Yönetmen
|
Anthony Russo
Joe Russo
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Roy Seeger
|
Deniz Koordinatörü
|
Victor Lozano
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Libby Morris
|
Yardımcı Butafor
|
Carolyn Lassek
|
Kuaför
|
Paula Hong
|
Yapım Sorumlusu
|
Catherine S. McComb
|
Set Kostümcüsü
|
Lisa D. Quercioli
|
3B Sanatçısı
|
Andrew Tucker
|
Işık Teknisyeni
|
Ronald R. Koch Jr.
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Denise Dellavalle
|
Ses Editörü
|
Andrew Spencer Dawson
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Carrie Oyer
|
Yer Seçici
|
Fermin Davalos
|
Yapım Koordinatörü
|
Alyssa Evans
|
Elektrikçi
|
Danny Ault
|
Senaryo Koordinatörü
|
Jennifer Carno
|
Orkestra Şefi
|
Tony Blondal
|
İnşaat Formeni
|
David Christopher Campbell
|
Dolly Sorumlusu
|
Eric Budlong
|
Negatif Kesici
|
Mary Beth Smith
|
Görsel Efekt Koordinatörü
|
Collin Fowler
|
Yardımcı Dublör
|
Lesley Aletter
|
Video Assist Operatörü
|
Jesse Olivares
|
Prodüksiyon İllüstratörü
|
Rodolfo Damaggio
|
Kondüktör
|
Bruce Babcock
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Paul Detlefson
|
Set Dekorasyon Koordinatörü
|
Catherine Leyba
|
Yapım Muhasebecisi
|
Donna Glasser-Hancock
|
Terzi
|
Hasmig Karaciosian
|
İlave Kamera
|
Brian T. Pitts
|
Ulaşım Eş Şefi
|
Ken Sale
|
Müzik
|
Theodore Shapiro
, Bruce Babcock
, Tony Blondal
, Jeff Bunnell
, Bryan Carrigan
, Stephen Coleman
, Sandy DeCrescent
, George Doering
, Mark Eshelman
, Bruce Fowler
, Walt Fowler
, Matt Franko
, Trevor Gilchrist
, Rick Giovinazzo
, Benoit Grey
, Greg Hayes
, Rolfe Kent
, Brian Kilgore
, Greg Loskorn
, Adam Michalak
, Shawn Murphy
, Kathy Nelson
, Victor Pesavento
, Randall Poster
, Ryan Robinson
, Ryan Rubin
, Daniel Schweiger
, Lee Scott
, Andrew Silver
, Steven L. Smith
, Nick South
, Frank Wolf
, Joe Zimmerman
, Jim Dunbar
, Darrin McCann
|
Diğer
|
Michael LeSieur
|
Diğer
|
Maxine Arbarbara
, Kirby Adams
, Dayne Ahuna
, Steve Alterman
, H. Leah Amir
, Stephen Apostolina
, John Arbuckle
, Jackie Bazan
, Maxine Brooks
, Robert Castro
, Jim Chizmar
, Adam Courier
, David Cowgill
, Wendy Cutler
, Dennis Davidson
, Sonya Didenko
, Brian Dzyak
, Steve Eckelman
, Scott Ejercito
, Alyssa Evans
, Cliff Fleming
, Brian D. Fox
, Eddie Frierson
, Karen Gilchrist
, Donna Glasser-Hancock
, Jackie Gonneau
, Tom Hanada
, Patti Hawn
, Craig Hosking
, Valerie Johnson
, Jennifer Antoinette Kennedy
, Cody Klop
, Cohl Klop
, Camille Komine
, Mark Kurzweil
, Michele LaBrucherie
, Angela Laprete
, Howard S. Lefstein
, Victor Lozano
, Marlene Marks
, Taylor Masamitsu
, Caitlin McKenna-Wilkinson
, Robert Mitas
, Tony Mouleart
, Carrie Oyer
, Daniel A. Parker
, Carlo Pratto
, Anthony Tyler Quinn
, Page Rosenberg-Marvin
, Erin Sahlstrom
, Shauna Sanders
, Dennis Singletary
, Ashley C. Smith
, Joshua Stickler
, Steve Suh
, Pepper Sweeney
, Tara Tovarek
, Troy Waters
, Amy Denning Winfrey
, Anthony Woods
, Marc C. Geschwind
, Nancy S. Rand
|
Editoryal Hizmetler
|
Banner Gwin
, Ryan Helsley
, Zack Howard
, Gigi Rivkin
, Mark Sachen
, Sam Seig
, Mary Beth Smith
, Sean Thompson
|
Kamera Teknisyeni
|
Sal Alvarez
, Mike Amorelli
, Danny Ault
, Adam Austin
, Jose F. Barrios
, Dominic Bartolone
, Huston Beaumont
, Noah Behar
, Eric Budlong
, J. A. Byerly
, Roger Chingirian
, Mario Cisneros
, James B. Crawford
, Louie DeMarco
, David E. Diano
, Michael S. Epley
, Erik Folsom
, Sean Ginn
, Bill Greenberg
, Russell Griffith
, Gene Hara
, R. Dana Harlow
, Colin Hudson
, William Kent
, James Keys
, Jason Kilgore
, Tommy Klines
, Ronald R. Koch Jr.
