, John Bocchicchio
, Josh Botana
, Cristal Calderon
, Yara Caubet
, Parry Creedon
, Rafi Crohn
, Allison Daly
, Liz Dykhouse
, Alize Emme
, Karin Fong
, Vincent Giarratano
, Piero S. Iberti
, Brady Kephart
, Zana Lawrence
, Dan Majkut
, Cara McKenney
, Davin Michaels
, Courtney Nicholas
, Derek Peterson
, John M. Pisani
, Matthew F. Preston
, Mayda Renizzi-Holt
, Bill Richards
, Robert Rizzolo
, Michael Roccuzzo
, Ken Ryan
, Megan Schmidt
, Craig Striano
, Nancy A. Terriberry
, Donald E. Wygal
, Sara DeRosa
|
Diğer
|
Geoff LaTulippe
|
Teşekkürler
|
Tom Cruise
, Oney Syers II
|
Ulaşım Şefi
|
Timothy Paustian
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Mychael Danna
|
Butafor
|
Jeff Butcher
|
Oyuncu Seçimi
|
Juel Bestrop
, Kathleen Chopin
, Seth Yanklewitz
, Anne Davison
, Todd Feldman
, Jaime Harlan
, Andy Henry
, Brittany A. Jones
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Kevin Kavanaugh
|
Yapımcı
|
Adam Shankman
, Jennifer Gibgot
, Garrett Grant
|
Editör
|
Peter Teschner
|
Kostüm Tasarımı
|
Catherine Marie Thomas
|
Görüntü Yönetmeni
|
Eric Steelberg
|
Yönetici yapımcı
|
Richard Brener
, Dave Neustadter
, Michael Disco
|
Set Şefi
|
Ray Fisher
|
Işık Şefi
|
Jay Fortune
|
Besteciler
|
Michael Queen
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Steven Kirshoff
|
Sanat Yönetimi
|
John Kasarda
, Peter Rogness
, Aimee Athnos
, Michael Auszura
, Jason Bartolone
, Jeff Butcher
, Shannon Canfield
, Gary Cergol
, Lucien Charles
, Will Comacho
, Sarah Dennis
, Ray Fisher
, Peter Hackman
, Arlo Hoffman
, Miriam Johnson
, Nora Kasarda
, David Kleinstein
, Marion Kolsby
, Robert Ludemann
, Dawn Masi
, Brick Mason
, Ray Maxwell
, Jennifer Alex Nickason
, Tobin Ost
, Glen Pangione
, Mike Piccirillo
, Stephen Powers
, Jeffrey Rollins
, Sam Rosedietcher
, Lisa Scoppa
, Stephanie Shannon
, Mark Skversky
, Bret August Tanzer
, Mike Thompson
, William Valentin
, Jessie Walker
, Clint Schultz
, Eric Pastore
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Garrett Grant
, Joseph E. Iberti
|
Kuaför
|
Francesca Paris
, Jamal Hammadi
|
Video Assist Operatörü
|
Nils Johnson
|
Müzik Süpervizörü
|
Dana Sano
|
Set Dekorasyon
|
David Schlesinger
|
Boom Operatörü
|
Linda Murphy
|
Renk Zamanlayıcı
|
Chris Regan
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Skip Lievsay
, Tim LeBlanc
|
Ses Tasarımcısı
|
Mark A. Mangini
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Yumiko Takeya
|
Teçhizat Sorumlusu
|
George Patsos
|
Makyaj Sanatçısı
|
Michele Paris
, Debra L. Ferullo
|
Set Fotoğrafçısı
|
Jessica Miglio
|
Kamera Yükleyici
|
Hamilton Longyear
|
Dublörler
|
Caroline Vexler
, D.J. Surgent
, Dennis Albanese
, Chris Barnes
, Norman Douglass
, Roy Farfel
, John J. Schneider
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mark Cotone
|
Ses Mikseri
|
Michael Barosky
|
Steadicam Operatörü
|
Jim McConkey
|
Dublörler Koordinatörü
|
Roy Farfel
, Norman Douglass
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Mike Chock
|
Genel
|
Garrett Grant
, David Knox
, Jim McConkey
, Geb Byers
, Goro Koyama
, Andy Malcolm
, Gary Cergol
, Libby Umstead
, Thomas J. O'Connell
, Gus Magalios
, Mayda Renizzi-Holt
, Peter Teschner
|