Yönetmen
|
Sam Taylor-Johnson
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Şive Koçu
|
Michael Buster
|
Ulaşım Şefi
|
Matthew Talamantes
|
Dolly Sorumlusu
|
Brad Rea
, Leland Gibson
|
Müzik Süpervizörü
|
Sean Mulligan
|
Butafor
|
Michael Glynn
|
İlave Müzik
|
Nick Chuba
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Blumes Tracy
|
Yapım Muhasebecisi
|
Cynthia Garcia Walker
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Sabine Roller
|
Steadicam Operatörü
|
Peter Rosenfeld
|
Ses Donanım
|
Pete Orlanski
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Kelly Oxford
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Gayle Wesley
|
Işık Şefi
|
Harold Skinner
|
Ses Tasarımcısı
|
Bruce Tanis
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Tim Pedegana
|
Teçhizat Sorumlusu
|
James Sweet
|
Yapım Ses Mikseri
|
Thomas Curley
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Patrick Cunningham
|
Yardımcı Butafor
|
Nikki Gainey
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Nóra Takács
|
1. Yardımcı Editör
|
Dmitri Frolov
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Jeffrey Gutkin
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
William Anguiano
|
Işık Teçhizat Şefi
|
N. Clive Richards
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Kyle Cota
, Diego Moz Rodriguez
, Victor Torres
, Shawn David Miller
|
Eş Yapımcı
|
Mark Millner
|
Set
|
Adam J. Ruiz
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Jason Blumenfeld
|
Set Kostümcüsü
|
Julia Bly
|
Set Şefi
|
David Dolivek
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Arleen Chavez
|
Yapım Yöneticisi
|
Janet G. Knutsen
|
Baş Kuaför
|
Tanya Stine
|
Yapım Ofisi Koordinatörü
|
Adam Bradshaw
|
Elektrikçi
|
Thomas McCarty
, Fernando Pelayo
, Dwayne Lyon
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Tracey Anderson
|
Prodüksiyon Tasarım
|
David J. Bomba
|
Müzik Editörü
|
Joseph S. DeBeasi
|
Ses Mikseri
|
Thomas Curley
|
İkinci Birim
|
Jason Blumenfeld
, Patrick Cunningham
|
Operasyon Yöneticisi
|
Diego Alex Borghello
, Eric M. Klein
, Janet Knutsen
, Tim Pedegana
|
Makyaj Sorumlusu
|
Tracey Anderson
, Arleen Chavez
, Lee Gren
, Robin Myriah Hatcher
, Sabine Roller
, Tanya Stine
, Christien Tinsley
|
Yapım Sanatçısı
|
David J. Bomba
|
Sinematografi
|
Jeff Cronenweth
|
Müzik
|
Atticus Ross
, Leopold Ross
, Claudia Sarne
, Victoria Beard
, Nick Chuba
, Joseph S. DeBeasi
, Sean Mulligan
|
Üretim Hizmetleri
|
Pamela Abdy
, James Frey
, Alex Heineman
, David Krintzman
, Monte Lipman
, Andrew Rona
, Dana Sano
, Aaron Taylor-Johnson
, Sam Taylor-Johnson
, Dara Weintraub
, Brad Weston
|
Editör
|
Martin Pensa
|
Ses
|
Joe Cappelletti
, Thomas Curley
, Andy Hay
, Matthew Manselle
, Pete Orlanski
, Kelly Oxford
, Brian Straub
, Bruce Tanis
, Knox White
|
Roman
|
James Frey
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Andy Hay
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Atticus Ross
, Claudia Sarne
, Leopold Ross
|
Yönetici yapımcı
|
Dara Weintraub
, Dana Sano
, David Krintzman
, James Frey
, Monte Lipman
, Todd Cohen
|
Kostüm Tasarımı
|
Mary Claire Hannan
|
Senaryo
|
Aaron Taylor-Johnson
, Sam Taylor-Johnson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Jeff Cronenweth
|
Sanat Yönetimi
|
Nora Takacs Ekberg
, J. Michael Glynn
, Jonas Kirk
, Samuel Pactol
, Calvin Magnum
|
Özel Efektler
|
Blumes Tracy
|
Yapımcı
|
Pamela Abdy
, Aaron Taylor-Johnson
, Andrew Rona
, Alex Heineman
, Sam Taylor-Johnson
, Brad Weston
|
Dublörler
|
Rene Mousseux
, John Medlen
|
Boom Operatörü
|
Knox White
|
Diyalog Editörü
|
Andy Hay
|
Dublörler Koordinatörü
|
Thomas Dewier
, Merritt Yohnka
|
Set Dekorasyon
|
Patrick Cassidy
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
Christien Tinsley
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Dara Weintraub
|
Diğer
|
Adam Bradshaw
, Maggie Brown
, Michael Buster
, Leah Holmes
, Alex Kellerman
, John Thaddeus
, Michael Dolan
|
Görsel Efektler
|
Jeremy Cox
, John Stewart
|
Ulaşım Koordinatörü
|
John Orlebeck
, Chip Vincent
|
Senaryo Süpervizörü
|
Diane H. Newman
|
Mekan Yöneticisi
|
Dan Cooley
, Kei Rowan-Young
|
Editoryal Hizmetler
|
Andrew Brueck
, Christine Carr
, Quinn Kawata
, Mark Nakamine
, Ian Vertovec
, Sam Wexler
, Brandee Wyse
|
Kostüm Sorumlusu
|
Frank Alexander
, Alicia Ast
, Stephanie Fox-Kramer
|
Oyuncu Seçimi
|
Dixie Webster
, Francine Maisler
, Kathy Driscoll
|
Kamera Teknisyeni
|
Eric Kyle Deshazo
, Thomas McCarty
, Jordan Oglesby
, Brad Rea
, Peter Rosenfeld
, Harold Skinner
, Robert Smathers
, Paul Toomey
, Paul Toomey
, Peter Yauri
, Tucker Korte
, James Sweet
|
Baş Kostümcü
|
Frank Alexander
|
Genel
|
Keith Sayer
, Brian Straub
, Christine Carr
, Matt Blackshear
, Peter Rosenfeld
, Ian Vertovec
, Tucker Korte
, Michele De Lorimier
, Matthew Manselle
, Alicia Ast
, Paul Toomey
, Peter Costelli
, Victoria Beard
, Bob Lacivita
, Quinn Kawata
, Robert Smathers
, Leah Holmes
, Vincent Lucido
, Manny Dubón
, Rachel Choi
, Ethan Schwartz
, Joseph Arthur Soria
, Bradley A. Rochlitzer
, Sherri Miranda
, Peter J. Yauri
, Nancy L. Ventura
, Martin Pensa
|