, Michelle LeDoux
, Thomas E. Lee
, Bob Leitelt
, Damon Liebowitz
, Marcos O. Lopez
, James A. Lundin
, Lee Majors
, Jim McComas
, Igor Meglic
, Mark Mele
, Melissa Moseley
, Allen Mozo
, Jeff Murrell
, Bob Myers
, Evan A. Nesbitt
, Jesse Olivares
, Travis Panarisi
, Scott Parent
, Derek Paulin
, Brian T. Pitts
, Michael C. Price
, Robert Reid
, Robert J. Reilly
, Marc 'Aina' Ribuca
, Landon Ruddel
, P. Scott Sakamoto
, David Schmalz
, Brian Scotti
, Frank R. Sims
, Charles Smith
, Mika Sogawa
, Dempsey Tillman
, Renee Treyball
, O'Shana Walker
, Scott Whitbread
, Dale White
, Rick Whitfield
, Earl C. Williman
, Elan Yaari
|
Görsel Efektler
|
Thad Beier
, Melissa Brockman
, Patrick Clancey
, Syd Dutton
, Collin Fowler
, Carl Frytz
, Ryan Helsley
, Heather Elisa Hill
, Jeffrey Kalmus
, Mark Kenaston
, Adam Kowalski
, Krystine Lankenau
, Fumi Mashimo
, January Nordman
, Julie Orosz
, Michelle Rothburgh
, Chris Ryan
, Frederique Schafer
, Robert Scifo
, Danita Slaughter
, Thomas J. Smith
, Catherine Sudolcan
, Bill Taylor
, Andrew Tucker
, David S. Williams Jr.
, Xye
|
Özel Efektler
|
Ron Bolanowski
, Darrell Burgess
, Bart Barber
|
Ses
|
Walter Anderson
, Benjamin Beardwood
, Gerald Beg
, Bob Beher
, David Betancourt
, Thom Brennan
, Bryan Carrigan
, Andrew Spencer Dawson
, Dawn Lunsford
, Carl Fischer
, Jeff Gomillion
, Eric Gotthelf
, Petur Hliddal
, Andrea Horta
, Suhail Kafity
, Doc Kane
, Gregg Landaker
, Cliff Latimer
, Kimberly R. McCord-Wilson
, Brion Paccassi
, Jeff Porrello
, Troy Porter
, Michael Rayle
, Peter Reale
, Miguel Rivera
, Philip Rogers
, Roy Seeger
, Ekaterina Skoropad
, Jack Snyder
, Alicia Stevenson
, Shawn Sykora
, Bruce Tanis
, Christina Tucker
, Steven D. Williams
, David Wyman
|
İkinci Birim
|
Bernie Bonner Axelrod
, Adam Davidson
, Michael Helfand
, Brendalyn Richard
, Bob Roe
, Andrew M. Ward
|
Operasyon Yöneticisi
|
Renee Confair
, Michael Fottrell
, Jason Leib
, Catherine S. McComb
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kathryn Blondell
, Denise Dellavalle
, Leslie Fuller
, Kimberly Greene
, Paula Hong
, Geraldine Jones
, Laurel Kelly
, Medusah
, Vickie Mynes
, Valli O'Reilly
, Elaine L. Offers
, Ann Pala
, Laine Rykes
, Kerrie Smith
, Wendy Robin
|
Yapım Sanatçısı
|
Barry Robison
|
Sinematografi
|
Charles Minsky
|
Kamera Yükleyici
|
Sal Alvarez
|
Set
|
Mario Cisneros
|
Kablocu
|
Michael Rayle
|
Baş Kostümcü
|
Amy Jo Hoppenfeld
|
Set Yapım Asistanı
|
Valerie Johnson
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Michael C. Price
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Bob Roe
|
Dublörler
|
Helena Barrett
, Dick Ziker
, Lesley Aletter
, Steve Boyum
, Doc D. Charbonneau
, Shawn Crowder
, Gary Guercio
, Ed McDermott II
, Tanoai Reed
, Jimmy N. Roberts
, Erik Rondell
, Christopher J. Tuck
|
Terzi
|
Dominic Gherardi
|
Işık Asistanı
|
Michelle LeDoux
|
Yardımcı
|
Robert Castro
|
Ses Kayıtçısı
|
Jack Snyder
|
Set Sağlıkçısı
|
Anthony Woods
|
Üretim Hizmetleri
|
Dayne Ahuna
, Michael Fottrell
, Aaron Kaplan
, Mary Parent
, Sean Perrone
, Scott Stuber
, Owen Wilson
|
Şoför
|
Marco Baccicalupi
|
Ses Mikseri
|
Petur Hliddal
|
Yapımcı
|
Owen Wilson
, Scott Stuber
, Mary Parent
|
Görüntü Yönetmeni
|
Charles Minsky
|
ADR Ses Oyuncu Seçimi
|
Caitlin McKenna-Wilkinson
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Patricio M. Farrell
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Jeff Murrell
|
Set Fotoğrafçısı
|
Melissa Moseley
|
Müzisyen
|
George Doering
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Kimberly Greene
|
Hava Koordinatörü
|
Cliff Fleming
|
Müzik Programcısı
|
Stephen Coleman
|
Jenerik Mikser
|
Shawn Murphy
|
Dublörler Koordinatörü
|
Jimmy N. Roberts
|
Sanat Yönetimi
|
Paul Sonski
, Kevin Constant
, Ronald S. Baratie
, Palma Bellardoni
, Mike Bertolina
, Mark Bialuski
, Steve Burnes
, David Christopher Campbell
, Leslie Craig
, Rodolfo Damaggio
, Colin Dennis
, Paul Detlefson
, Bruce DiValerio
, Josh Ian Elliott
, Patricio M. Farrell
, Neil Gahm
, Scott Garrett
, Joey Genitempo
, Philip Ginolfi
, Damon Green
, Eddie Grisco
, Steve Hansen
, Michael Kaahanui III
, Jon Kazunaga
, Carolyn Lassek
, Craig K. Lewis
, Catherine Leyba
, Josh Lusby
, Frank McEldowney
, Ron Mendell
, Libby Morris
, Cesar Orozco
, Mark Palmer
, Robert Papegaay
, Dan Pemberton
, Nicholas Rymond
, Chris Samp
, Greg Sanger
, Hugo Santiago
, Bob Skemp
, Lance Ashton Slaton
, Jason Sweers
, Anthony Syracuse
, Benton E. Tedlie
, Tommy Tomlinson
, Alexandra Ward
, Dean Wolcott
, Liloa Wong
, Glenn Forbes
, Samuel Pactol
|
1. Yardımcı Editör
|
Sam Seig
|
Animasyon Süpervizörü
|
Fumi Mashimo
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Jennifer L. Smith
|
Set Tasarımı
|
Josh Lusby
, Dean Wolcott
|
Teşekkürler
|
Jim Dunbar
|
Müzik Süpervizörü
|
Randall Poster
|
Kostüm Tasarımı
|
Karen Patch
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Barry Robison
|
Senaryo
|
Michael LeSieur
|
Sorumlu Sanat Yönetmeni
|
Kevin Constant
|
Set Dekorasyon
|
Barbara Munch
|
Editör
|
Debra Neil-Fisher
, Peter B. Ellis
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Michael Fottrell
|
Yönetici yapımcı
|
Michael Fottrell
, Aaron Kaplan
, Sean Perrone
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Theodore Shapiro
|
Oyuncu Seçimi
|
Deborah Aquila
, Tricia Wood
, Anna Fishburn
, Caitlin McKenna-Wilkinson
, Jennifer L. Smith
, Tammy L. Smith
, Erin Toner
, Dixie Webster
, Cathy Weiner
|
Kostüm Sorumlusu
|
Charlene Amateau
, Lisa A. Doyle
, Dominic Gherardi
, Amy Jo Hoppenfeld
, Hasmig Karaciosian
, Christian Laffey
, Cookie Lopez
, Michelle Matteo
, Hilary Niederer
, Elaine Perlmann
, Lisa D. Quercioli
, Douglas J. Stewart
, Danny Vick
|
İnşaat Koordinatörü
|
Bruce DiValerio
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Jose F. Barrios
|
Yazar
|
Patti Hawn
|
Yeşil Sorumlusu
|
Bob Skemp
|
Müzik Editörü
|
Andrew Silver
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jason Leib
|
Işık Teçhizat Şefi
|
James Keys
|
Butafor
|
Steve Burnes
|
Hazır Boyacı
|
Chris Samp
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Elaine Perlmann
|
Saç Bölüm Yöneticisi
|
Medusah
|
Kast Asistanı
|
Erin Toner
|
Dış Sesler Editörü
|
Thom Brennan
|
Ulaşım Koordinatörü
|
John A. Brubaker
, Marco Baccicalupi
, Moore Brian
, Richard Denson
, Jim DePue
, Robert E. Dingle
, Tina Fortenberry
, J. Armin Garza II
, Tony Mouradian
, John Reed
, Ken Sale
, Fred Teague
|
Baş Kuaför
|
Vickie Mynes
|
ADR Editörü
|
Andrea Horta
|
Boom Operatörü
|
Carl Fischer
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Thad Beier
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Melissa Brockman
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Palma Bellardoni
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Ron Bolanowski
|
Mekan Yöneticisi
|
Curtis Collins
, Chris Campbell
, Fermin Davalos
, Stephanie Spangler
|
Dijital Ortam
|
Ryan Helsley
|
Butafor
|
Tommy Tomlinson
|
Ses efektleri Editörü
|
Bruce Tanis
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Steven D. Williams
|
Diyalog Editörü
|
Benjamin Beardwood
|
Set Şefi
|
Greg Sanger
|
Senaryo Süpervizörü
|
Liliana M. Molina
, Jennifer Carno
, Adrienne Hamalian-Mangine
, Mari Wilson
|
Kameraman
|
P. Scott Sakamoto
|
Ulaşım Şefi
|
Fred Teague
|
Genel
|
Bob Beher
, Steve Reinhardt
, David Betancourt
, Jason Sweers
, Michael Eaves
, Adam Davidson
, David E. Diano
, Chris Ryan
, Tommy Klines
, Jeff Gomillion
, Philip Rogers
, Joey Genitempo
, Sean Thompson
, Maxine Abarbara
, Louie DeMarco
, Mark Sachen
, Hilary Niederer
, Landon Ruddel
, Tammy L. Smith
, Dale White
, Amy Denning Winfrey
, Carlo Pratto
, Douglas J. Stewart
, Kirby Adams
, Marcos O. Lopez
, Scott Whitbread
, James A. Lundin
, Michele LaBrucherie
, Lance Ashton Slaton
, Josh Ian Elliott
, Bernie Bonner Axelrod
, Alexandra Ward
, Adam Courier
, Mark Kurzweil
, Dawn Lunsford
, Peter B. Ellis
, Debra Neil-Fisher
|